Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Mik a jelei annak, ha egy...

Mik a jelei annak, ha egy férfi játszik/szórakozik egy nővel?

Figyelt kérdés
2010. jún. 6. 00:46
 1/8 anonim ***** válasza:
72%
Felszínesen beszél veled, semmi mondanivalója a szövegének. Beszéd közben kacsingat a fél szemével, de kajánul. Nem is odafigyel, amit mondasz neki. Okoskodó, tudálékos. Előad valami hős szöveget, hogy kiemelkedjen a sztorijával, ami téged piszkosul nem érdekel. Szavadba vág, szóval játsza az eszét, az ilyenek csak kerüljenek, vagy te kerüld őket.
2010. jún. 6. 00:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 A kérdező kommentje:
de pl.: párkapcsolatban ezek hogy jelentkeznek? hogyan fedezzem fel?
2010. jún. 6. 00:54
 3/8 anonim ***** válasza:
80%
Már fel is fedezted! Egy párkapcsolatban nem a szex a legfontosabb,hanem az egymás iránti szeretet és a BIZALOM. Ha benned ez a kérdés felmerülhetett,akkor valami nincs rendben közöttetek!
2010. jún. 6. 06:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
0%
Francia kártya van a kezében.
2010. jún. 6. 07:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
83%
Komoly dolgokról nem lehet vele beszélgetni,mert elhumorizálja,másnak mutatja magát,de nem úgy viselkedik,nem akar összeköltözni még egy idő után sem.Főleg a szex érdekli.
2010. jún. 6. 09:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
38%

Neki csak a szex a központi és kizárólagos téma,erre épül a kapcsolat,de egy normális beszélgetésre nem képes Veled,nem is érdekli,amit mondasz,másokkal flörtöl,és nem is érdekli,tudod-e.

Amúgy sakktábla is van Nála.

2010. jún. 6. 12:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
87%

Lemondja a találkozásokat 10-jére is, kitalál dolgokat miért nem ért rá, hazudgál össze vissza és szép szavakkal próbál hitegetni amit mi hülye nők be is veszünk nekik egy darabig, és olyan kitünöen tudja mit kell mondani egy nőnek amit hallani szeretnénk, arról nem is beszélve hogy ránk mosolyog szépen és még mi érezzük magunkat rosszul amiért bántottuk szegényt!


Én már átmentem egy ilyenen, és adok egy jó tanácsot! Ha látod hogy hazudgál, hülyének néz egy szavát se hidd el és hagyd ott a fenébe, mert némelyiküknek szinészeti főiskolára kellett volna mennie annyira jól előtudja adni magát!

2010. jún. 6. 14:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
100%

Nekem egy éven át udvarolt/hitegetett egy férfi kitartóan és én nagyon belé szerelmesedtem, de amikor komolyra fordult volna a dolog, nekem bevalotta, h "csak szórakozott velem"..


Engem ez nagyon megviselt, de tanultam belőle, leírom a tapasztalataimat:


azt mondja amit hallani akarsz, mindenfélével hiteget: pl:h, később majd minden másképp lesz, "rendes embernek" állítja be magát, kitűnő színészi képességei vannak, nem tartja be amit igér, amit mond azzal ellentétesen cselekszik, ha szükséged van rá "hirtelen nem ér rá", sokat nevetgél veled, hazudozik, csak addig kedves/érdeklődő amíg komolyra nem fordul a dolog.. utána vesz egy 180-fokos fordulatot, mintha kicserélték volna, és az utcán ha szembe jössz vele, ő "véletlenül észre sem vesz, mert pont másfelé néz", nem akar veled kettesben maradni..


remélem tudtam segíteni..

2010. júl. 2. 12:16
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!