Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Miért nem akarja az adatlapján...

Miért nem akarja az adatlapján feltüntetni hogy kapcsolatban van?

Figyelt kérdés

Közösségi oldalon.

És nem, nem ez a legnagyobb problémám, de zavar.


2011. jan. 26. 20:53
1 2 3 4 5 6
 41/52 A kérdező kommentje:
Nem ismerem a családját, igaz, 200 km-re laknak.
2011. jan. 26. 22:11
 42/52 anonim ***** válasza:
66%
Egy igazi nőnek a lába előtt hever az egész világ...
2011. jan. 26. 22:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 43/52 A kérdező kommentje:
Ez szépen hangzik...
2011. jan. 26. 22:18
 44/52 anonim ***** válasza:
100%

A pasid valamiben kamuzik neked.

vagy van másik nője, vagy több nője is, vagy van valaki akit szeretné ha összejönne vele, de eddig nem sikerült, és nem akarja hogy megtudja az a másik hogy vagy te is.


Önmagában az, hogy mi van kiírva az iwiwjére és ilyen helyekre, az mindegy, feltéve, ha nem használja naponta, mert akkor gyanús. De a többi kommented alapján egyértelmű, hogy nem egyenes a pasas. Ne tervezz vele hosszú távra, csak ennyit tudok mondani.


32/N

2011. jan. 26. 22:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 45/52 anonim ***** válasza:
Minden férfi ilyen nőről álmodik aki szép, okos, kultúrált és tud viselkedni! Én büszke lennék rád! Bejelölhetlek páromnak? :D
2011. jan. 26. 22:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 46/52 anonim ***** válasza:
53%
Nem lehet hogy a pasid a belsődért szeret és nem a külsődért? Mármint belülről szépnek talál de a küldőssel vannak fenntartásai?
2011. jan. 26. 23:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 47/52 anonim ***** válasza:
100%
Nem lehet hogy amolyan pótlék vagy egy exe helyett,és őt prólbálja visszaszerezni,ezért tikol téged,mindenki előtt?7 hónap után nem ismered a családját,a barátait semmit,igazából szerintem őt se,az nem igazi kapcsolat,ha felmegy hozzád,vagy felmész hozzá lakásra és behúzom kihúzom van,aztán,de közbe olyan,minth nem is léteznél,és titkolni kell...Itt valami sántít de nagyon...
2011. jan. 26. 23:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 48/52 anonim ***** válasza:
62%
vagy oltári nagy kamu, vagy tényleg vannak ennyire lábtörlő nők?
2011. jan. 26. 23:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 49/52 anonim ***** válasza:
Előző sajnos vannak,munkám során találkozom olyan nőkkel akik ennek a tizszeresét is eltűrik...
2011. jan. 26. 23:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 50/52 anonim ***** válasza:

Engem is zavart ez a volt páromnál.Nálunk az volt,hogy bejelöltem páromnak és visszaigazolta,így volt kb 1 hétig.Aztán valamiért hirtelen szinglire váltott.Rákérdeztem és olyan hülyeségeket beszélt össze,hogy nem ért a facebookhoz,mert angol nyelvű:DAztán minél többet zaklattam ezzel,annál több verzió született.Pl.hogy amíg ő kiment wc-re,a haverja visszatette őt szinglire HAHAH.Na,ez már sok volt és megkértem arra,hogy legalább rejtse el azt,hogy ne látszódjon,hogy szingli.Meg is tette.Aztán idővel sikerült elérnem,hogy kirakja,hogy kapcsolatban van.Ki is rakta és még a szakításunk után 4 hónappal is úgy maradt:DPedig rendszeresen használja a fészét.Most 1 hete kb meg feltett az új csajával képet és kiírta h házas.Ennyit erről.Nekem is ilyeneket mondogatott,hogy senkire nem tartozik és ne aggódjak ezen,hisz ismernek a legjobb barátai,stb.Ami nem volt teljesen igaz és nagyon megváltozott az utóbbi időkben.

Azt hiszem,azért nem nagyon merte velem felvállalni,hogy kapcsolatban van,mert tudta,hogy pár hónap múlva megy vissza Brazíliába és soha nem lát többet.Ezt persze velem az utolsó hónapban közölte,egy évet voltunk együtt.

Valami nincs rendben a pároddal,ez nem normális így.Tegyél fel vele egy közös képet és jelöld be:DHa törli a tagget,akkor komolyan beszélned kell vele.

2011. jan. 27. 00:45
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!