Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Mások is vannak így? Rossz...

Mások is vannak így? Rossz ember vagyok?

Figyelt kérdés

Nos, a lényeg h a szüleim elváltak 5éve és azóta csak én tartom apámmal a kapcsolatot az öcsém nem a nővérem sem, édesanyám sem. A gyerektartást nem fizeti, pedig nem szegény, sőt..

Azért hagytuk ott, mert alkoholista volt meg mindenféle nőcskéi voltak. Miután eljöttünk nagyon csúnyán viselkedett velem, lelkileg bántott, elmondott mindennek. Nem tudok rá nem haragudni és sokszor hazudok neki, nem mondom el mi van velem, nem viselkedem vele rendesen és körülöttem senki nem ítél el ezért, de én nagyon haragszom magamra emiatt, mert a lánya vagyok és megérdemelné hogy szeressem.


2011. jan. 24. 16:06
 1/9 anonim ***** válasza:
100%
Figyelj,ha mindennek elmondott és valóban az emberi normáknak nem megfelelően viselkedett,akkor okkal haragudhatsz rá.Ezért ne okold magad,nem könnyű a megbocsátás. Ha érzed,hogy pozitív irányba változott,esetleg érdeklődik felőled,és nem csak egy sablonszöveggel,ha nem komolyan érdekli,hogy mi van Veled,ha érzed,hogy szeret akkor próbálj Neki megbocsátani. Nem könnyű,de ha eljön az idő muszály!
2011. jan. 24. 16:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:

Azt neked kell tisztáznod magaddal, hogy jó ember vagy-e. Nem a más dolga.


Viszont a hazudozás helyet inkább válaszd, a "nem elmondást"

Szerintem akkor magadat is jobb embernek látod.

Ha nekem van valami amíről nem az igazat mondanám, akkor inkább hallgatok.

2011. jan. 24. 16:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:

Nem kell tisztelned, szeretned CSAK azért, mert az apád.

Akkor kell, ha apaként is viselkedik. Márpedig nem viselkedett, ahogy olvasom.

2011. jan. 24. 16:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 A kérdező kommentje:
Hát mostanában is előfordul h megsért, de a legrosszabb h általában még én vagyok a hibás. Egyébként elég komoly alkoholproblémái vannak és már csak én vagyok neki, meg az öccse, mindenki másnak már elege van belőle
2011. jan. 24. 16:20
 5/9 anonim ***** válasza:
Megbocsáthatsz anélkül is, hogy tartanád a kapcsolatot és hagynád magad bántani.
2011. jan. 24. 17:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
Én ilyen szeméttel nem is találkoznék. Egyszerűen nem érdemli meg, hogy szóbaállj vele. A haragod teljesen jogos. milyen apa az ilyen?
2011. jan. 24. 17:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
51%
Azért csak szeresd a szíved mélyén. Megbocsátani nagyon is lehet, hétszer, meg 77-szer, meg 777-szer, de annak is igaza van, aki azt mondja, ne hagyd magad megbántani, meg sértegetni. Ha így viselkedik, ne menj a közelébe, legalábbis egy jó ideig...
2011. jan. 24. 18:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
Nem az a szulo, aki megszuli/megcsinalja a gyereket, hanem aki felneveli. Amugy meg ferfinak meg kihordani sem kell a gyereket, megcsinalni konnyu. Szoval aki csak ennyit tesz a csaladjaert, az nem apa.
2011. jan. 24. 19:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
Dalí állítólag letudta ezt a tartozást egy óvszernyi spermával.
2011. jan. 24. 22:06
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!