Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Létezik Igazi? Érdemes várni...

Létezik Igazi? Érdemes várni és hinni benne?

Figyelt kérdés

Olyano válaszát várom, akik több kapcsolat után úgy érzik, sikerült az Igazit választaniuk. Nem vagyok benne biztos, hpgy létezik, de szeretnék hinni benne.

Volt már veled olyan, hogy több kapcsolatod volt, de érezted nem az igazi, és végül kitartottál addig,amíg találkoztál azzal az emberrel aki mellett nincsenek kérdéesid azt illetően, hogy ő -e az, aki mellet a helyed.


2011. jan. 30. 18:52
1 2 3
 11/26 anonim ***** válasza:

Bocs, Off:

19:05, melyik könyvében van ez? Ezt nekem azonnal el kell olvasnom, vagy legalábbis ezt a részt :)

2011. jan. 30. 19:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/26 A kérdező kommentje:

DE én két emberrel találkoztam, aki fontos volt nekem, bagyon.

AZ elsőről azt éreztem, és ő is azt érezte, hogy emgymásnak vagyunk teretmtve. Ettől függetlenül borzalmas volt a kapcsolatunk, meggyűlöltem, mára csillapodot az érzés. Nemhogy szerelmes nem voltam belé, de vonzódni sem vonzóstam hozzá, mégis a "páromnak" éreztem.Nem akarok vele lenni.

A második a szerelemem, akivel most szakítottunk, többedszerre. Szerelmes vagyok belé, de tudom, hoy nem az igazi. Abban reménykedem, jön egy harmadik ember, akit az igazinek érezhetek és megnyugodhatok mellette.

2011. jan. 30. 19:11
 13/26 A kérdező kommentje:
Bocs a sok hibáért
2011. jan. 30. 19:12
 14/26 A kérdező kommentje:

19:08,

Kérlek írj többet:)


Voltak elötte kapcsolataid? mégis milyen ez az érzés? szerelem is van, vagy csak lelki társnak érzed?

2011. jan. 30. 19:18
 15/26 anonim ***** válasza:
16%

Én most találtam meg az igazit.... eddig volt 5 párkapcsolatom, persze fiatal vagyok még (21), de ő az akivel szavaknélkül is képesek vagyunk megérteni egymást, olyan mintha ezer éve ismernénk egymást, pedig tudjuk a másikról, hogy azelőtt azt se tudtuk, hogy él...


Ill. régen, kb másfél évvel ezelőtt, egy boldogtalan párkapcsolatom alatt rajzoltam egy alakot, meg mellé sok sok ismertető jelet, hogy milyen is a számomra tökéletes férfi..


és képzeljétek :$ ... itt van velem az az alak.. pedig még olyan mondatok is vannak köréírkálva,hogy ilyen ember nem létezik! ... és itt van, és szeret... és ilyen összhangot... gyerekek csak azt tudom mondani, hogy kitartás!! Tényleg van másik felünk <3

2011. jan. 30. 19:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/26 anonim ***** válasza:
Paulo Coelho:Brida ;)
2011. jan. 30. 19:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/26 anonim ***** válasza:

19:01


14 éve vagyunk együtt és amikor megismertük egymást, egyáltalán nem gondoltam én semmi komolyat. Igazából egy laza kapcsolatra vágytam egy hosszú kapcsolat vége után. Szenvedélyes találkák, programok, hamar egymásba szerettünk. Nem tudom neked elmondani az érzést. Olyanok voltunk mindketten (még ma is egyébként), hogy még az ágyban fekve tévénézés közben is fogjuk egymás kezét, de legalábbis muszáj összeérnünk (pedig nem vagyunk már 20 évesek).

Ugyanakkor minden szépség mellett nagyon sok küzdelemben volt és van részünk. Anyagi nehézségek, munkanélküliség, rossz baráti társaság, elment-az-eszed marhaságok, sokminden felmerült, Irtó sok erő kell ilyenkor mindkettőnktől, hogy valóban megértsük a társunkat és mellette legyünk, a kapcsolatunk mellett, a jövőnk mellett. Néha könnyebb lett volna pakolni és elhúzni, feladni mindent és magunk mögött hagyni, de ez soha nem ment, akármilyen rossz volt is épp, mindketten tudtuk, hogy együtt kellene maradnunk, ugyan esküvő nélkül, de jóban-rosszban. Mi nagyon szeretjük egymást.

Tudod, nem az az igazi, akivel úgy érzed, le tudod élni az életed, hanem aki nélkül nem.

Ennyi. :-)

2011. jan. 30. 19:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/26 anonim ***** válasza:
Mikor megismertem az IGAZIT, csak annyit tudtam kinyögni, hogy "nekem ez a fiú kell!"....Már 9 éve, hogy elváltunk, de még mindig szeretem őt, és nem telik el nap, hogy ne gondoljak rá. Ő volt az igazi, és elengedtem, mert akkor (26 évesen) a büszkeségem fontosabb volt mindennél, és ezt már nem lehet visszacsinálni. :-(
2011. jan. 30. 19:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/26 anonim ***** válasza:

19:08 vagyok.

Mint említettem, nincsenek azok a szavak, amikkel megfelelően körül tudnám ezt írni :) Na meg, nem pont azt fogod érezni, amit én. De én azt mondom, hogy ha megtalálod, nem lesz kérdés, hogy ő az, vagy sem. Mert biztos leszel benne!

Nem biztos, hogy könnyű lesz, sőt, biztos, hogy nem lesz problémamentes kapcsolat, és ő sem lesz tökéletes, de minden hibájával együtt annak fogod érezni.

Voltak előtte kapcsolataim, együtt is éltem valakivel. De nem volt égzengés, nem volt zazazu, nem volt az a felismerés, hogy igen, téged kerestelek. Nem éreztem a biztonságot.

De megint szavakkal próbálom körülírni azt amit nem lehet.


19:21: Köszi. Közben rákeresgéltem, és sejtettem, hogy az lesz az ;)

2011. jan. 30. 19:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/26 anonim ***** válasza:
19:35: Miért ne lehetne visszacsinálni? Mindent lehet, csak akarni kell ;)
2011. jan. 30. 19:39
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!