Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Mivel várjam haza a férjemet...

Mivel várjam haza a férjemet ilyen esetben?

Figyelt kérdés

A férjem elment hatkor, hogy segít egy barátjának, mert influenzás, és nagyon lázas (visz gyógyszert, kamillateát, stb) segít pár dologban majd hazajön.

Kb autóval 3/4 órára lakik a srác, arrafelé nem túl jó a mobilhálózat, csak a vezetékes.

Fél órája felhívtam a srácot, mert nem találtam valamit.

Kiderült, hogy a srác nem is beteg, nem is beszéltek egyáltalán, nemhogy találkozót.

A férjemet nem érem el telefonon.

Ti mit tennétek?

Megjegyezném anno már megcsalt, de akkor még nagyon fiatalok voltunk.


2011. jan. 30. 20:08
❮❮ 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 ... ❯❯
 11/107 anonim ***** válasza:
100%

Hát, számomra ez egyértelmű...

Bár lehet, hogy csak neked akar valami meglepetést csinálni, tehát ne ess rögtön neki! Kérdezgesd, tedd a jó feleséget, próbáld meg lebuktatni.

Majd írd meg, hogy végül mi lett...

2011. jan. 30. 20:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/107 anonim ***** válasza:
94%
Az összepakolt cuccával. Egyértelmű.
2011. jan. 30. 20:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/107 anonim ***** válasza:
95%
Ami azt illeti, nekem már az elején feltűnt volna, hogy kamuzik, hacsak nem orvos, mert azt írod, hogy gyógyszert, kamilla teát visz neki.Nekem már itt sántított volna a dolog...családtaggal esetleg megteszi ezt az ember, de egy baráttal?Ráadásul férfi a férfinak?Necces...
2011. jan. 30. 20:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/107 anonim ***** válasza:
13%
.
2011. jan. 30. 20:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/107 anonim ***** válasza:
100%

20.22 es vagyok.


Mondd még meg neki h menjen oda ahol eddig volt.

2011. jan. 30. 20:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/107 anonim ***** válasza:
86%
Rem. leirod meg ma, hogy mi tortent. Varni fogom!
2011. jan. 30. 20:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/107 anonim ***** válasza:
100%

..most merült fel bennem, hogy vajon a "beteg" kolléga mennyire haverja? vajon szólt neki? ..bár ha ilyen hülye volt, hogy nem egyeztette le vele, akkor nem hiszem, de meg is érdemli.


De továbbra is tartom magam ahhoz, hogy ki kell tenni a szűrét. Persze nagyon higgadtan, összeszedetten várd, ahogy a többiek is írják, de szerintem azon ne gondolkodj, hogy vajon hogyan tovább.. Közösen sehogy!!

2011. jan. 30. 20:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/107 anonim ***** válasza:
14%

Ehhez hasonló nálunk is volt, csak nem megcsalással kapcs. A lényeg, hogy hazudtak.( máshol voltak mint ami meg volt beszélve)


Kérdés? Milyen volt a pizzázás?

Lány: nagyon jo volt Nagyon finom volt.

Igen? és milyet ettetek?

Ilyet meg ilyet stbstb...

Jaj tudom milyen régóta akarsz a barátodhoz menni a másik városba mit szolnál, ha felhívnánk a szüleit, mikor mehetnél át?

Jo az nagyon jo lenne..


Na és akkor anyám akkor a telefonba a srác annyával együtt buktatta le őket, hogy ők igazából tényleg ott voltak náluk, mehettek volna..csak illett volna szólni, hogy 50 kmre arrébb megy, nem a másik utcában fog pizzázni.

2011. jan. 30. 20:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/107 anonim ***** válasza:
82%
*mármint nem kolléga, hanem barát, és a barát vajon szólt-e, hogy kerested nála..?
2011. jan. 30. 20:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/107 anonim ***** válasza:
94%

Én áthívnám a srácot és kettesben várnánk a kedves férjet. :)


Ez lenne a legütősebb :D

2011. jan. 30. 20:29
Hasznos számodra ez a válasz?
❮❮ 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 ... ❯❯

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!