Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Álmában megerőszakolta 4 éves...

Álmában megerőszakolta 4 éves lányát, de felmentették. Mit gondolsz?

Figyelt kérdés
[link]
2011. jan. 25. 18:12
1 2 3 4
 11/32 anonim ***** válasza:
100%
még annyit, ha a gyermek édesanyja lennék, "álmomban" biztosan megszabadítanám az úrat, ezen nemesebbik testrészétől...
2011. jan. 25. 18:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/32 anonim ***** válasza:
35%
Nevetséges. Méghogy betegség... és amíg szűz volt, addig is álmában d*gott? Kamu... a bíróság meg szégyellheti magát. De tegyük fel, hogy nem hazudik. Akkor meg az lenne a minimum, hogy önként vonul börtönbe, nehogy veszélyt jelentsen másokra. Azért ez hihetetlen... R*hadék. Kötelet neki!
2011. jan. 25. 18:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/32 anonim ***** válasza:
96%

olvastam már erről a "betegségről".

de könyörgöm, ha tudja magáról, hogy ez van vele, akkor miért nem zárja be magát éjjelre egy atombiztos bunkerbe?


komolyan, az ilyeneket bezárnám valami szigorú gyógykezelő intézetbe, aztán egymás farát túrják alvás közben, ne védtelen kisgyerekekét!

gusztustalan, amit művelt.

az összes undorító pedofilnak le kéne vágni a farkát. elhiszem én, hogy beteg, de egy percig sem gondol bele, hogy mennyire tönkrevágja ezzel jópár gyerek életét?


vissza kéne hozni a halálbüntetést, pláne az ilyen esetekre, hogy példát statuáljanak azoknak a beteg agybomlott pötsfejeknek.


hu, bocs, felhúztam magam. ettől függetlenül tartom a véleményemet.

2011. jan. 25. 18:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/32 anonim ***** válasza:
59%

Az a baj, hogy elolvastok egy cikket, ami nyilván csak egy része a sztorinak.

Amúgy akárhogy olvasom, nem volt benne, hogy tudott a betegségéről. Magyarul az ügyvéd megtalálta ezt a kiskaput, orvosilag nem kizárt, hogy bizonyítható, de ha anyuci tudott a dologról, azt hitte, apuci ébren van, reggel nem beszélgettek az éjjelről és ennyi.

Magyar jog szerint pl valahogy úgy alakul, hogy apucit felmentik ugyan, de kényszergyógykezelés meg kitiltás, stb, anyucit kiskorú veszélyeztetése miatt büntetik, stb.

Amúgy meg ne higgyetek el minden ilyen cikket, főleg, hogy erősen félre lehet fordítva.

Én elsősorban az anyát csapnám agyon, ha észrevette, hogy apuci anno úgy szeretkezett vele, hogy nem tudott róla, vagy ha esetleg ismerte az esti kocsmázós terveket.

Nem szép eset, de most le is csukhatják a faszit, a kislánynak már nem lesz jobb.

2011. jan. 25. 19:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/32 anonim ***** válasza:
100%
Ez "érdekes" sztori. Nekem nem kerek az egész. Ha a férj tényleg beteg, akkor arról a feleségnek is és a férjnek is tudnia kellett. Ezesetben mindketten hibásak, hiszen a betegség tudatában nem tettek semmi intézkedést a gyerek védelmében. Ha a feleséget nem izélgette a férj álmában, akkor szintén az asszony a koronatanú, mert bebizonyíthatja, hogy a férj hazudik, hiszen érdekes módon egyszer sem fordult elő az eset. Tehát véleményem szerint mindenképp hibás apuci és anyuci is.
2011. jan. 25. 19:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/32 anonim ***** válasza:
52%

Nincs ilyen betegség!!!!

Régen sem volt!!!! Az egy dolog, hogy valaki álmában elkezd mászkálni, de nem nemi erőszakot követ el!



Amúgy én is mászkálok éjjel, beosonok idegen pasik lakásában késsel és bottal a kezemben, a pasik faszát általában levágom, és a seggükbe botot dugok...dehát nem tehetek róla, mert csak álmodtam.....



Hogy lehet az, hogy nők nem mászkálnak álmukban és nem erőszakoskodnak senkivel?

Ezek szerint így akárki elkövethet bűntényt!

2011. jan. 25. 19:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/32 anonim ***** válasza:
50%

Van ilyen betegség:


[link]


De a krapek sztorija nem stimmel. A feleségnek tudnia kell az igazat.

2011. jan. 25. 19:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/32 anonim ***** válasza:
25%
És legalább hazaengedték a gyerekhez?
2011. jan. 25. 19:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/32 Flash! válasza:
57%

Ha szándékos volt, és tudatában volt annak mit tesz akkor életfogytot, ha nem tudta akkor elmegyógyintézet...


Nade kérem... Szabadon???!

Hát ez milyen már?


Vagy beteg vagy bűnös, nem ?!



Mondjuk momentán megásatnám vele a saját sírját aztán élve eltemetném, csak előbb levágnám és megetetném vele a saját farkát nyersen...


Máglyán kellene az ilyet elégetni, nem szabadon engedni...

2011. jan. 25. 19:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/32 anonim ***** válasza:
57%

Ok, fogadjuk el, létezik ilyen betegség. Korábban is előfordultak a pasival ilyen esetek, mikor még a feleségével élt.. DE!

- Ha tudott róla, miért nem tett "óvintézkedéseket"? Pl miért nem zárt kulcsra az ajtókat? Vagy ha tudta magáról, hogy ilyen esetben a zárt ajtók sem tartják vissza, akkor hogyan vette a bátorságot, hogy bárkivel - főleg a saját lányával - egy lakásban aludjon?!

- Másrészt hogy az ember nyitott szemmel álmodik, és érzékeli maga körül a környezetet, megtalálja a kilincseket, hűtőszekrényt, stb, akkor álmában tisztában volt a tettével. Furcsa emberek vannak, még ha csak "álmodta" is amit tett..

- Hogyan ítélhette a bíróság neki a lányt? Ha pedig az anyjával élt, akkor hogyan engedhette a nő, hogy a gyerek vele maradjon éjszakára? Ugyanúgy őt is terheli a felelősség, hiszen vele is megtette a férje korábban!

- És a büntetésről ne is beszélnünk.. Mégis miért mentették fel? Ha nem is ítélik el erőszakért, akkor is a veszély tudatában maga mellett tartotta a kislányt éjszakára. Tudta magáról, hogy beszámíthatatlan. Ez azért kiskorú veszélyeztetése, vagy gondatlanság, nem?


Szóval ha én lennék a bíró, mindkét szülő börtönben ülne pár évig..

2011. jan. 25. 19:39
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!