Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Mit tennétek, ha a férjetek,...

Mit tennétek, ha a férjetek, akivel joban rosszbant eskudtél, lebénulna? Mellette maradnátok? Tegzuk fel hogy még csak pár éves háyasok vagytok és fiatalok.

Figyelt kérdés
2011. aug. 25. 09:11
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
100%
Igen, mellette.Ez nem kérdés.
2011. aug. 25. 09:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
100%
Mellette lennék, és segítenék neki mindenben! A szerelem, szeretet nem múlik el, ha baj van!
2011. aug. 25. 09:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:
100%
Egyértelműen maradnék, ez nem kérdés. Milyen ember az, akinek csak a jóban kell a párja? A hűségeskü is valahogy úgy van a jóban rosszban mellette, hogy "egészségben, betegségben".
2011. aug. 25. 09:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 A kérdező kommentje:
na igen, ey minde szép, de még fiatal vagy és soha többé nem tehetnél meg dolgokat,pedig mondjuk egy aktiv ember vagy stb stb... sztem van olyan mikor az embernek magát kell elöre tenni.
2011. aug. 25. 09:21
 5/12 anonim ***** válasza:
41%

Nóra Te vagy? Figyu, az csak egy film! És Miklós így se úgy se a féjed! Nyugi ez nem a valóság! (Vicc)

Na jó ezt nem hagyhattam ki!


Ez egy olyan nehéz kérdés, hogy az ihaj. Láthattad a TV-ben, hogy szülés után az asszonyka kómába esett, felébredt, de tehetetlen lett, 1 évvel később már keze-lába mozgott, de ellátni egyedül felülni ilyenekre képtelen volt. Amikor ez a nő tudtommal legutoljára szerepelt a TV-ben akkor már a férje elhagyta, elvitte a kicsit is. Kitartó volt kemény hónapokon át ám feladta, elment. (Biztos láthattad a TV-ben, Fókusz vagy nemtomhol).

Szóval ez egy baromira nehéz kérdés. Erre csak az tud igazán őszinte választ adni aki átélt ilyet vagy akit emiatt hagytak el.

22/N

2011. aug. 25. 09:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:

Attól függ hogyan áll ehhez hozzá.Ha teljesen magába roskadna és semmi nem érdekelné csak hogy sajnálja magát akkor nem maradnék vele.

Édesapámnak amputálni kellet a lábát,kicsi voltam,eléggé be volt rezelve az egész család hogy most mi lessz milyen apát kapunk vissza a korházból.Szerencsére apu azt nézte hogy lehet ebből legjobban kijönni,céljai voltak,nem roskadt magába igy együttmaradt a család.

ha a páromnak is sikerülne "talpra"állnia akkor minden gond nélkül vele maradnék.

2011. aug. 25. 09:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:

Figyi! A válaszolók többsége dehogy hagyná el. Sőt aki esetleg bevállalja, hogy ő bizony megtenné, az szemét.

Mint ahogy tegnap a megerőszakolós hasonló kérdésre is leírtam, nem a lebénultság miatt, hanem az ebből következő helyzet vinne oda. Nagymamám hatvan éves kora környékén bénult le teljesen. Nagypapám ápolta természetesen, de ember feletti volt néha amit tett. lehet, hogy húszon évesen sokáig nem bírnám a dolgot.

Nem tudom mit tennék. hála istennek konkrétan ebben a szituban nem voltam. Így bele gondolva én se tenném meg. mert szeretem a párom, de ha nyakig benne lennék, hát nem tudom mit hozna ki belőlem.

2011. aug. 25. 09:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:

Gondolom, nem vagy ebben a helyzetben....

Hidd el, ha valakit tényleg szeretsz, akkor nincs választásod. Akkor nem érdekel, hogy mi lesz veled, mellette maradsz, amíg csak él.

Erre a meglátásra, hogy magadat kell ebben a helyzetben előtérbe helyezned, csak akkor jutsz, ha nem szereted igazán.

2011. aug. 25. 09:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:
Egyértelműen. Ugyanaz az az ember marad belül akit szeretek.
2011. aug. 25. 10:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:
Ettől még ugyan az az ember marad és segíteni kell, max abban hátráltathat, hogy egy ember kezében van a családnevelés.A szerelmi élet nem tudom ilyen esetben hogyan működik,de biztos vannak erre is módszerek.A lényeg, h. a férj ne hagyja el magát mert az egy idő múlva tönkre tesszi mindkét felet.Szóval ha pl. az én párom bénulna le és elhagynám az nem azért lenne mert lebénult hanem azért ha megváltozik(kihasznál vagy évekig sajnáltatja magát stb.)A tesóm apósa le van bénulva és ki is használna ezt,de szerintem rá is tesz egy lapáttal..
2011. aug. 25. 10:11
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!