Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Olyan sok rosszat történetet...

Olyan sok rosszat történetet hallani. Írjunk már vmi pozitívat is. Mivel tett boldoggá a házastársad mostanában, minek örültél, miért szereted még mindig?

Figyelt kérdés
Az én férjem pl. tegnap főzött, és takarított is, amire lehet nem volt példa az elmúlt 1 évben. :DDD Nagyon örültem neki.
2011. jan. 26. 14:55
1 2 3 4
 1/31 anonim ***** válasza:
26%
Biztos csinált valamit a férjed és így kompenzálja a lelkiismeretét:D
2011. jan. 26. 14:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/31 anonim ***** válasza:
2011. jan. 26. 15:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/31 Bocipók ***** válasza:
87%

"Biztos csinált valamit a férjed és így kompenzálja a lelkiismeretét"


Ez most nagyon pozitív...

Tipikus magyar hozzáállás. Ha valaki valami jót tesz, annak biztos van vmi hátsó szándéka.

2011. jan. 26. 15:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/31 anonim ***** válasza:
66%
Terhességi teszt.
2011. jan. 26. 15:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/31 anonim ***** válasza:
82%

Az én férjem mindennap főz ha olyan kedve van..

De a napokban mondta el,hogy ha már úgyis megyünk haza látogatóba, születésnapi ajándékként tesz egy pár napos kitérőt,és elvisz Velencébe..Még sosem voltam Olaszországban..Már le is foglalta a szállást..Ahogy mondta,nem mindenki kap születésnapjára egy Velencei utat.Már alig várom,hogy utazzunk.

2011. jan. 26. 15:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/31 anonim ***** válasza:
83%

"15:02"

Te sem írtál semmi pozitívat.

Semmi kirívó példát nem tudok írni, egyszerűen csak jól alakul az életem, gyönyörű kislányom van, csodálatos feleségem, szeretjük egymást, békében élünk. Ez a legjobb, ami történhet.

2011. jan. 26. 15:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/31 anonim ***** válasza:
78%

mindenkinek ezt ajánlom hogy nézze meg (:

http://www.youtube.com/watch?v=CQo2FJPLeQk&feature=feedlik

2011. jan. 26. 15:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/31 anonim ***** válasza:
84%

Imádom ezt a videót, főleg a kis hihihihi-t. :D


Nem a házastársam ugyan még, de tegnap végre úgy látszik, hatott a hetek óta tartó könyörgésem, hogy változtasson a kapcsolatunkhoz való hozzáállásán, és újra normálisan viselkedik. :) Remélem, így marad.

2011. jan. 26. 15:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/31 anonim ***** válasza:
100%
Én összehoztam két éve egy barátomat és egy barátnőmet, tavaly volt az esküvőjük, és nemsokára jön az első baba! :) És minden nap elmondják, vagy írják (e-mailben), hogy nekem köszönhetik.. és ettől olyan boldog vagyok!!!! :)
2011. jan. 26. 15:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/31 anonim ***** válasza:
85%
3 nap után, tegnap végre ismét jól megd*gott. nagyon jól esett, és ezért még mindig szeretem. :)
2011. jan. 26. 15:12
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!