Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Ha két ember a buszon nyilváno...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ha két ember a buszon nyilvánosan, és láthatóan "falja" egymást, akkor mit zavarja őket mások?

Figyelt kérdés

Elég sok ilyet látok buszon-villamoson, hogy felszállnak, és fél órán át egymás szájában turkálnak, meg ölelgetik egymást.

Engem nem zavar, nem is zavart, de már volt, hogy nem is Őket néztem, csak arra néztem a busz másik felébe, és beszólt nekem a srác, hogy "mi a faszt bámulsz, kéne a csajom???!"

Most ilyenkor mi van?

Az ilyeneknek mi a bajuk?


2011. szept. 23. 14:18
 1/8 Moszuke ***** válasza:
100%
nagyon kemény emberrel futottál össze! csoda, hogy túlélted
2011. szept. 23. 14:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
100%
Akik ezt csinálják bunkók! Mit vársz bunkóktól?
2011. szept. 23. 14:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
100%
Paraszt vieselkedes, paraszt beszolas.
2011. szept. 23. 14:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
100%
Azt csodálom, hogy nem rúgtad be az orrát.
2011. szept. 23. 14:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
94%

Én az ilyen egymást faló kisgyerekek mellé odaállok és a nadrágomon keresztül elkezdem simogatni a péniszemet és mereven bámulom őket. Persze nem izgat a dolog egyáltalán, de ők hadd higgyék csak ezt, akkor nagyon gyorsan szétrebbennek és leszállnak :)

Eddig kétszer játszottam ezt el, mindkétszer nagyon hatásos volt. Még örültek is, hogy leszállhatnak és nem követem őket.

Különösebben nem tartok attól, hogy valami bajom lesz ebből, mert semmi törvénybeütközőt nem teszek, küzdősportot tanulok, amúgy is ők kezdték a szemérmetlenkedést :P


Ez az egymást falás, smárolás, nyilvános gégevizsgálat nyelvvel, általában az ilyen kis puha farkúakra jellemző, akik hencegni szeretnének azzal, hogy van barátnőjük, de nincs pénzük szállodába vinni, ezért ez a nyilvános enyelgés marad nekik.

2011. szept. 23. 15:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
54%

az kellet volna mondjad, hogy még ha 2 forintért adnád még akkor se te majom.


szemét az ilyen, de te fiú vagy ugye?

2011. szept. 23. 15:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
54%
Az a bajuk h nem normálisak s egy primitív bunkok mert senkit nem érdekel az ő magánéletük,senkire nem tartoznak az intim dolgok az ilyeneknek kéne magukhoz kapni s megtanulni a kultura szabályait,oda mentem volna s orron ba@tam volna ha ilyet beszolnak az utcán.
2011. szept. 23. 15:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
100%

Ezzel nem tudsz mit csinálni, engem is idegesít.

Különösen amikor tömött járművön vagy megállóban közvetlenül mellettem állnak, ülnek, mindig az jut eszembe, hogy én köszönöm szépen, de nem szeretnék ebben részt venni.

Amúgy vagy bunkók, vagy tinik (utóbbi jobbik eset akkor kinövik)

2011. szept. 23. 16:10
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!