Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Mitől változhat meg így egy...

Mitől változhat meg így egy férfi egyik pillanatról a másikra? Mi válthatja ezt ki?

Figyelt kérdés

Nos, a barátomról van szó. Minden rendben ment köztünk, még a hétvégét is együtt töltöttük, minden szép és jó volt.

Aztán jött az éles váltás: hét elején szakított velem interneten keresztül(már írtam ki korábban is kérdést, ha esetleg valaki olvasta).

Az indok az volt, hogy már nem szerelmes belém, ami számomra különösen fáj, hisz még hétvégén is bizonygatta, mennyire imád és fontos vagyok neki. Szerintem a szerelem nem múlik el egyik napról a másikra, márpedig amikor már érezte, hogy nem szeret, közölnie kellett volna, hisz minél tovább húzzuk, annál jobban fáj és annál inkább kötődik az ember a másikhoz. Viszont szerintem annyit megérdemel ilyen esetben az elhagyott fél, hogy megbeszéljék szemtől szemben a történteket. Azon az estén, ahogy ezt közölte velem, mondta, hogy majd holnap megbeszéljük(akkor már álmos volt), nekem egy percre se sikerült lehunyni a szemem, vártam a másnapot, majd akkor is jött a kifogás, megígérte, hogy majd megbeszéljük másnap(bár szerinte ezen nem nagyon van mit), persze akkor se jött össze, így szavát adta, hogy majd ma. Komolyan akkora nagy kérés lenne utoljára találkozni és a szemembe nézni? Ennyit jelent az elmúlt 1 év? Az utóbbi pár napban egy haverjával van(szerintem az is uszította ellenem), mostanában teljesen lekezelő és bunkó velem. Nem is ír, épp ha kérdezem, mi van vele, arra válaszol, azt mondja sajnálja, de nem tud mit mondani.De én ezt nem tudom felfogni, hogy mi lett vele, hogy pár napja még minden a lehető legjobban alakult köztünk, szeretett, csókolt, becézgetett, most meg durva és lekezelő velem. Hisz én arról nem tehetek, hogy már nem szeret, nekem lenne okom így viselkedni, de mégsem teszem. Mi lehet a gyors változás oka?? Volt már hasonló tapasztalatotok?


2011. jan. 28. 18:44
1 2 3
 11/22 A kérdező kommentje:
Szerintem fő az őszinteség. Amikor úgy érezte, kevésbé szeret, akkor valahogy kellett volna, hogy éreztesse. Hogy vagy lobbantsuk nagyobb lángra a tüzet, vagy ha nála semennyire nincs, akkor meg szépen váljunk el. De attól emberileg támogasson, legalább az első nehéz napokban. Én valahogy így képzelném el. Ehhez képest hirtelen kidob és még ő bánik velem pokróc módjára. Nem értem a logikáját.
2011. jan. 28. 18:58
 12/22 anonim ***** válasza:
XD biztos belekeveredett valamibe és nem akar belerángatni..najó..talán ez túl hollywood...valószínű eddig is csak játszott...de mondd meg hogy nem gondolhatja meg magát, ha nem beszéli meg veled,..
2011. jan. 28. 19:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/22 anonim válasza:
Tudod hogy van ez. Nők nem értik a férfiakat és férfiak nem értik a nőket... úgy látszik, így van rendjén...de egyetértek, az őszinteség a legfontosabb egy kapcsolatban!
2011. jan. 28. 19:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/22 anonim ***** válasza:

Volt már olyan pasim, aki úgy utazott el pár napra, hogy szeret, imád, aztán többet nem láttam személyesen. :D Jóval később derült ki, hogy néhány korábbi problémát, amit már megbeszéltünk, és én azt hittem, megoldottunk, ő mégis úgy érezte, hogy a számára nem megfelelően oldottuk meg. De nem volt bátorsága elém állni, hogy nézd, ez így nekem nem megy, fejezzük be, vagy keressünk más megoldást, mert ez nekem mégsem jó, hanem egyszerűen lelépett és ott hagyott egy csomó közös kifizetetlen számlával édes kettesben. :D

Akkor épphogy bele nem döglöttem, annyira szerettem. Most már áldom azt a napot! :D

2011. jan. 28. 19:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/22 anonim ***** válasza:

Nekem ezzel kapcsolatban egy elég rossz tapasztalatom van, lehet, hogy a te párodra nem igaz...

Az egyik fél félrelépett, de a még a másik kapcsolat nem volt 100%, addig nem akart kilépni a régiből. Addig így szeretlek, úgy imádlak, aztán amikor a másik csaj biztos lett (szakított a barátjával), akkor a srác átpártolt és dobta a régit...

Remélem, nálatok ez nem így van:(

2011. jan. 28. 19:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/22 anonim ***** válasza:

Az egyik kérdés, hogy mi történhetett?

Nem valószínű, hogy egyik pillanatról a másikra belécsapjon a szikra, hogy á mégsem. (Ilyen eset is van, de nem ezt feltételezném). A legvalószínűbb, hogy már egy ideje érlelődött benne a dolog, csak sok más introvertált emberhez hasonlóan nem beszélt a problémákról, hanem gyűjtögette magában, majd egyszer csak megtelt. Amíg nem hozta meg ezt a döntést, azokat a dolgokat tette, amik szerinte a kapcsolat megmaradását segítik elő. Ezért volt kedves, amíg úgy nem döntött, hogy vége.


Mit tudsz tenni? Ez a másik logikus kérdés.

Nem könnyű megtenni, de szerintem ne menj bele abba az utcába, hogy üldözöd. Fogadd el az állapotot, hogy most nem vagytok együtt, és mindezeket a dolgokat ő nem szeretné megbeszélni veled. A helyedben írnék egy rövid SMS-t neki, hogy részedről rendben a dolog, és lezártad, és kezdj el élni úgy, hogy lemondtál róla. Találkozz a legjobb barátaiddal, tanulj vagy dolgozz, foglalkozz a hobbiddal, legyél minél nyitottabb a világra. A nálad levő cuccait pakold össze, és ha néhány héten belül nem jelentkezik, akkor írj neki egy új üzenetet (vagy hívd fel), hogy szeretnél elmenni a nála levő cuccaidért. A lényeg, hogy ne függj tőle, és ezt ő is lássa. Aztán ha majd akar valamit, akkor el tudod dönteni, hogy te nyitott vagy-e rá.

2011. jan. 28. 19:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/22 A kérdező kommentje:
Én már semmit se tudok. :( Azt mondja, nincs kiszemelt, egyedül akar lenni. :(
2011. jan. 28. 19:06
 18/22 anonim ***** válasza:

Ha ilyen hirtelen falsult ki akkor lehet összejött valami rüfkével...bármily fájó is ezt most olvasnod.Az meg,hogy neten bírta a szakítás tényét közölni,nos gyávaságra utal.Nem akar talizni?Nem akar kellemetlen kérdéseket,és gyáva,hogy válaszoljon.A pasik nem tudják egyszerűen felfogni,hogy jobb ha megmondják a frankót,még ha az nem is túl kellemes. Próbáld magad túltenni rajta.

JA!Fog Ő még vissza táncolni,de ha van eszed nem engeded vissza.

2011. jan. 28. 19:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/22 A kérdező kommentje:
Ő már biztosan nem. Ezt egy közös ismerősünknek írta, aki bemásolta nekem. Szerinte részéről örökre vége, és ez már biztos!
2011. jan. 28. 19:10
 20/22 anonim ***** válasza:

Már régóta érlelődhet benne a dolog, attól függetlenül, hogy ilyen hirtelen bukott ki belőle. A hétvége a megszokott sablon szerint telt, de hiába mondta, hogy szeret, már nem érezte igazán..

Az, hogy nem áll eléd, az egyrészt gyávaság, másrészt közöny. Valószínűleg már ezerszer lepörgette magában az okokat, és nincs kedve az egész procedúrához, hogy számonkérően faggasd, könyörögj vagy ordibálj vele, és ezeregyedszer is el kelljen sorolnia az érveit.. vagy lehet, hogy nincs is konkrét oka, csak beleunt az egészbe. Számára már olyan régen lezárult az egész, hogy nincs kedve akár egy percet is vesztegetni rá..

Ez elég önző és gerinctelen hozzáállás, tényleg megérdemelted volna, hogy személyesen mondja el neked, hogy szakítani akar. Ez annyit jelentene, bár már nem szeret, emberként tisztel, és melletted akar lenni a nehéz pillanatban, hogy válaszoljon a kérdéseidre vagy állja a dühkitöréseidet. Hiszen ő okozott neked fájdalmat.

Miután már szakított veled interneten keresztül, a lényeget már tudod.. és ő úgy gondolja, nem is kell tovább ragozni. Most már tényleg nincs értelme találkozni, amint látod, nincs mit mondania. Valószínűleg úgyis az lenne, hogy ő szótlanul, unottan hümmög és másfelé jár az agya, miközben te találgatsz, és kérdésekkel bombázod.. ehhez neki természetesen nincs kedve, és senki nem kötelezi rá.. Jellemtelen ember.

Zárd le a dolgot, és írd le a pasit, így is túl sok időt rabolt el az életedből.

2011. jan. 28. 19:23
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!