Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Egy hónapban hányszor megy el...

Egy hónapban hányszor megy el a férjetek otthonról este a barátaival? Hányszor van olyan, hogy nem alszik otthon, vagy hajnalban jön haza?

Figyelt kérdés
(csak mert most is épp a férjemet várom, ezen a héten ez a harmadik, hogy nem jön haza munka után,, kétszer hajnalban jött haza, ez a harmadik, de a telefonját kikapcsolta...2 gyerekünk van)
2011. jan. 30. 21:55
1 2 3
 11/28 anonim ***** válasza:
95%
Nekem semmi gondom azzal, ha elmegy a haverjaival sörözni (1 hónapban 5-6x), nem is értem egyesek a házasság után miért csak együtt hajlandóak menni valahová bulizni, sörözni. Igenis a házasság után is kell külön kikapcsolódni. Én sem ültetem le a férjemet egy csajos traccspartira! Na mindegy! A gond ott van, hogy hajnalban megy haza a férjed, a másik nagy gond, hogy kikapcsolja a mobilját! Na, ezeket már nem tolerálnám! Itt valami gáz van! :(
2011. jan. 30. 22:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/28 anonim ***** válasza:
100%
Az enyém egy honapba egyszer kártya,meg ha van egy évbe egy vagy két buli,munkahelyi vagy focis(amúgy mehetek én is a focisra,melos az zártkörü).Ha ilyet csinálna mint a tied nálam már nem kéne hazajönnie,leülnék megbeszélni ha nem jutnánk dülőre viszlát.
2011. jan. 30. 22:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/28 anonim ***** válasza:
92%
UI.még annyit h van heti 3 fociedzés utáéna még szoktak maradni kicsit megisznak pár sört vagy colát,de jön hamar meg néha n is megnézem vagy edzésröl hazajövet felveszem.
2011. jan. 30. 22:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/28 anonim ***** válasza:
93%

Havonta 1-2 alkalommal. Ezzel nincs is baj.

Ha nem Pesten szórakoznak, akkor általában a szülővárosában a régi barátaival, akkor a szüleinél alszik. Egyszer volt, hogy máshol voltak és nem tudom, hol aludt. De tudtam, hogy nem fog itthon aludni.

Ezt abszolút tolerálom.


De azt, hogy se szó, se beszéd elmegy, pláne nem lehet elérni, biztosan nem hagynám szó nélkül. Már az első alkalommal sem! Felnőtt emberek meg tudják mondani a másiknak, hogy "figyelj, most elugrom a Petiékkel sörözni, ne várj, nem tudom, mikor érek haza".

2011. jan. 30. 22:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/28 A kérdező kommentje:
Köszönöm mindenkinek aki írt. Már többször beszéltünk róla, azt ígérte, hogy megváltozik, de nem tette...
2011. jan. 30. 22:29
 16/28 anonim ***** válasza:
100%
Nem sokszor, kb 2 havonta, amikor csak a fiúk mennek. Pont a héten volt ez az este, de már 22órakor itthon volt, mert mindenki hulla volt meló után. Viszont kb 2 hetente szoktunk eljárni úgy, hogy mindenkinek ott van a párja is.
2011. jan. 30. 22:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/28 anonim ***** válasza:
66%

Változó, van, hogy egy hónapig sehová, van amikor gyakrabban, munka miatt vagy néha haverokkal.

Egyszer rágtam csak be, amikor hazajött, kicsapta a hálóajtót, felnyomta a villanyt és boci szemekkel nézet tbe. Én meg nem tudtam visszaaludni...grr.

2011. jan. 30. 22:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/28 anonim ***** válasza:
78%

péntek a fiú illetve csajnap.

ő elmegy a haverokkal csocsózni vagy dartsozni, egyáltalán nem iszik, mert messze van a hely, és kocsival kell mennie :D

én meg megyek a barátnőmmel biliárdozni :D


egyikőnknél sem volt olyan, hogy nem alszik otthon, mivel én utálok máshol aludni, ő meg sztem szintén.


az sem zavarna, ha hajnali 5kor jönne haza. ennyi szabadság kell egy jó kapcsolathoz.

2011. jan. 30. 22:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/28 anonim ***** válasza:
91%

Azzal nincs baj ha elmegy nélküled mert a házasság nem jelent sziámi ikerséget, de azért az nem szép (sőt....) hogy ilyen gyakran, és pláne kikapcsolt mobillal.....én az utóbbiért a férjem fejét leszedném az tuti, mert bátmi történhet (6 hónapos a fiunk), nem tud róla.

Persze ha lemeerült, az más, de ha kikapcsolja az gáz.

2011. jan. 31. 00:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/28 anonim ***** válasza:
91%
Annyiszor, ahányszor én - férfinak, nőnek ugyanannyi szórakozás, kocsmázás, barátokkal találkozás, éjszakázás jár. Legjobb mindezt együtt. Vagy hozzánk hívjuk a vendégeket.
2011. jan. 31. 00:30
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!