Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Jártatok már pszichológusnál...

Jártatok már pszichológusnál "család-állításon"?

Figyelt kérdés

A fiam viselkedésproblémái miatt van szükség minderre.

Egyébként én és a férjem szerető,biztonságos családból jöttünk mindketten.Nincsenek napi veszekedések,nem repül a sörösüveg,vagy a nagykés...


2011. jan. 25. 11:22
 1/4 Bocipók ***** válasza:
100%

Hellinger féle család-állításon voltam. A húgomat kísértem. Nagyon érdekes, mindenkinek ajánlom.

Mondjuk végigbőgtem nem csak a tesóm családfelállítását, hanem másét is. Volt meddő hölgytől és nem férfias úrtól kezdve mindenféle. Ikterterhesség (a másik magzat ( testvér) méhen belül elhalt). Ez utóbbiból több is volt.

Még most is kiráz a hideg, de mégegyszer mondom, nagyon érdekes és tanulságos. Mindenkinek ajánlom.

2011. jan. 25. 11:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:

Én is csak ajánlani tudom! Ha el is mész, nem kötelező első alkalommal a saját problémáid megoldásra hívni, várhatsz egy két alkalmat, hogy utána hozd elő.

Mindenképp egy nagyon mély és tanulságos folyamat indul el ott.

2011. jan. 25. 11:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
Mi pontosan ez a családállítás? És milyen esetben van rá szükség? (bocsi, hogy nem a kérdésre válaszolok, de érdekel)
2011. jan. 25. 12:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:

Én ellenzem. Ezoterikus marhaság (bár ezt nem vallják be róla). A barátnőm "problémamegoldás" címszó alatt még jobban bekattant tőle. Ahelyett, hogy próbálná megoldani a JELENLEGI élete problémáit, minden kudarcért (de még azért is, ha aznap rossz idő van!) az anyját okolja. Ha meg a válla fáj, a múlt terheit "cipeli", ahelyett, hogy orvoshoz menne vele.

Nagyon vigyázz, mert ha belekerültök ebbe a körbe, nem lesz menekvés.

2011. jan. 25. 12:46
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!