Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Huszonévesek vagyunk,2éve...

Huszonévesek vagyunk,2éve házasak, még is szinte alig van szex. Ti hogy bírnátok?

Figyelt kérdés

Nagyon sokat dolgozunk,alig látjuk egymást,amikor együtt vagyunk,akkor sincs szex. Havonta kb 2 max 3 alkalommal. Nekem nagyon hiányzik,már csak azért is,mert babát szeretnénk. De így hogy essek teherbe?

Egy csomószor elmondtam már neki,mégsem változott semmi. Nem vagyok szexmániás,de legalább mikor nagy ritkán együtt vagyunk itthon,akkor összebújhatnánk...


2011. jan. 26. 07:57
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
100%

azért van, mert máshol túlhajtjátok magatokat. mivelünk is ez van. de amint elmegyünk szabira, kipihenjük magunkat 2-3 nap alatt,a ddigra a kedvünk is megjön. A fáradtság és a stressz okozza. Kinek van ereje és kedve este 11-kor szexelni, amikor hulla, és 8-ra ért haza? és leginkább a munkahelyi gondjai, a lakás rendberakása jár a fejében?

Próbáljatok pihenni és közös programokat csinálni. Még ha az csak esti tévénézés is együtt, összebújva.

2011. jan. 26. 08:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
52%
Örülj ennyinek is! :) Én 9 hónapja várom, hogy legyen szex, de nincs... :) Az okok persze mások, de hát no!
2011. jan. 26. 08:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:
90%
Ahogy az első hozzászóló is mondta, a stressz miatt van javarészt. Szervezz meg egy közös hétvégét,kapcsoljátok ki a telefont, ne nyissatok ajtót, és csak együtt legyetek! Max pizzát rendeljetek XD
2011. jan. 26. 08:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:
52%
Én fél éve várom, hogy tudjunk szeretkezni párommal, sajnos nálunk is egyéb okok miatt nem lehet, ezért nálunk a stressz már sokszor elhatalmasodik rajtunk. És mindig úgyérzem az idő egyre több lesz és semmi nem változik, nem gyógyulok meg...
2011. jan. 26. 08:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim válasza:
51%
Ha babát szeretnétek ez direkt jó, mert ha ritkábban vagytok együtt, nagyobb az esélye, főleg, ha jó az időzítés.Szerintem azonban más gond is lehet mert ritkán jár egyedül a szexuális probléma. Amúgy a párodnak is probléma ez, ő is kevesli? Az említett stresszen kívül még egy pár ötlet: Harmadik fél, gyógyszer, drogok, alkohol, titkolt vagy még nem diagnosztizált betegség, önbizalom hiány, kiégés stb.
2011. jan. 26. 09:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:
69%

Tegnap válaszoltam egy picit hasonló kérdésre. Csak annyi volt a hasonlóság, hogy nem volt ott se szex, de az asszony írta, hogy nem kívánja.

Nálunk is jó hosszan nem volt szex. Terhes lettem, nem mertünk semmit se csinálni, már a végén csókolózni sem csókolóztunk. Talán azért, nehogy a csókba belemelegedjünk, pedig nagy csókkirályok voltunk:D Aztán, hogy meglett a kislányunk, sokáig azért nem volt, mert nehezen gyógyultam. Manapság meg az megy, hogy reggel 6-kor elmegy, este 6:30-kor hazaér, aztán gyerek, vacsora, fürdés, gyerek 22 óráig, és aztán már aludnia kéne. Nemrég rájöttünk újra, milyen jó dolog csókolózni, azóta van szex, igaz, max heti kettő, de az előtt is csak max 3 volt hetente, kis étvágyúak vagyunk.

Próbálj meg vele csókolózni hosszan. Nagyon izgató tud lenni egy csók.

2011. jan. 26. 09:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:
69%
Nálunk ennyi hetente van, és szerintünk ez is kevés, csak olyan fáradtak vagyunk, hogy nem megy több, pedig igény lenne rá mindkét részről, de bealszunk.
2011. jan. 26. 09:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:

Hogy mennyire egyediek az igények, arra a második párom mellett jöttem rá. Korábban én voltam elkönyvelve szexmániásnak, mert naponta, sőt néha naponta többször is rám jött... Most én vagyok aki "nem teljesít eleget". :D


Persze nem jön össze mindig, és nálunk is sokszor vagyunk fáradtak nap végére, viszont mindig megbeszéljük a dolgainkat egymással. Ha Te egy csomószor elmondtad a párodnak, és Ő mégse értette, akkor ott komoly gond lehet a kommunikációban. Vagy Ő nem figyel eléggé Rád, esetleg nem értette vagy félreértette amit mondtál, de az is lehet, Te mondod rosszul, nem eléggé hangsúlyozva, mennyire fontos lenne ez számodra. (Jó időzítéssel így is teherbe eshetsz. Nem lehet, hogy Ő ezt tudat alatt nem akarja? Félhet valamitől? Egzisztenciális gondok, fél, hogy nem tud eltartani egy teljes családot? Bármi más? Ha ilyen gyanúd van, akkor azon lehetne segíteni előbb...)

2011. jan. 26. 10:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:
50%

15 év házasság után is hetente 4-5 szex tuti biztos hogy van nálunk.

Pedig mi is sokat dolgozunk, két céget viszünk, nekem mellette ott van a hatalmas kert, amit imádok, de rengeteg meló van vele télen-nyáron.

Ez a heti 4-5 alkalom kell mind a kettőnknek, hogy rendben legyünk testileg-lelkileg.Mondjuk, mi még mindig szerelemesek is vagyunk egymásba!

Szerintem akármennyire is fáradtak vagytok, ez baromira kevés, és az igaz, hogy a fogantatás miatt talán még jó is, de gondolj bele, mi lesz akkor, ha meglesz a bab, akkor még ennyi sem lesz?Mi a terhességemet is végig szexeltük, és utána sem volt semmi, ami elvette volna a vágyat.Összeségében szerintem nem igazán normális, hogy ennyi az intimitás két év után.

2011. jan. 26. 10:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:
*bab=baba
2011. jan. 26. 10:10
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!