Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Éreztetek már olyat hnem...

Éreztetek már olyat hnem szeretnek a szüleid? Te mit tettél? Mit tegyek? Bővebben lent.

Figyelt kérdés
Mert én egyszer elmondtam, de anyám le se szart, apám meg este kérdezte h ezt miért mondtam. Aztán 1 kcsit jobb volt most meg megint szar.És néha ezzel baszogatnakh ők még errre se jók. Meg ma is anyám a szeretem jeléűl vidddki ezt a konyhába, aztán viiszajöttem mondta h kössz meg h gondolom nemszívesen. ÉS azt mondta h ebből szűri le h ki fog gondoskodni idős korában róla. Legalább tudja h nem csalodik bennem.
2011. jan. 30. 18:35
 1/3 anonim ***** válasza:
Nem értem, hogy mit írsz az a nagy helyzet..
2011. jan. 30. 18:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:
a szeretet nem érzme
2011. jan. 30. 18:45
 3/3 yuda ***** válasza:

Három fura gondolatot osztanék meg veled:


- a szeretet nem csak érzés -ha lekorlátozod kizárólagosan érzéssé,akkor rettentően sokat fogsz még csalódni.


-szeretetet,mint ajándékra is mondják,jobb adni,mint kapni-esteleg próbáld meg-mert régi filozófia,az ember azt kapja,amit ad -más mondással,ki mint vet,úgy arat.


-Nem feltétlenül a szülőknek kell körüldongania a csemetéjüket,még ha ezen páran meg is botránkoznak (csak nem önzésből? :) ), hanem a gyereknek kellene a szülők kedvét keresni és akkor jó dolgod lesz,hidd el.

2011. jan. 30. 19:09
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!