Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Én vagyok túl maradi? Normális...

Én vagyok túl maradi? Normális, hogy a 33 éves öcsém egy 17 éves lánnyal szórakozik?

Figyelt kérdés

Nem igazán érdekel az öcsém mikor, kivel és mit csinál, de ez kiverte a biztosítékot. Egy naív kislányt bolondít, aki, szép és kedves és az öcsémnek egy célja van a vele, és a lány hagyja magát kihasználni.

Már több nőt kihasznált a saját korosztályából és már nem állnak szóba vele, mert ismerik, látják rajta, hogy egy dolgot szeret a nőkben.

Igazából az zavar, hogy beszéltem az öcsémmel erről a témáról, de nem hallgat meg. Ha nincs ott a lány olyanokat mond, hogy ez is csak egy friss, dugnivaló pipi a sok közül, szereti, hogy friss és ropogós a lány.

A lánnyal még csak kétszer találkoztam, de látszik rajta, hogy szerelmes és mindent elhisz. Könnyű az ilyen naív gyereket kihasználni, hiszen semmit se tudnak az életről.

Gondolkodtam azon, hogy beszélek a lánnyal és elmondom neki milyen valójában az öccsém, miket mond róla a háta mögött. Szerintetek ez jó ötlet vagy nem kellene beleavatkozni?


2011. jan. 26. 20:20
1 2
 11/19 Bretso ***** válasza:
63%
Nos, ha az én öcsém lenne én nyakon vágnám és megmondanám neki, hogy egy görény. Szerencsére nekem bátyám van és nem így gondolkodik.
2011. jan. 26. 20:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/19 anonim ***** válasza:
63%
A lány helyében én nem állnék le egy 33 évessel. Szerintem az öcsédnek magyarázd el, hogy gusztustalan, hogy szédít egy ilyen fiatal lányt, akinek talán még barátja sem volt.
2011. jan. 26. 20:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/19 anonim ***** válasza:
Ha van feleseged meg 2 gyereked, szerintem ne tegyel semmi drasztikusat (felvetel keszitese, lannyal elbeszelgetes), mert az ocsed orokre a csaladod resze lesz es nagyon aljas modon is megbosszulhatna ezt rajtad. Ne adj erre neki alapot. Meg a vegen bogarat ultet a feleseged fulebe rolad vagy hasonlo azert, hogy megbantson.
2011. jan. 26. 20:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/19 A kérdező kommentje:
Lehet, hogy hagyni kéne az egészet. Az lenne a legokosabb részemről, de olyan nehéz végignézni, ahogy kihasznál egy gyereket(egy 17 éves még nagyon gyerek).
2011. jan. 26. 21:02
 15/19 anonim ***** válasza:
És ha az egyik korabeli volt áldozaton keresztül üzenné? Nem kellene megtudnia, hogy részt vettél a dologban.
2011. jan. 26. 21:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/19 anonim ***** válasza:
üzennél
2011. jan. 26. 21:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/19 anonim ***** válasza:
A lány szüleivel próbálj meg beszélni.
2011. jan. 27. 21:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/19 anonim ***** válasza:
Mond el neki mégegyszer a véleményedet, és ne foglalkozz vele tovább.Egyet értek az elöttem szólóhoz, még a végén gyanuba kerülsz a családod elött. Egyébként a mai 17 éves lányokat nem kell ennyire félteni, igaz lazábbak de felvilágosultak, érettebbek. Nyugi!
2011. jan. 28. 02:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/19 anonim ***** válasza:

hopika

ha a lányt akarja csak bolondítani fel kell venned a lánnyal a kapcsolatot de azért szerintem ne mondd el neki hogy mi a helyzet mert nem hiszem hogy hinne neked.

MEg szerintem inkább az öcséddel is vedd fel a kapcsolatot nem biztos hogy irigy.Próbálj beszélni a fejével rendesen.

2011. jan. 30. 20:04
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!