Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Egy hónapban hányszor megy el...

Egy hónapban hányszor megy el a férjetek otthonról este a barátaival? Hányszor van olyan, hogy nem alszik otthon, vagy hajnalban jön haza?

Figyelt kérdés
(csak mert most is épp a férjemet várom, ezen a héten ez a harmadik, hogy nem jön haza munka után,, kétszer hajnalban jött haza, ez a harmadik, de a telefonját kikapcsolta...2 gyerekünk van)
2011. jan. 30. 21:55
1 2 3
 21/28 anonim ***** válasza:
100%
Ilyet sose csinál. Néha elmennek paintball-ozni a haverokkal, de az is délutáni program, este mindig itthon van. Olyan meg nincs, hogy bármelyikünk kikapcsolná a telefonját.
2011. jan. 31. 05:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/28 anonim ***** válasza:
100%
Nálunk nem szokás,hogy egymás nélkül megyünk el szórakozni.Nagyon-nagyon ritka,hogy elmegy a munkatársaival focizni és ennyi.Ha kikapcsolódásra vágyunk elmegyünk moziba,vagy hasonló.Nekem nem jönne be,ha kimaradozna a párom stb .Menj te is szórakozni és kapcsold ki a telót,majd meglátja neki hogy esne.Ha gyerek van,akkor is meg lehet oldani,én biztos mondanám,hogy a múltkor te voltál,most én megyek.
2011. jan. 31. 05:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/28 anonim ***** válasza:
100%
mindig otthon alszik, sosem jön haza hajnalban. a haverokkal havonta 1x-2x jár össze, de akkor 90%-ban engem is visz.
2011. jan. 31. 07:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/28 anonim ***** válasza:
75%

Évente 1 céges buli kötelező,oda nem vihet engem,de onnan is lelép 10kor józanul,kocsival megy...

Itthon alszik szinte mindig,kivéve amikor együtt alszunk máshol(nyaralás,karácsony szülőknél,ilyenek), ha nem,annak nyomós oka van (legutóbb anyukájánál aludt hogy ne legyen egyedül apukája műtétjekor,én meg nem tudtam ott aludni a fialló háziállat miatt,de 15 perc alatt simán átsétálok)


ki is zárnám ha heti szinten elmászkálna...

2011. jan. 31. 08:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/28 anonim ***** válasza:
ÁMi még nem vagyunk házasok,de a 2 év alatt mióta együtt vagyunk, kb. 3-4 alkalom volt h. nem aludt otthon.Ritkán jár el a haverokkal, talán heti 1-2 alkalommal találkozik velük, 1-2 órát, van h. vele megyek de van h. nincs kedvem, bulizni nem jár. Van h. egész héten nem találkozik vagy beszél velük...26/l
2011. jan. 31. 10:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/28 anonim ***** válasza:

Havi egy-két párórás sörözés. Éjszakai kimaradás nincs!

Bocsi az off-ért: De ez DURVA!

2011. febr. 1. 19:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/28 anonim ***** válasza:

Továbbá mi is járunk el együtt.

Most jut eszembe, hamarosan lesz valami zártkörű céges buli. Anyu is megy. (együtt dolgoznak)

2011. febr. 1. 19:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/28 anonim ***** válasza:

Mit mond, hol van ilyenkor? Az hogy már a telefonját is kikapcsolta...

Tudom, nem tanácsot kértél, de szerintem pakolj össze. Nem változik.

2011. febr. 1. 19:11
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!