Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Tönkre megy a család?

Tönkre megy a család?

Figyelt kérdés
eddig a családunk így tökjól megéltünk . apám 170 ezret anyám 130ezret keresett. most viszont anyámat kifogják rúgni december 31től és 1 fizuból nem élhetünk meg főleg hogy még tartozásaink is ami nem egy fillér. apám 5 éve elment külföldre dolgozni ahol 500ezrez keresett csak volt egy balesete és haza jött. és most gondolta anyám hogy ujra kikéne apámnak mennie mert anyám kap itt álást úgyis mert vannak"kapcsolatai" apám meg már úgyis volt kint. viszont ha kimegy akkor kéne fizetni 300-400 ezret és azt mi nem tudjuk. de ha kitudnánk akkor : ha anyám megy el akkor apám alkoholista lenne,verne minket, szétesne. ha apám megy el : a nővérem anyámat tönkre tenné , anyám megcsalná apámat. és akkor én mit csináljak? látom hogy tönkre megy a családom de 13 évesen nem tudok semmit csinálni :(
2011. nov. 18. 08:20
 1/8 anonim ***** válasza:
100%
Azt milyen logika alapján sakkoztad ki, h "ha anyám megy el akkor apám alkoholista lenne,verne minket, szétesne. ha apám megy el : a nővérem anyámat tönkre tenné , anyám megcsalná apámat"?
2011. nov. 18. 08:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
Én is azon gondolkodom, hogy ha 13 évesen ezekre a következtetésekre jutottál a jövőt illetően, akkor már most sem klappolhat valami.
2011. nov. 18. 08:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:

:D

Bocsi, nem akarok senkit megbántani. Nekem ismét olyan érzésem van, hogy az a fiatal írja ezt, aki már korábban is elég sokszor írt hasonló rémtörténeteket, amikről kiderült, hogy a fele sem volt igaz, csak mi "segítőkészen rámozdultunk". A fogalmazás stílusa, az, hogy szinte egy mondat az egész, az, hogy ő mint kamasz, aki aggódik a család jövőben anyagi biztonsága miatt, és aki úgy érzi, hogy ezt neki kell megoldania, mintha a szülők semmivel nem foglalkoznának.


Ha tévedek bocsi, de mégiscsak az "jön le", hogy ez egy szerencsére nem valós probléma.

2011. nov. 18. 09:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 A kérdező kommentje:
hát ez az egészet én onnan tudom hogy ez lesz. MERT EZ MÁR VOLT egyszer. és én ismerem a szüleimet... és ez nem kamu kérdés. de ha te/ti így gondoljátok EGÉSZSÉGETEKRE. legyetek boldogok
2011. nov. 18. 09:15
 5/8 anonim ***** válasza:

Es meg az en hozzaszolasom toroltek.

Egyertelmu volt, h azert irja, mert mar volt ra pelda a csaladban.

Az anyja egy retek ezzel nem tud mit csinalni, ahogy a tobbivel se.

2011. nov. 18. 09:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 A kérdező kommentje:
ezt most gúnyolódásból mondod? o.O
2011. nov. 18. 09:50
 7/8 anonim válasza:
minden rendben lesz
2011. nov. 19. 13:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:

Csak az anyja "retek", egyik hozzászóló? Az alkesz apa, aki verné a családot az tündér jószág, mert nem d*g félre?


Ha ez tényleg megtörtént, sajnálom, sokat nem tudsz tenni, egyszer menekülni és nem ilyennek lenni! Kitartást!

2011. nov. 20. 11:40
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!