Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Mivel várjam haza a férjemet...

Mivel várjam haza a férjemet ilyen esetben?

Figyelt kérdés

A férjem elment hatkor, hogy segít egy barátjának, mert influenzás, és nagyon lázas (visz gyógyszert, kamillateát, stb) segít pár dologban majd hazajön.

Kb autóval 3/4 órára lakik a srác, arrafelé nem túl jó a mobilhálózat, csak a vezetékes.

Fél órája felhívtam a srácot, mert nem találtam valamit.

Kiderült, hogy a srác nem is beteg, nem is beszéltek egyáltalán, nemhogy találkozót.

A férjemet nem érem el telefonon.

Ti mit tennétek?

Megjegyezném anno már megcsalt, de akkor még nagyon fiatalok voltunk.


2011. jan. 30. 20:08
1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 ... ❯❯
 1/107 anonim válasza:
85%
Úhhh...elég egyértelmű, de szerintem ne ess a nyakának.Kérdezgesd kicsit a haverjáról, és nézd,hogy reagál.
2011. jan. 30. 20:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/107 anonim ***** válasza:
74%
Már akkor ki kellett volna adni a szűrét, és most sem tennék másként. Gusztustalan, Te pedig szánalmas leszel, ha ezt eltűröd.
2011. jan. 30. 20:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/107 anonim ***** válasza:
90%

Az elsővel értek egyet.Kérdezgsd, hogy mi volt, stb...nézd, hogy reagál.

Aztán ha látod kamuzik, mond, hogy beszéltél a sráccal.Akkor fog kiderülni minden.

2011. jan. 30. 20:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/107 anonim ***** válasza:
81%
ki kell ugrasztani a nyulat a bokorból.ha hazajön nyugisan kérdezgesd hogy na és hogy van a barátja, stb. és nézd ahogy majd hazudik. utána nyugis hangon közöld, hgy érdekes mikor nemrég beszéltél vele semmi baja nem volt és veled (férjrddel) sem találkozott. na ezekután tuti leblokkol. amúgy meg ha megcsal akkor szépen segíteni kell neki összepakolni és menjen csak a szeretőjéhez.
2011. jan. 30. 20:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/107 anonim ***** válasza:
98%
Én áthívnám a srácot és kettesben várnánk a kedves férjet. :)
2011. jan. 30. 20:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/107 anonim ***** válasza:
29%

Ha hazajön ne kezdj egyből azzal, hogy hol volt,merre volt...Nézd meg rajta milyen fejet vág. Este közeledj hozzá, hogy szexet akarsz. Ha nem akarja,akkor kérdezősködhetsz.

Viszont, még annyit fűznék hozzá, hogy kutyából nem lesz szalonna...ugyanúgy most is megcsalhat, ha már egyszer megtette tök mindegy, hogy akkor hány évesek voltatok.

2011. jan. 30. 20:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/107 anonim ***** válasza:
91%
Maradj higgadt! Először várd meg, mivel állít haza, aztán szép lassan vond kérdőre. De a méltóságod hagyd meg, megbeszélhetitek nyugodtan is azt, hogy le is út, fel is út...
2011. jan. 30. 20:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/107 anonim ***** válasza:
92%
majd megirod mi volt?
2011. jan. 30. 20:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/107 anonim ***** válasza:
97%

Igen egyértelmű sajnos, hogy mi történik. Én is megnézném hogyan reagál a normális kérdéseidre, hogy van a barátod , mik a hírek egyébként vele stb. Hátha kiderül, hgy hazudik, mondjuk ha megcsalás folyik ahhoz társul a hazudás. De ettől még két dolog marad a kettő amiben rosszul áll hozzád !

Az, hogy régen is megcsalt DE fiatabbak voltatok szerinted enyhítő körülmény ? Szerintem nem, ne próbáld magaddal elhitetni ezt, főleg ha már neked volt esküdve akkor is. Ez már nem első eset, akkor én már félnék, hogy lesz még, mondd el neki, hogy sejted mi folyik, és beszéljétek meg hogyan tovább. Ez nem feltétlen jelenti, hogy nem szeret, de tisztelni, biztos nem tisztel, és egy kapcsolatban az is igen fontos.

2011. jan. 30. 20:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/107 anonim ***** válasza:
100%

Én is azon a véleményen vagyok, h próbálj nyugodt és fesztelen maradni, kérdezd a barátja hogyléte felől, merre járt, mit csinált így, úgy, amúgy.

Aztán lesz egy olyan pont, mikor vagy belezavarodik a mondókájába, vagy pedig túl jól fog hazudni. Akkor terítsd ki a lapokat! Mindezt igyekezz síri nyugalommal, már- már közönyösen tenni! Szerintem ez sokkal bosszantóbb, mintha üvöltözve, vagdalózva mondanád el neki.

2011. jan. 30. 20:21
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 ... ❯❯

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!