Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Segítség! Azt hiszem, drogozik...

Segítség! Azt hiszem, drogozik a lányom! Mi tévő legyek? Fehér port találtam a táskájában.

Figyelt kérdés
20 éves a lányom,már egy ideje furán viselkedik. Az elmúlt 2 hónapban sokat fogyott és karikásak a szemei. Mindennap ledolgozik 14-18 órákat,s mikor haza jön egyáltalán nem fáradt, képes éjfélkor még géphez ülni,néha pedig bekapcsolja a fitness dvd-t és ugrál rá 14 ledolgozott óra után! Ma szabadnapos, tegnap este éjfélre ért haza, azóta alszik. Délután fel kelt,de nem akart enni,csak ivott,de rengeteget. Amikor szabadnapos képes 18-20 órákat végig aludni,s szinte nem is eszik semmit. Ma az előszobában hagyta a táskáját,ami kiborult,s egy kis tasakban valamilyen fehér port találtam. Megszagoltam,szúrós,savanyú szaga van,az ecetre emlékezetet. Mi lehet az? Mit gondoltok, ez valamilyen kábítószer? Nagyon kétségbe vagyok esve! Mondjam el neki,hogy megtaláltam?
2011. jan. 28. 21:35
1 2 3 4 5 6
 41/55 KÁELEF ***** válasza:

Na látod mások is osztájk a véleményemet, úgy látszik mégsem olyan baromság, még ha neked valamiért ez nem is tetszik.

Kitartok a mellett, hogy a lánynak súlyos drog problémái vannak és szakember bevonása nélkül az élete is rámehet erre.

2011. jan. 30. 07:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 42/55 anonim ***** válasza:

Egyaltalan nem biztos meg,hogy sulyos drogproblemai vannak, a szakember meg szart se er akarat nelkul. En is csinaltam regen, aztan rajottem ,hogy ez nem jo es egyik naprol a masikra nem csinaltam tobbet. Ennyire egyszeru volt.Sok drogos ismerosom,baratom van, akiket megprobaltam jo utra teriteni, de en egyedul keves vagyok hozza.Meg ugyis,hogy tudom mirol beszelek es nem a neten olvastam a fogyasztas karos hatasait.Sokan azt hiszik az elvono az egy csoda, ahova ha bemegy az ember akkor uj emberkent jon ki.Hat nem...pl.az ocsem onkent besetalt, hogy leakar szokni,aztan mikor jottek az elvonasi tunetek szettort mindent bennt es kijott. Az is kizarolag a sajat akaratod kerdese.Nem segitett ott rajta senki sem.

Azt kell elerni a lanyodnal,hogy belassa,ez neki nem jo.

Ki kell szakadnia mostani kornyezetebol,mert a tarsasag az egyik legnagyobb huzoero. Van aki azonnal abba tudja hagyni, van aki sosem... csak Ti ,a szulei segithettek rajta,esetleg ha van jo baratja/baratnoje,persze aki nem drogozik. Mastol ugysem kaptok segitseget, csak jo tanacsokat legfeljebb. Tapasztalatbol irom. Sajnos ezt nem konnyu megelni egy szulonek,tudom...

2011. jan. 30. 12:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 43/55 anonim ***** válasza:
nos mik a fejlemények?
2011. jan. 30. 12:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 44/55 anonim ***** válasza:

Kedves Anyuka!

Szinte biztos voltam benne, hogy a lány vendéglátós... addig nem is fog kikeveredni amíg ezt csinálja. Tapasztalat!!!! Mondom, csak annyit kell mondani,hogy nehogy egyszer amikor valóban boldog visszaüssön a hatása... Minden másra ellenszegül és elhidegül, nem ijesztgetésképpen írom. Ja és amfetaminszármazéklehet a teherbírás erősítésére és nem heroin stb

2011. jan. 30. 13:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 45/55 A kérdező kommentje:
Köszönöm a további válaszokat, sajnos azóta sem sikerült vele érdemben beszélnem. Beszéltem 1-2 barátnőjével,hogy próbáljanak rá hatni. Féltem őt, nem szeretném,ha az utcán végezné vagy túladagolásban halna meg.
2011. jan. 30. 18:06
 46/55 anonim ***** válasza:
0%
pedig az lesz talán meg kellett volna nevelned
2011. jan. 30. 18:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 47/55 anonim ***** válasza:

Utolsó, szerintem keress magadnak egy olyan fórumot, ahol páfrányok beszélgetnek ebihalakkal. Istenem, sötétbe borul a világ..

A kérdező szerencsére elég intelligensnek tűnik ahhoz, hogy ne hibáztassa magát holmi véglények miatt.

Különben nem rossz ötlet a barátnőkkel beszélni, lehet hogy a kortársaira most jobban hallgat, az egy más típusú viszony. Lehet, hogy ha te próbálsz vele beszélni – még ha ügyesen is csinálod – ő gyarló módon nem lát túl azon, hogy "jaj, az anyukám korlátoz".

Bocs a hangnemet.

2011. jan. 30. 18:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 48/55 anonim ***** válasza:

18.09

Ez nem neveles kerdese, mi jo korulmenyek kozott eltunk, normalis csaladban, az ocsem azert lett fuggo,mert unatkozott,nem tudott magaval mit kezdeni. Rossz tarsasagba kerult es elindult lefele a lejton.

Ez nem a szulo hibaja, sajnos a mai fiatalok celtalanul elik az eletuket, nem hajtja oket semmi. A manak elnek.

Attol szerintem nem kell felned,hogy tuladagolasban meghal, ez azert nem olyan mint a heroin,de hosszutavon foleg mentalisan sokat serulhet.

2011. jan. 30. 19:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 49/55 anonim ***** válasza:

A drogok amit a fiatalok használnak ne felejtsük el PATIKUSOK kezéből került ki, egy fejfájáscsillapító is DROG. Az amfetamintszerűséget ma is használják életmentő műtétek előtt ha a beteg 200 kiló és nem műthető emiatt, lefogyasztják vele pikkpakk.

A drog divat, ahogy a pia is végigsöpör a fiatalok között és Anyuka! nem minden gyerekből lesz alkoholista tehát drogfüggő sem feltétlenül lesz a lányod. Ezt az időszakot az segíthet átvészelni ha emlékszel rá milyen volt előtte és vissza fog találni magához vagy éppen most útat keres (csak épp rossz irányban)

2011. jan. 31. 06:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 50/55 KÁELEF ***** válasza:

"Köszönöm a további válaszokat, sajnos azóta sem sikerült vele érdemben beszélnem."


Akkor ez így megy majd tovább, csak hogy nehogy megbántódjon a lányod, vagy mi a fene? Van egy olyan érzésem, hogy felnőtt ember létedre nem fogod fel hogy milyen marha nagy a baj.


"Féltem őt, nem szeretném,ha az utcán végezné vagy túladagolásban halna meg."


Nem úgy néz ki hogy féltenéd, mert akkor tettél volna valami hathatósat ellene és lehet hogy a következő adagjánál már a mentő visze el, ez a jobbik eset, mert akkor kiderül hogy narkós és kezelni fogják.


Nem értem ezt az egészet amúgy, hogy miért van ennyi hülye állat akik mindenféle sz.rt tömnek magukba és nem is olcsó anyagokat. Tönkre teszik az életüket teljesen értelmetlenül, a maffia meg milliárdos üzletet csinál belőle, a krmány pedig semmit nem tesz ellene.

Elzüllött ez a társadalom de rendesen. Tényleg szükség lenne már az iskolákban az erkölcsös szigorú nevelésre, ha már sok szülő nem képes példát mutatni otthon a gyerekének.

2011. febr. 1. 01:20
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!