Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Huszonévesek vagyunk,2éve...

Huszonévesek vagyunk,2éve házasak, még is szinte alig van szex. Ti hogy bírnátok?

Figyelt kérdés

Nagyon sokat dolgozunk,alig látjuk egymást,amikor együtt vagyunk,akkor sincs szex. Havonta kb 2 max 3 alkalommal. Nekem nagyon hiányzik,már csak azért is,mert babát szeretnénk. De így hogy essek teherbe?

Egy csomószor elmondtam már neki,mégsem változott semmi. Nem vagyok szexmániás,de legalább mikor nagy ritkán együtt vagyunk itthon,akkor összebújhatnánk...


2011. jan. 26. 07:57
1 2
 11/12 A kérdező kommentje:

Ő nem szeret csókolózni,pedig én imádok,de ezt is elfogadtam.

Az időzítés pedig soha nem jó,mert amikor peteérésem van,olyankor tuti egy hétig nem vagyunk együtt.

Imád velem szexelni,csak az a baj,hogy mostanában még ehhez is fáradt. 2 munkahely mellett meg is értem. Na ha már most ez van,később mire számítsak. Ez 2év házasság után szerintem sem normális.

2011. jan. 26. 10:50
 12/12 anonim ***** válasza:
Akkor azt kell kommunikálnod felé, hogy Te inkább választanád a kevesebb pénzt és több együttlétet, szexet. Kockázatot kell vállalni, munkahelyet váltani, stb. Ez nagyon nehéz lehet, ám ha ennyire fontos, akkor vállalható. Ezt kell vele megértetned. Már persze, ha tényleg így van.
2011. jan. 26. 13:30
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!