Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Álmában megerőszakolta 4 éves...

Álmában megerőszakolta 4 éves lányát, de felmentették. Mit gondolsz?

Figyelt kérdés
[link]
2011. jan. 25. 18:12
1 2 3 4
 1/32 anonim ***** válasza:
42%
Ezvan. Beteg a pasi. Mé' nem lehet elhinni? Vannak alvajárók is...
2011. jan. 25. 18:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/32 anonim ***** válasza:
90%
Azt hogy ha ezt esetleg valami orvos igazolta volna, hogy tényleg beteg, akkor oké. De így érdekes. Csak úgy azt mondta hogy beteg és annyi? Akkor én megyek, megölöm éjszaka azt akit utálok, aztán azt mondom majd, hogy bocsi, killsomniám van. :D
2011. jan. 25. 18:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/32 anonim ***** válasza:
79%

csak 8 évet??????

Durva!!!

2011. jan. 25. 18:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/32 anonim ***** válasza:
40%
Lehet hogy csak én vagyok gyenge de ezt az alvab*****t nem értem!Hogyan lát valaki ha alszik? Hogyan tud bármit csinálni ha nem lát?
2011. jan. 25. 18:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/32 anonim ***** válasza:
92%

Én már eleve az alvajárást nem értem, de olyan lehet ez mint amikor éjszaka ha felébredsz és csinálsz valamit, vagy beszélsz pár mondatot, akkor arra reggel nem biztos hogy emlékszel, mert éjszaka sem voltál teljesen magadnál..

Gondolom így van a szexeléssel is, bár elég fura, tény.

2011. jan. 25. 18:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/32 BlackSword ***** válasza:
18%
Utolsó... Neked kicsit szegényes a fantáziád, vagy süket vagy, és a bőrérzékelésed sem működik... Van ilyen betegség... Kezelni kellene, és nem büntetni... Mert akkor a bénát is büntetni kéne, mert nem tud járni???
2011. jan. 25. 18:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/32 anonim ***** válasza:
88%
Aki betegség miatt közveszélyes, dugják be a zártosztályra, amíg ki nem gyógyítják belőle. Nem hallottam még ilyen betegségről, de nagyon durván hangzik. Az is fél traumával felér, ha az ember beszél álmában és reggel mondják neki és ő nem emlékszik semmire.
2011. jan. 25. 18:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/32 anonim ***** válasza:
27%
Azt, hogy elég szar lehet most annak az embernek, hogy a betegsége miatt ezt elkövette. Nehéz lesz neki szembenézni a lelkiismeretével évek múltán is. Nagyon sajnálom.
2011. jan. 25. 18:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/32 anonim ***** válasza:
91%

Az alvajárás nem olyan, mint a filmekben, hogy valaki becsukott szemmel flangál a lakásban. Hanem nyitva van a szeme, tud bizonyos dolgokat, de az ember nincs tudatánál, és ha közben felébresztik, akkor fogalma sem lesz, hogy hogyan került mondjuk a konyhába, vagy hogy éppen mit tesz. Régen voltam párszor alvajáró, és volt, hogy tesóm poszterével akartam betakarózni az éjszaka, és elkezdtem letépni a falról, meg a nappaliban ébredtem pizsama nélkül. Mostanában (úgy tudom) nem vagyok az.


Szóval simán elképzelhetőnek tartom ezt a dolgot.

De attól még nagyon durva eset, amit nem lehet igazságosan eldönteni. Én börötnre szavaznék.

2011. jan. 25. 18:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/32 anonim ***** válasza:
85%
az állatnak, volt elég pénze egy gátlástalan "menő, neves" ügyvédre és egy lefizethető (ha van annyi pénze amivel ez megoldható) hatósági orvos-csoportra.
2011. jan. 25. 18:38
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!