Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Mit a legjobb ilyenkor tenni?

Mit a legjobb ilyenkor tenni?

Figyelt kérdés
Barátom szakított velem,de azt mondja,nem tudja mi legyen,mert hiányzom neki meg ilyenek... Azt kérdezte,hogy adok-e neki időt?Gondolkodási időt kért és hogy beszéljünk de ne olyan sokat,hogy lássa,mennyire hiányzom neki.Ilyenkor mit tanácsos tenni,mi a legjobb?Gondolkoztam azon is,hogy egy napig mondjuk nem megyek fel msnre(borzasztó nehéz lesz) hogy vajon keresni fog-e?Vagy miket tudtok tanácsolni?Ha ír,írok neki de feleslegesen nem jártatom a szám,de jó lenne tudni,akarja-e végülis vagy nem.Nem akarom semmibe beleélni magam,de amíg van remény,addig kicsit bizakodom.Ha volt már hasonló tapasztalatotok és leírnátok,hálás lennék érte!
2011. jan. 30. 21:45
 1/10 anonim ***** válasza:
Miért szakítottatok?
2011. jan. 30. 21:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 Egyszerű huszonéves ***** válasza:
Jaja! Fontos lenne tudnunk, miért lett vége!
2011. jan. 30. 21:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
Én voltam így. De nem egy napig nem beszéltünk, hanem 2-3 hétig. Kábé meg akartam halni, olyan rossz volt. Aztán párszor beszéltünk, és végül betetézte a dolgot egy olyan randi, ami meggyőzte, hogy én kellek neki. Elvileg csak valami nála hagyott ruhámat hozta vissza vagy ilyesmi, de aztán elkezdtünk sétálni, és együtt töltöttük a délutánt. Akkor érezte meg, mennyivel jobb velem, mint nélkülem :)
2011. jan. 30. 21:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 A kérdező kommentje:
Azt mondta,nem szerelmes már...Nagyon szeret,kötődik hozzám és hiányzom neki én is,azt mondja neki is rossz nélkülem,csak becsapni nem akart.Azért kéri az időt,hogy rájöjjön,akar-e velem lenni,hiányzom-e annyira neki meg ilyenek.
2011. jan. 30. 21:51
 5/10 anonim ***** válasza:
Probáld meg nem keresni bármenyire nehéz is,azalatt lehet rájön h basszus tényleg hiányzol neki,ha folyton ott van körülötte akár neten akkor nem érzi ugy a hiányod és szépen lassan leépül a dolog.Még annyit h ha keres legyél nagyon megértö és rendes és ne balhézz,mert sokkal jobban elgondolkodik h mit veszit ha egy higgadt normális lányt veszithet el mintha egy hárpiát.Lehet ha ugy veszi észre h nem keresed és azt látja h annyira nem tepersz észbe kap,mert akkor esik le neki h elveszthet .
2011. jan. 30. 21:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
Nem tudom,hány évesek vagytok,de ha már nincs lángolás,akkor jobb is befejezni.Mi 5 éve vagyunk együtt a párommal,már családunk is van,de még mindíg szerelmes vagyok belé,ugyanúgy lever a víz,ha rá gondolok.Tudom,hogy nem könnyű,de megszokásból nem érdeme s együtt maradni.Azon meg mit kell gondolkozni,hogy szeret-e?Az igen, vagy nem... ... ...
2011. jan. 30. 21:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
utsónak igaza van...
2011. jan. 30. 21:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
Nem értek egyet a fentebbi hozzászólóval. Ne azt nézd, mennyire lángoló a szerelem köztetek, hanem hogy mit vársz az élettől, mit vársz egy kapcsolattól. Ha vele maradsz, boldoggá tesz-e, ha nem maradsz vele, az jobb lesz-e? Felesleges képzelt ideálok miatt elszalasztani egy klassz embert. Világos, hogy te mit szeretnél, most a párodnak kell döntenie, ezen nem érdemes taktikázni. Ha kell neked, várd ki, hogy ő mit lép. Ő kért időt, majd szólni fog, hogy mire jutott. Adj neki mondjuk 1 hetet, akkor majd kérdezd meg, mi a helyzet, ha esetleg addig ő nem keresne.
2011. jan. 31. 00:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 A kérdező kommentje:

Köszi mindenkinek!

Nem akarom erőltetni nála...abban viszont lehet valami,hogy végülis ígyis "ott vagyunk" egymásnak,mégha csak interneten keresztül is,ezért szerintem megpróbálom,hogy nem megyek fel se msn se semmi,hátha akkor keresni fog,vagy ha később,amikor felmegyek, szóvá teszi hogy hiányoztam,akkor kicsit segít neki a döntésben.Ha viszont nem,az pedig számomra lesz egyértelmű.:(

2011. jan. 31. 00:42
 10/10 anonim ***** válasza:

Nem vagyok szerelmes, időre van szükségem, hogy lássam, hiányzol-e = alakul egy másik kapcsolatom, ha bejön, neked lapát, ha em, akkor még mindig ott leszel te.

Kb. 120.000 éves tapasztalata az emberiségek, de jó, hogy még van, aki nem tudja...

Az egyetlen megoldás, hogy valóban "eltűnsz", hogy lássa, milyen lenne nélküled. Se MSN, se SMS, se semmire ne reagálj.

2011. jan. 31. 08:12
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!