Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Csak szórakozik vagy van...

Csak szórakozik vagy van valami más is?

Figyelt kérdés
Szeptemberben lettem középsulis,új osztály,új fiúk,erre az egyik fiúnak állítólag megtetszettem.Fb-n írogatott,suliba szó szerint menekült,nem beszélt velem,de állandóan nézett.Fb-n jó fej,de suliba semmi.Erre múlt héten vasárnap fb-n cheten elkezdett sziveket küldözgetni,meg minden,kérte számom,jól elvoltunk,bevallom nekem is nagyon tetszik,de 1 fejjel alacsonyabb kis soványka,én pedig magas vagyok,nem duci,de nem is soványka,erre mindenki mondta,hogy tetszem neki,már kezdtünk jóba lenni,erre azt halottam vissza,hogy nem is tetszem neki,csak szórakozik vele.persze letörtem meg minden,erre ma írta barátnőm,hogy az ő egyik osztálytársa jóba van xy-nal,és xy azt mondta neki,hogy szeret engem,de gondolkodik még a járáson.De ma suliba..a fiú egyik haverja valamit mondott,hogy nem illünk össze,mert nem egy súlycsoportban vagyunk(persze ezt csúnya szavakkal) :/// de megjegyzem a fiú nem nagy macsó,hogy minden lánnyal kikezdjen,nem olyan fajta,kis hallgati,de nem értem mi van...most tetszem neki vagy nem,vagy szeret?ahányszor fb-n ir szivet meg minden kérdezem téged mi lel,erre ő:te!egy sziv és lemegy...most akkor mi van?hogyan tudhatnám meg,hogy nem csak szórakozik?ma suliba megfogta a hasam,én mosolygok rá,ő is rám,de 2x el is akart ejtetni,de szerintem hülyült,de suliba állandóan néz,valamelyik nap sírtam,erre d.u megkérdezte,hogy mi a baj....most akkor mi van?bocsi,hogy hosszú lett :)
2011. szept. 23. 18:50
 1/7 A kérdező kommentje:
15/L
2011. szept. 23. 18:52
 2/7 anonim ***** válasza:

Mi lenne, ha megkérdeznéd tőle?

Ez nem lesz így kapcsolat, de én ettől még többet sem várnék, ha cseszik hozzádszólni személyesen...

2011. szept. 23. 19:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
kérdezd meg tőle...ebből nem lehet megtudni
2011. szept. 23. 19:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
kérdezd meg:D
2011. szept. 23. 19:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 A kérdező kommentje:
Hát mikor szivet küldözgetett,akkor kérdeztem,hogy komolyan gondolod,vagy csak hülyülsz,válasz:komolyan gondolom...de már annyi mindent halottam,hogy szeret,nem szeret...
2011. szept. 23. 19:15
 6/7 anonim ***** válasza:
100%
személyesen kérdezd meg,ne fb-on
2011. szept. 23. 19:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
Egyébként meg ha életekben nem beszéltetek, csak facebookon, és csak ennyit, hogy szivet küldözget, akkor még a szeretleket sem merném kiejteni, mivel nem is ismeritek egymást...
2011. szept. 23. 20:13
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!