Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Barátnő exe tabu? (tov lent)

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Barátnő exe tabu? (tov lent)

Figyelt kérdés

Szval arról van szó hogy jártam egy lánnyal másfél hónapot majd szakítottam vele mert nemakartam átverni most összeszeretnék jönni egy másik lánnyal ő meg ezzel a dumával van hogy barátnő exe tabu...Elsősorban lányok véleményét kérném Előre köszi

16/F


2010. máj. 20. 21:29
 1/9 anonim ***** válasza:
Fejtsd ki szép, összetett magyar mondatokban hogy mi a helyzet! Sajnos nem értek belőle semmit. :(
2010. máj. 20. 21:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
11%
Szóval te össze akarsz jönni egy másik lánnyal, de a volt barátnőd azt mondta, hogy a "barátnő exe tabu" - ezt nem teljesen értem én sem.
2010. máj. 20. 21:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:

Figyu, ha a másik csaj azt mondja, h tabu, akk ott nagyon nincs mit tenni... Esetleg megpróbálhatod megpuhítani, ilyenek.

Am ha én vmelyik bnőm összejönne exemmel, próbálnám rávenni, h hagyja abba a dolgot, mert egyikről sem vagyok jó véleménnyel : D

2010. máj. 20. 21:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
Ahogy látom, a nyelvtan könyv is tabu!!
2010. máj. 20. 21:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 Sexylady ***** válasza:
Hát figyu, egyik ismerősöm mesélte, hogy az ő volt barátnőjével aki eddig a legkomolyabb volt, összejött a legjobb barátja... most az milyen szar lehetett már?
2010. máj. 20. 21:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
Hát az ex barátja az mindenképpen tabu számomra. Sőt a barátnőm volt barátja is tabu. Ezekből csak konfliktusok lehetnek.
2010. máj. 20. 21:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:

a barátnö exe tabu..igen ez is egy folt a nö hatalmas fehér lepedöjén -amit ha megnézünk rájövünk hogy fele egy merö folt-ez a barátnö bizony nem olvasta tovább a "kisjányok és bajátnyöi" könyvet és kihagyta hogy: "a barátnö exe tabu, amenyiben: szerda van,a barátnö depis és nincs új barátja, fáj a bokánt,-fejünk,-ujjunk,-hátunk, szomjasak vagyunk,éhesekek vagyunk ,fáradtak vagyunk vagy az ex ronda" tapasztalatom szólt


GrimReaper 21/f

2010. máj. 20. 21:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
Egyszerv oltegyojan amirölmár énisha lotam, hogy azexaz tabu deaztán monta a fiju a lánynak vagy a lány a barátnője és hogyaz tabu mert ex és az igen de mindenkinek vagy csak neki azt nem tudja ki.Dejó kérdés mekkérdeztem aszta lányt demár nemem lékszik.
2010. máj. 21. 12:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:

okéé.. utolsó kifejtenéd magyarul is? mert nem értetem egy szót se


GrimReaper 21/F

2010. máj. 21. 19:11
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!