Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Szerintetek mi történne, ha...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szerintetek mi történne, ha egyik pillanatról a másikra a világon élő összes férfi nővé változna, a világon élő összes nő pedig férfivá, ráadásul ez az állapot tartós lenne/nem múlna el?

Figyelt kérdés
2011. márc. 22. 22:47
 1/9 anonim ***** válasza:
Rohadt nagy csoda
2011. márc. 22. 22:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
Semmi, ugyanaz lenne a végeredmény. Minden újhoz nagyon gyorsan hozzá lehet szokni.
2011. márc. 22. 22:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 habibi ***** válasza:
100%
hát én tuti meghalnék.. a röhögéstől, amint megláttam a tesómat :P
2011. márc. 22. 22:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
végre megtudnám milyen érzés egy lánynak a maszturbálás. összetudnám hasonlítani hogy melyik a jobb a fiúé vagy a lányé. de amúgy szeretek fiú lenni. hiányozna.
2011. márc. 22. 22:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
minden nő k*rva lenne
2011. márc. 22. 22:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 A kérdező kommentje:

"Rohadt nagy csoda"


Csak hirtelen felötlött bennem ez a kérdés.


Amúgy a kérdés nem vonatkozik az éppen terhes személyekre érthető okok miatt...

2011. márc. 22. 22:58
 7/9 anonim ***** válasza:

1részt érdekes és hasznos tapasztalat lenne megtudni mit szeret a másik, mi esik neki jól, mivel lehet neki örömet szerezni, és ezzel a tudással könnyebb lenne mindenki számára az élet párkapcsolati téren. Másrészt mindenki bénázna jó ideig az új szerepében, mert sztem nem én lennék az egyetlen srác akinek rengeteg női dolog komoly kihívást jelentene, és sztem ez fordítva is igaz lehet. :D Fura lenne az biztos. :D


"életművész"

2011. márc. 22. 23:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
Furi lenne pisilni. :)
2011. márc. 22. 23:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim válasza:

Mi lenne? Hát én lennék a "barátnőm" csaja... XD


Amúgy szerintem a világ káoszba zuhanna annyira sokkolná az embereket egy ilyen változás. Főleg a férfiakat akik nehezen szoknák meg a bugyit, melltartót, ülve pisilést, menstruációt meg a többi női dolgot (a terhességről már nem is szólva).


Egyenlőre ennyi jutott eszembe.

2011. márc. 23. 23:06
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!