Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Miért viselkedik így a fodrász...

Miért viselkedik így a fodrász hallatán?

Figyelt kérdés

Ha itthon felhozom a fodrász témát,anya haja égnek áll,kiabál és összeveszünk."semmi másért" csak ezért.régebben tesómat kérdeztem erről,és ő is mesélte h anya vele is megcsinálta ugyanezt.Ha megkérdezem anyát,akkor pedig az a válasza hogy: mert én úgy gondolom ilyen gyakran nem kell fodrászhoz járni...a Gyakran azt jelenti,hogy félévente egyszer.:S és volt rá példa h mivel nem engedett,én vágtam bele a hajamba.

De ez csak azért van,mert nem engedi soha...

Tanulás,viselkedés,ilyenek nemlehetnek okok,mert minden a legnagyob rendben van ezen a téren.

Mégis mit tegyek??Segítséég PLS! köszii... 15/L


2011. jan. 27. 11:09
1 2
 1/18 anonim ***** válasza:
33%
Tényleg felesleges a fodrász.Az én lányom 17 éves koráig soha nem volt fodrásznál.Mindig én vágtam neki.vágasd le te is anyuddal
2011. jan. 27. 11:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/18 anonim ***** válasza:
36%
Mond meg neki, hogy az az egészséges, ha legalább 1-2 havonta egyszer levágatod a végét, hogy ne legyen töredezett, és szépen nőjön, és csak a fodrász tudja megcsinálni hogy ne nézzen ki hülyén (egy sima vágás meg nem is nagy cucc, kb. 4-5ezer ft..). Én havonta 1x járok.
2011. jan. 27. 11:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/18 anonim ***** válasza:
100%

Nálunk is ez van.Hogy minek megyek már megint?Pedig legutoljára féléve voltam...

Talán sajnál pénzt kiadni rá anyukád.

Mond,hogy már töredezik a vége és ronda.Nekem akkor engedni szokott.

2011. jan. 27. 11:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/18 anonim ***** válasza:
100%
Vagy ha nagyon nem engedi, összespórolod magadnak a pénzt, és elmész egyedül. 15 évesen már nem kell hogy anyukád kísérgessen, megcsinálják azt neked így is.
2011. jan. 27. 11:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/18 anonim ***** válasza:
90%

Gondolom, nincs rá pénze, csak ezt így kellemetlen lenne neki bevallani.

A "csak" 5-6 ezer forint, így hó végén, lehet hogy másnak nem nagy dolog, nekem nincs már összesen ennyi pénzem, és én se adnám ki fodrászra, inkább kenyérre meg tejre. :S


Anyukád vagy a nővéred nem tud vágni a hajadból?

2011. jan. 27. 11:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/18 anonim ***** válasza:

Szerintem is spórolj rá, és menj el előzetes bejelentés nélkül. Én tökre utáltam régen, hogy soha nem mehettem fodrászhoz, mert mi is ezen (is) spóroltunk, majd ő levágja. És emiatt olyan frusztráltnak éreztem magam :-(((( Mihelyt lett saját pénzem, mentem.

Szóval igenis, gyűjts rá pénzt, és menj el, ha ettől jobban érzed magad.

2011. jan. 27. 11:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/18 anonim ***** válasza:

Én is arra tippelnék, hogy sajnálja rá valamiért a pénzt, vagy egyszerűen csak nincs.

Bocs az offért: sima vágás 4-5 ezer? Nekem 3,5ért melíroznak is..

2011. jan. 27. 11:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/18 anonim ***** válasza:
Jó, nyilván fodrászonként változó az ár, lehet olcsóbb is, nekem 12-15K az egész (vágás, teljes festés), ebből próbáltam valamit mondani.. Fogalmam sincs mennyiért vágnak legolcsóbban, de biztos van olyan ahol egy ezresért is levágják..
2011. jan. 27. 11:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/18 anonim ***** válasza:

én 2-3 havonta megyek. hajmosás+ vágás+ egyenesítés+ tupír az csak 1750 Ft. :)

ja és nem szólok anyumnak h megyek...mert én fizetem...:D

2011. jan. 27. 11:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/18 anonim ***** válasza:
88%

Ami azt illeti, az én hajam is égnek áll, mikor a lányom felhozza a fodrász témát. Nekem ugyanis többnyire hosszú hajam volt - és van még most is - amivel évekig nem jártam fodrászhoz, a végéből pedig bárki tudott vágni. A lányom folyton a hajszínét variálja, hol szőke, hol fekete, hol melírozott, tépett hajat vágat, hajvasalóz. Tudjuk, ez mind mennyire ártalmas a hajnak, úgyhogy most kb. fele annyi haja van, mint nekem, aki 28 évvel idősebb vagyok.

Mivel pedig emiatt állandóan elégedetlen a hajával, persze a fodrászt hiszi csodatévőnek, holott az egy napig tartó látványos frizura után a hajának minősége egyre vacakabb képet mutat. Így a fodrászhoz hordott súlyos ezrek nemhogy csak feleslegesnek bizonyulnak, de inkább kárt okoznak.

Sajnos a mai fiatal tinilányok nem képesek megérteni, hogy a természetes ápoltság minden téren sokkal jövedelmezőbb.

2011. jan. 27. 11:41
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!