Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Ma adtam be anyumnak a félévit...

Ma adtam be anyumnak a félévit. Rohadt ideges vagyok mert még csak telón modntam el mit tegyek hogy megnyugodjak amig hazajön és leordít? :- S

Figyelt kérdés
2011. jan. 28. 17:21
 1/9 anonim ***** válasza:
A telefonban milyen volt?
2011. jan. 28. 17:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 A kérdező kommentje:
mondta hogy most nem tud vele foglalkozni mert dolgoznia kell.... (könyvelő) mondta hogy tanulnom kéne én meg modntam hogy tudom mosstmár leesett... és hogy miért csak most... kicsit idegesnek tűnt de nem borult ki nagoyn szerintem számított rá, jah am 16/F
2011. jan. 28. 17:22
 3/9 anonim ***** válasza:
Akkor nyugi, megbánást tanúsítottál, ezt tartsd is fenn.
2011. jan. 28. 17:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
Ezen kicsit későn agyalsz.Úgyis csak akkor nyugszol meg,ha túl vagy a találkozáson anyuddal.
2011. jan. 28. 17:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
100%
Alapvetően azzal van a baj,hogy nem hiszi el a gyerek,hogy nem az anyja kedvéért kell jól tanulni,hanem saját maga kedvéért,hogy jó szakmája legyen,olyan amit szeret is és ne kényszerből dolgozzon a későbbiekben,csak mert kell a pénz.Én se hallgattam anyámékra.Bár nem a szakmámban dolgozok,annál sokkal sokkal jobb szakmát kitanultam profi szinten,de most például,hogy itt a válság,most érzem úgy hogy tanulnom kellett volna többet,jobban.Nem fogja letépni a fejed szerintem.Azzal már nem tudna változtatni semmin.Te ismered muttert,hogy milyen.Kapsz esetleg büntit,vagy valami hasonló.Ne idegeskedj.Attól nem lesz jobb
2011. jan. 28. 17:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
93%

számomra az a szörnyű, hogy a tinik, és általában az emberek, utólag gondolkodnak.

Máskor gondolj erre félév közben, és tanulj. Sok problémád lesz az életben, ha nem tudsz előre gondolkozni és tervezni a szakmád, kötelességeid szintjén.

2011. jan. 28. 17:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:

Annyira rémes csak nem lehet... :D Én pl csúszok egy évet az egyetemen...

Hát sztem lassan csak hazaért, sokat már nem tehetsz, mert már megvan a baj. Ülj szépen a könyveid felett és gyakorold a bűnbánó arcot.

2011. jan. 28. 17:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim válasza:

Irigyellek hogy csak leordít, rám egy jó nagy nadrágszijas vagy pálcás verés vár.

13F

2011. jan. 28. 18:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
Ásd bele magadat a tanulásba addig is. És figyeljetek: akinek nincs magától annyi esze meg akaratereje, hogy tanuljon, az adjon hálát annak, aki késnyszeríti, még akkor is ha az abban a pillanatban fájdalmas. Azt hiszitek, anyátoknak kellemes dolog megverni a gyereket, vagy veszekedni, vagy büntit osztogatni? Kényszerítsétek saját magatokat, akkor nem lesz szükség a külső beavatkozásra.
2011. jan. 28. 21:58
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!