Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Még 2éves sincs, hogy házasok...

Még 2éves sincs, hogy házasok vagyunk, de már most nem vagyok boldog mellette. Elhagyjam vagy mellette keressek mást?

Figyelt kérdés

Anyagilag nagyon rosszul élünk,gyerek nincs. 2munkahelyen dolgozik,éjjel-nappal,hazajön a melegre,készre és alszik. Ha itthon is van,akkor sem velem foglalkozik. Átölel,de már nem is emlékszem arra,mikor volt utoljára szex. Egy csomószor iszik,folyton a haverjaival tervezget bulit,programot. Ha nem ölelne át néha,olyan lenne,mint ha csak együtt élnénk. Minden fontosabb,mint én. És nem vagyok önző. Már egy csomószor mondtam neki,hogy nekem így nem jó,mert úgy élünk egymás mellett,mint két idegen. De tűrtem idáig,nem hisztiztem,nem szóltam egy rossz szót sem,de már elég volt. Nem becsül meg,nem vagyok boldog.

Úgy van,hogy ma elköltözöm vissza anyuhoz,de a semmibe,hiszen mindent itt marad neki. Lakás,számítógép,kocsi,bútorok. Munkahelyemre sem tudnék bejárni. Ezért dolgoztam ennyit???

Nem tudom eldönteni,hogy hazamenjek a pusztulatba vagy pedig maradjak és éljem mellette az én életem?


2011. jan. 31. 07:17
1 2 3
 1/28 anonim ***** válasza:
62%

Lehet,ha visszaköltöznél és egyedül maradna, rájönne h senki sem szolgálja ki, észbe kapna és akkor kéne vele beszélni. Én tuti h vhogy próbára tenném,h szerte-e még. Ha meg nem érdekli h elmész akkor itt a vége..

Viszont ugye a munkahely..azt nem kéne otthagyni, talán úgyis meglehetne oldani,ha te is külön terveznél barátnőiddel programokat,élnéd a magad életét nélküle, magasról tennél rá h mit csinál,szóval csináld ugyanazt amit ő, biztos szóvá tenné egy idő után és akkor elmondhatnád h mi a problémája, mert ő ugyanezt csinálja. De ezek csak az én tippjeim nem tudom mennyire kivitelezhetők.


Az anyagiakat tekintve ha elköltözöl és legrosszabb esetben válás lesz belőle akkor, amúgy is lesz vagyonfelosztás... biztos kapsz a közösből,csak idő kérdése.

2011. jan. 31. 07:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/28 anonim ***** válasza:
91%

Mielőtt összeházasodtatok éltetek együtt? Akkor nem tűnt fel milyen személyiség a férjed?


Azon kívül, hogy ő milyen szemét, magadat is megvizsgáltad? Hogy pl miben vagy más az esküvő óta? Te például nem dolgozol sokat? Nem vagy stresszesebb? Nincsen több adósságotok?


Azt írod egy "csomószor mondtam neki ... tűrtem idáig ... de már elég volt". De ezeken kívül mást is tettél? Megpróbáltad te helyrehozni vagy csak vártad a sült galambot?


Szerveztél olyan programot, ami kívánatosabb neki mint a haverokkal? Próbáltál közös haverbulit szervezni? Eléálltál szexis fehérneműben? Vártad egyszer gyertyafényes vacsorával?


Ha nem, akkor az elkövetkező fél évet töltsd azzal, hogy nem vársz, hanem cselekszel... és ha ezután se változik semmi, na akkor gondolkozz el a váláson, de ne a szeretőn!

2011. jan. 31. 07:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/28 anonim ***** válasza:
71%

"Nem becsül meg"


- Ha így állsz neki, miután ő éjjel-nappal dolgozik, akkor ez a kérdés már el van döntve a részedről.

2011. jan. 31. 07:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/28 anonim ***** válasza:
67%
Te is dolgozol? Vagy csak ő. Mert ha nem akkor kellenen munkát vállalni hogy neki ne kelljen 2 helyen dolgoznia
2011. jan. 31. 07:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/28 anonim ***** válasza:
76%

Előre bocsájtom, hogy nő vagyok. Mégis a férjed pártján állok. Két munkahelyen dolgozik, szerintem nagyon túlterhelt lehet. Egy két éves házasságot mindenképpen érdemes lenne megpróbálni helyrehozni, de nem az anyagiak miatt.

Érdemes lenne egy nyugodtabb percben leülni, és vita nélkül megbeszélni a problémáitokat.

Én 16 év után hagytam ott a férjem, nagyon sok minden összejött addigra. Nem érdekelt, hogy a lakás engem illetne albérletbe költöztem és 40 évesen újra épitettem az életem. Ma már boldog vagyok, és lakásom is van.

2011. jan. 31. 07:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/28 anonim ***** válasza:
7%
Figyelj, abból amit leírsz teljesen egyértelmű hogy Ő sem szeret téged. Váljatok el, ennek így semmi értelme sincs!
2011. jan. 31. 07:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/28 anonim ***** válasza:
66%

jesszus! 2 munkahelyen dolgozok látástól mikulásig és csodálod, hgoy semmihez sincs kedve és energiája!!??? nekem sem lenne!

igaz, nekem pofám sem lenne ilyen helyzetben hisztizni és fenyegetőzni! Vállalj te is két állást, rögtön te is le leszel terhelve, és egyforma lesz a libidótok! Örülni fogsz, ha hazamész és békén hagynak, és elengedik az esténkénti mosogatást!

Úristen, hogy milyen nők vannak! :(

33N

2011. jan. 31. 07:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/28 anonim ***** válasza:
83%

* dolgozik


bocsi

2011. jan. 31. 07:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/28 anonim ***** válasza:
85%

Néma gyereknek anyja nem érti a szavát.


ha itt sírsz az nem segít. Inkább vele beszéld meg.

2011. jan. 31. 08:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/28 A kérdező kommentje:

Szeret és amikor összeveszünk,mindig szenved. Ha elhagynám,akkor is szenvedne,nem is akárhogyan,de nem mutatja,ha belepusztul is,mert ő ilyen,csak magában emészti a dolgokat.

Nem volt mindig ilyen. Olyan barátjai vannak,akik vagy egyedülállóak vagy elváltak,ők formálták át ilyennek.

Minden egyes alkalommal,amikor összevesztünk,én voltam az,aki megalázkodott és próbálta megmenteni a kapcsolatot.

Így visszagondolva,már nem csodálkozom azon,hogy minden barátnője megcsalta és elhagyta,azokból sem tanult.

Én is dolgozom,12órázom,mellette amint hazaérek,nem lefekszem,hanem főzök,sütök,mosok,takarítok,őt ugrálom körbe. Közös programot csinálni vele lehetetlen. Vagy ő dolgozik,vagy én,alig találkozunk. Most lesz a szülinapja,és gondoltam,l kellene valahova menni,de erre közölte,ő megy inni haverokkal.

Minden este vacsorával,renddel várom,mindent én intézek.

2011. jan. 31. 08:08
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!