Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Így "megmondhatom" a szüleimne...

Így "megmondhatom" a szüleimnek, hogy barátom van? Jó ötlet? Gyors válaszokat kérek!

Figyelt kérdés
nincs erőm kiállni a szüleim elé és bevallani nekik, hogy járok valakivel. Ezért úgy a tudtukra adhatnám, h. írok nekik egy levelet , amiben leírom ezt és mondjuk jellemezném a barátomat (jó és rossz tulajdonságok). Mert nem szeretném elsírni magamat előttük, mert biztos csalódnának bennem, h. szerelmes vagyok (nem vagyok az a típus). Szerintetek?
2011. jan. 29. 21:56
1 2
 11/18 A kérdező kommentje:
köszönöm, igazatok van, felkötöm a szoknyámat,bátor leszek, eléjük állok, megmondom és kész. Úgysem tudnak befolyásolni benne.Azért parázok, mert a barátom arab és hithű muszlim, s manapság ami róluk el van terjedve nagyrészt hazugság, de sajnos a családom elhiszi.
2011. jan. 29. 22:29
 12/18 anonim ***** válasza:
85%

Először nem értettem miről tartasz, de most már igen. Mármint nekem semmi bajom az arabokkal sőt kedvelem őket (pl. nőgyógyászom is arab, imádom :)) de sok szülő sajnos előítéletes. Mert arra gondolnak egyből hogy menniyre más az arab fiúk neveltetése stb.


Mindaználtal a levelet én sem ajánlom, gyerekes. Csak azt erősítenéd ezzel a húzással a szüleidben hogy még gyerek vagy.....inkább lepd meg őket azzal hogy határozottan de kedvesen eléjük állsz és elmondod mi van. Ne azzal kezd hogy arab, előbb mesélj a megismerkedésetekről, a jó oldaláról, mindenről, mondd nekik hogy kérdezzenek hogy mire kíváncsiak, aztán mondd meg hogy arab. Nehogy esetleg ne hagyják végigmondani a dolgot, ha elején bevágod....

2011. jan. 29. 22:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/18 Koves24 válasza:

Hát fater biztos kiborul majd , főleg ha ő az első fiú az életedben

De biztos megbékélnek majd , szerintem egy szerűen álljatok elé , igen a barátod is , és mondjátok meg nekik hogy már jártok (meg szerintem jó pont ha ő mondja a szüleidnek , hogy szeret téged és , szeretne veled komoly kapcsolatba kezdeni )

legalább a szüleid megismerik a srácot is egyúttal

Amúgy az apák ettől félnek a legjobban , ha kicsi szeme fényük fiút talál magának

Önkényesen is meg akarják védeni , a csalódásoktól , olykor még erőszakkal is :D


Magán vélemény : ha nekem lesz lányom , a szem puskával fogom elkergetni mellőle a fiúkat (18éves koráig biztos) :D

2011. jan. 30. 00:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/18 Koves24 válasza:

ÖHHHMMM, még annyit

Amúgy szerintem jobban jársz , ha te mondod meg hogy van barátod , mintha a fater véletlen meglát benneteket valahol

Szerintem simán légy őszinte velük, ha másod kézből tudják meg

Az 1 rosszul fog nekik esni

2 megsértődnek ,elveszted a bizalmukat stb

3 Akár simám vér is folyhat :)


Szóval még mindig a össznépességgel jársz a legjobban

2011. jan. 30. 00:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/18 Koves24 válasza:
össznépességgel helyet XD , őszinteséget akartam volna írni :D
2011. jan. 30. 00:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/18 A kérdező kommentje:
köszi szépen, elmondtam nekik, bátor voltam és határozott. és mosolyogtak, szóval jól fogadták :)
2011. jan. 30. 18:46
 17/18 anonim ***** válasza:
Ez jó hír, látod minden rendben van, gondolom nagy kő gördült le a szívedről :)
2011. jan. 30. 18:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/18 anonim ***** válasza:
gratula, ügyes vagy! látod, ezen múlik minden! sok boldogságot :D
2011. jan. 30. 20:13
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!