Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » A barátnő exe tabu? Van aki...

A barátnő exe tabu? Van aki átélt ilyet?

Figyelt kérdés
2 évig jártak, fél éve szakítottak(a lány a fiúval). Nem vagyunk olyan nagyon szoros barátnők, de mégis. Eléggé megtetszett nekem ez a fiú, de azt érzem, h ez nagyon aljas dolog lenne. Nem szeretném, h megromoljon a kapcsolatunk a lánnyal. Szerintetek?
2011. jan. 30. 20:32
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
39%
Egyszer megpróbáltam, de a víruskeresőm letiltotta a barátnő.exét :(
2011. jan. 30. 20:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem erre itt senki sem tud választ adni. A legtisztább az, ha az illető lánytól kérded ezt meg. Ha az mondja, h nem szeretné, h járjatok, akkor tartsd tiszteletben, ha pedig igent felel, akkor szabad a pálya.
2011. jan. 30. 20:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:
Nekem tabu lenne, de másoknál nem feltétlen, ahogy anno a(z azóta volt) legjobb barátnőmnek sem jelentett gondot....
2011. jan. 30. 20:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:
Szerintem meg ne a baràtnö döntse el :) màr nem jàrnak.. ha nem bírja elfogadni akkor így jàrt.. lehet, hogy a baràtnöd, de ki tudja, Te a sràccal boldog lennél..egy hisztizö baràtnö nekem biztos nem szólna bele
2011. jan. 30. 20:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:

Viszont pasi akármennyi lehet de igaz barátnő csak egy. ;)


A barátnődet lehet,hogy zavarná a dolog,de ha azt mondja,hogy nem gond neki akkor ahogy előttem írták: szabad a pálya.

2011. jan. 30. 20:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:
Szerintem is kérdezd meg.
2011. jan. 30. 20:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:
84%

Szerintem ez hülyeség, hogy pasi annyi lehet amennyi baràTnö meg egy :).. ez arra igaz, aki felszínes kapcsolatokat épít..

egy baràtnöre se cserélném le a baràtomat :).. nekem ö szàzezerszer fontosabb

2011. jan. 30. 20:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:
Ne foglalkozz vele. Ha nagyon tetszik a pasi, és azt érzed, hogy ilyen szerelmet nem találsz akárhol, akkor ne érdekeljen a barátnő. Pláne, hogy azt mondod, hogy a barátnő nem is az a legjobb barátnő, csak jóban vagytok. legalábbis én ezt vettem ki a szavaidból. Nyilván a legeslegjobb barátnőm exével nem kezdenék, lehet akkor se ha őt nem zavarná, de ha csak egy barátnő lenne a sok közül akkor nem foglalkoznék vele. esetleg megkérdezhetne, de ha a pasi annyira nagyon kell neked akkor azt se kell megtenned.
2011. jan. 30. 20:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:
*megkérdezheted
2011. jan. 30. 20:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:
Te kérdező!Te voltál az aki párnappal ezelött ezt a kérdést kiírta kicsit másképpen?Pár napja vagy egy hete volt egy ilyen kérdező mint te,akinek ez volt a gondja!Szerintem te is ő vagy!:)
2011. jan. 31. 12:26
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!