Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Én vagyok túl maradi? Normális...

Én vagyok túl maradi? Normális, hogy a 33 éves öcsém egy 17 éves lánnyal szórakozik?

Figyelt kérdés

Nem igazán érdekel az öcsém mikor, kivel és mit csinál, de ez kiverte a biztosítékot. Egy naív kislányt bolondít, aki, szép és kedves és az öcsémnek egy célja van a vele, és a lány hagyja magát kihasználni.

Már több nőt kihasznált a saját korosztályából és már nem állnak szóba vele, mert ismerik, látják rajta, hogy egy dolgot szeret a nőkben.

Igazából az zavar, hogy beszéltem az öcsémmel erről a témáról, de nem hallgat meg. Ha nincs ott a lány olyanokat mond, hogy ez is csak egy friss, dugnivaló pipi a sok közül, szereti, hogy friss és ropogós a lány.

A lánnyal még csak kétszer találkoztam, de látszik rajta, hogy szerelmes és mindent elhisz. Könnyű az ilyen naív gyereket kihasználni, hiszen semmit se tudnak az életről.

Gondolkodtam azon, hogy beszélek a lánnyal és elmondom neki milyen valójában az öccsém, miket mond róla a háta mögött. Szerintetek ez jó ötlet vagy nem kellene beleavatkozni?


2011. jan. 26. 20:20
1 2
 1/19 anonim ***** válasza:
100%
Én nem avatkoznék bele. Legalábbis a lánnyal nem beszélnék. Inkább az öcsédnek próbáld felnyitni a szemét.
2011. jan. 26. 20:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/19 anonim ***** válasza:
100%
Nekem a 31 eves unokatesom ugyanilyen. Mar rengeteg lanyt kihasznalt. Az a helyzet, hogy csak annyit tehetsz, hogy beszelsz az ocseddel es probalod raebreszteni, hogy ez nem illendo viselkedes. Szerintem ha nagyon belemesz ebbe a dologba, akar teged is megutalhat a lany vagy az ocsed, szoval mit tudsz tenni...a lany ugysem hallgatna rad, szerelmes. Az ocseddel tudsz csak beszelni es ha szepen nem ment, akkor probald kicsit eroteljesebben kifejezni a mondandodat. En a helyedben a lannyal nem beszelnek, mert lehet, hogy mindenkinek minden rosszabbra fordulna es te lennel a bunbak.
2011. jan. 26. 20:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/19 anonim ***** válasza:
Én fel is venném titokban, amiket mond róla. Hátha a szavamnak nem hinne.
2011. jan. 26. 20:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/19 anonim ***** válasza:
100%

A lánnyal szerintem felesleges beszélned, akármit mondasz, azt fogja leszűrni, hogy féltékeny vagy és ki akarod utálni. Mondhatsz te ezer indokot, miért ne csinálja, amit csinál, ha szerelmes, akkor az öcséd két szóval kiveri a fejéből az egészet.

Az öcséddel beszélj inkább. Bár lehet, hogy esélytelen és szegény csaj a saját kárán fogja megtanulni, hogy ez nem így működik.

2011. jan. 26. 20:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/19 anonim ***** válasza:
Talán ha elintézhetnéd, hogy "véletlenül" lebukjon.
2011. jan. 26. 20:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/19 anonim ***** válasza:
100%

18éves vagyok, 2év alatt velem is megtették ezt páran, és érdekes módon mindenki más hogy. Még csak gyanús se lett, naív voltam. És hasonló korosztály vert át. És kellett ez a 2év, hogy megtanuljam a dolgokat, már 2szó után levágom ha valakinek csak arra kellenék, és tudom értékelni a PÁRkapcsolatmat.

A lánynak hiába mondanád, nem hinné el, én sem hittem senkinek. Inkább tapasztalja most meg, utána máshogy fogja látni a dolgokat.

Nem mondom magamra, hogy ettől érett lettem, holott lehet, de ezt majd csak pár év múlva tudom meg ha visszatekintek.

2011. jan. 26. 20:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/19 anonim ***** válasza:
100%

Ha odavan a tesodért a csaj akkor nem fog hinni neked,ilyenkor ahelyett h elgondolkodnának még te lennél a bűnös hogy ilyet mertél mondani és tuti az jönne le h szét akarod öket szedni.Max a tesodnak mondhatod h szégyelje magát h kihasznál egy ilyen fiatal csajt.Tényleg max felvenni tudod amit mond mert,amugy nem fog hinni neked.

Sok lány van aki félti a fiu tesoját vagy nem szimpi a csaja és szét akarja öket szedni és tuti nem az jönne le a csajnak h neki akarsz jot,mert ilyen kevés van.

2011. jan. 26. 20:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/19 anonim ***** válasza:
Még ha a nővére is vagy, szerintem nem szabad egy 33 éves (felnőtt) ember magánéletébe beleszólni. Mi változna, ha fölvennéd a Tesód mondandóját? Legfeljebb ez a csaj dobná, de aztán lenne egy következő... Vagy annak is lejátszod a felvételt?
2011. jan. 26. 20:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/19 anonim ***** válasza:

és ha azzal jár?

Ne érdekeljen

2011. jan. 26. 20:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/19 A kérdező kommentje:

Köszönöm mindenkinek. Az öcsémmel hiába beszélek, a nőügyeiben mindig a saját feje után ment, nem számított senki. De irigy rá, hogy nekem van feleségem és két gyerekem.

Az jó ötletnek tűnik, hogy felvegyem a beszélgetést.

2011. jan. 26. 20:39
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!