Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Segítség! Azt hiszem, drogozik...

Segítség! Azt hiszem, drogozik a lányom! Mi tévő legyek? Fehér port találtam a táskájában.

Figyelt kérdés
20 éves a lányom,már egy ideje furán viselkedik. Az elmúlt 2 hónapban sokat fogyott és karikásak a szemei. Mindennap ledolgozik 14-18 órákat,s mikor haza jön egyáltalán nem fáradt, képes éjfélkor még géphez ülni,néha pedig bekapcsolja a fitness dvd-t és ugrál rá 14 ledolgozott óra után! Ma szabadnapos, tegnap este éjfélre ért haza, azóta alszik. Délután fel kelt,de nem akart enni,csak ivott,de rengeteget. Amikor szabadnapos képes 18-20 órákat végig aludni,s szinte nem is eszik semmit. Ma az előszobában hagyta a táskáját,ami kiborult,s egy kis tasakban valamilyen fehér port találtam. Megszagoltam,szúrós,savanyú szaga van,az ecetre emlékezetet. Mi lehet az? Mit gondoltok, ez valamilyen kábítószer? Nagyon kétségbe vagyok esve! Mondjam el neki,hogy megtaláltam?
2011. jan. 28. 21:35
1 2 3 4 5 6
 31/55 anonim ***** válasza:

Sziasztok!


Kedves aggódó anyuka!

Én 24éves vagyok, és anno, 17-18évesen ugyanezt játszottam el, mint a lányod.

Állandó pörgés, ami persze a kinézetemen látszott, ha szabadnapom volt, aludtam egyik estétől akár 24-26órát is. Suli, meló, érettségi a nyakamon... és nem kicsit túlsúlyos voltam. Szóval a gépezés és a konditerem is bele kellett, hogy férjen. Enni erőm sem volt, nem hogy időm.

Anyum detto így aggódott akkor!

Nekem is talált fehér port, csak nem a táskámban, hanem a szobámban. Nem is egy, hanem 3 tasakkal.

Ő is mindenkinek híresztelte, hogy drogos vagyok, pedig nem!

Az egyik egy energiaital volt, amit a netről rendeltem. Citromos ízben, így ugyanolyan fura szaga volt.

A másik sajnos gyomorégésre kellett, szódabikarbóna.

A harmadik pedig ruhafesték volt, mivel más színű ruhát akartam.


Ne gondolj mindig a legrosszabbra!

Beszélj vele nyugodtan, és kérdezz rá!

2011. jan. 29. 11:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 32/55 A kérdező kommentje:
Köszönöm mindenkinek a válaszát,reggel mikor felkelt,beszéltem vele. Ahogy valaki tanácsolta,megkérdeztem,hogy honnan ez a rengeteg energia,de ő csak annyit mondott,hogy elhatározás kérdése. Kérdeztem, hogy miért fogyott ilyen sokat,hiszen sosem volt túlsúlyos,mindig is sportolt normális alakja volt,de most csont és bőr az egész a lány. Hebegett-habogott,s mikor megemlítettem neki a fehér port kikelt magából,hogy miért turkálok a táskájában. Nem sikerült belőle semmi konkrét információt kihúznom,de a viselkedése alapján,nem hinném,hogy szódabikarbónáról lenne szó. 10-kor elment dolgozni, de olyan volt reggel mint a mosott rongy. Megbeszéltem a férjemmel, hogy ma este abba az étterembe megyünk vacsorázni,ahol ő felszolgál. Megfigyelem őt alaposabban, és majd ismét megpróbálok beszélni vele,de sajnos fogalmam sincs,hogy hogy tudnék rá hatni,anélkül,hogy megsértődne...
2011. jan. 29. 12:11
 33/55 KÁELEF ***** válasza:

Sehogyan sem. Ha a lányod valóban kábítószer függő, akkor az anyag fontosabb lett neki még nálad is, vagy bárkinél, bárminél. Ezek a dolgog így működnek, sajnos.

Lehet hogy erőszakkal kell elvonóba vinni, mert magától nem valószínű hogy megtenné. Az ő érdeke de ezt nem valószínű hogy ilyel állapotban belátja.

2011. jan. 29. 12:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 34/55 anonim ***** válasza:

Nem turkáltál benne, mert nem szokásod. Csak ki volt esve és megláttad. Ezt nem mondtad neki? Még bepótolhatod.. És hogy ne haragudjon már, hogy aggódsz, te vagy az anyja.

Ameddig azt hiszi, hogy te nekiálltál matatni a táskájában, addig vhol érthető, hogy ki van akadva, akár szódabikarbóna, akár italpor, akár koksz.

Valahogy tisztázni kéne először a szitut, hogy téged ne hibáztathasson semmiért, és akkor – rosszabb esetben – marad a hebegés-habogás, amiből le lehet szűrni dolgokat.

2011. jan. 29. 12:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 35/55 anonim válasza:
0%

KÁELEF...te nyomoronc..nem tudom mi a brének írsz ilyen baromságokat...még h. heroin..meg.h fontosabb lett neki...tudatlanabb vagy,mint székely paraszt tangó harmonikával a Louvre előtt !

Heroin meg ilyen baromságokat írni...ne írj már ekkora f@szságokat !.... egyszerűen olyan életmódot folytat -rengeteget dolgozik- amihez kell az,h. ne legyen fáradt,hanem éber, munkaképes legyen...ehhez pedig valakinek szüksége van spurira -nekem is lenne ilyen esetben szerintem-...erről van szó..az anyukának meg felesleges aggódnia..ettől nem lesz a lánya "aljas szemét drogbáró ribanca"...nem kell túldramatizálni...

2011. jan. 29. 16:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 36/55 anonim ***** válasza:
Neked is kell spuri? Te is ócska drogos vagy akkor...És lehet nem lesz drogbárók ribanca, mert esetleg már az is...
2011. jan. 29. 17:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 37/55 anonim ***** válasza:

A válasz megírásának időpontja: ma 16:58

ne beszélj olyanról amit nem tudsz -_-... KÁELEFnek 98%ban igaza volt szerintem, én drogoztam.. szóval fogd be, okoskodj máshol, meg szídd a népet máshol

2011. jan. 29. 17:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 38/55 anonim ***** válasza:

Aha szóval lenyom 12-14 órát, utána fitness dvd, de azért biztos heroinista.. hát ez rendkívül életszerű...

Különben meg ne fröcsögjetek már összevissza, olyan primitív dolog. Nem azt kérdezte a kérdező, hogy szerintünk kinek a kurv@anyja.

2011. jan. 29. 18:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 39/55 anonim ***** válasza:
A heroinnak ehhez semmi koze,lattatok mar heroinost? mert szerintem sokan nem, nekem az ocsem ketszer is belecsuszott,attol te nem porogsz igy az biztos!Nem kell egybol a legdurvabbra gondolni es idegesiteni az Anyukat,igy is van eleg baja. Igy hogy most kiderult,hogy felszolgalo es vendeglatos ,szinte 100%,hogy spurizik. En is sok etteremben dolgoztam es szinte a teljes szemelyzet drogozott,maskepp nem birtak volna a 14-16 oras melot. Nehez barmit is tanacsolni,hiszen nem ismerem a lanyodat.A reakcioja sokmindent elarult,de attol,hogy te gyanakodsz nem fog leallni.
2011. jan. 29. 21:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 40/55 anonim válasza:
A válasz megírásának időpontja: ma 17:58...nem tudom miben volt igaza, és te lehet drogoztál, mint ahogy én is -bár az én esetemben nem tenném múlt időbe- és szó se volt ilyesmikről,amiről ez a tudatlan kálef vagy hogy hívják irka-firkál...nem kéne okoskodnia neki se de senki másnak sem, olyan témában,amihez szemlátomást köze sincs...én amiket írtam ennek az asszonynak,azt tényleg segítségnyújtás gyanánt írtam, illetve tanácsként,hát ha segítek vele valamit, és nagyban összefoglaltam a saját tapasztalataimat...úh. ennyi..továbbiakban nem vitázom senkivel, leírtam amit leírtam, ne folytasson velem senki dialógust, leszámítva persze az aggódó anyukát
2011. jan. 29. 22:17
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!