Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Még 2éves sincs, hogy házasok...

Még 2éves sincs, hogy házasok vagyunk, de már most nem vagyok boldog mellette. Elhagyjam vagy mellette keressek mást?

Figyelt kérdés

Anyagilag nagyon rosszul élünk,gyerek nincs. 2munkahelyen dolgozik,éjjel-nappal,hazajön a melegre,készre és alszik. Ha itthon is van,akkor sem velem foglalkozik. Átölel,de már nem is emlékszem arra,mikor volt utoljára szex. Egy csomószor iszik,folyton a haverjaival tervezget bulit,programot. Ha nem ölelne át néha,olyan lenne,mint ha csak együtt élnénk. Minden fontosabb,mint én. És nem vagyok önző. Már egy csomószor mondtam neki,hogy nekem így nem jó,mert úgy élünk egymás mellett,mint két idegen. De tűrtem idáig,nem hisztiztem,nem szóltam egy rossz szót sem,de már elég volt. Nem becsül meg,nem vagyok boldog.

Úgy van,hogy ma elköltözöm vissza anyuhoz,de a semmibe,hiszen mindent itt marad neki. Lakás,számítógép,kocsi,bútorok. Munkahelyemre sem tudnék bejárni. Ezért dolgoztam ennyit???

Nem tudom eldönteni,hogy hazamenjek a pusztulatba vagy pedig maradjak és éljem mellette az én életem?


2011. jan. 31. 07:17
1 2 3
 21/28 A kérdező kommentje:

Nem a szex-en van a hangsúly.

Azt írtam,régen napi 1 max,de mostanában 1-2havi 1 van...kb...

2011. jan. 31. 10:15
 22/28 anonim ***** válasza:

Mindaddig azt mondanám, hogy érthető, hogy fáradt és ahogy hazamegy rögtön elalszik, amíg az nem jön a képbe, hogy a haverokkal viszont eljár bulizni.

Te is dolgozol, mellette ellátod a háztartást, mégis inkább az ő társaságát igényled, legalábbis a kérdésed azt mutatja, mint másokét.


Azt is megértem, hogy a párod ennyi munka után úgy érzi, szüksége van egy kis kikapcsolódásra. Viszont azt már nem értem meg, hogy még nem is olyan régen vagytok házasok, mégsem az neki a kikapcsolódás, hogy végre veled lehet otthon, vagy esetleg az, hogy abban a kevés szabadidőben kettesben menjetek el szórakozni, vagy esetleg közös baráti társasággal.

Ha csak néha járna el a barátokkal iszogatni, de a szabadideje nagyobb részét veled töltené, nem találnék benne kivetnivalót, de így tényleg furcsa.


Nem tudom, de szerintem ez nem azt mutatja, hogy te vagy neki a legfontosabb.

2011. jan. 31. 14:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/28 A kérdező kommentje:

Szerintem sem.


Összepakoltam...

2011. jan. 31. 14:18
 24/28 Hortobagyi ***** válasza:

"Összepakoltam."

El ne cseszd. Mert lehet hogy segit majd a pakolásban.

Aztán sírhatsz. Legyenek barátnőid. Akikkel össze járhatsz.

Az is lehet hogy fordul a kocka és keresi a társaságodat.

Ha nem ver meg, ha nem üldöz, ha nem kiabál rád.

Ha van mit enni inni, Ha meg tudsz venni egy kedvedre való ruhát. Ha viszonylagos béke van köztetek akkor miért pakolnál?

Más nő alig hinné hogy legyen párja. Egy picike szex ennyit kell megoldani. Vagy ki is néztél magadnak egy jó pasit? Ne feledd. Egy hét múlva egyiknek sincs olyan sok mondani valója számodra. Mindössze az újdonság varázs töltene el. jrtad hogy vettél szép hálóruhát. Miért? Lehet anélkül is aludni Te.

2011. jan. 31. 15:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/28 anonim ***** válasza:

Kedves előző. ki mondta itt hogy pasi kell mindenáron :) hol vagyunk már ettől. Ez a 21. század ÉBRESZTŐŐŐŐŐ


A párkapcsolat a boldogságról szól. Ha alapvetően boldog vagy a másikkal, akkor nevezhető sikeresnek a kapcsolat és akkor van értelme. Ha nem vagy vele boldog, és egyedül boldogabb lennél mint mellette, akkor nem sok kérdés merül fel. A kapcsolatért tenni kell. Te már úgy érzem megmondtad hogy mit szeretnél változtatni. Ő nem szeretne változtatni. neki így jó ahogy van. neked nem. Tehát neked kell lépned. Mindig annak kell lépni, akinek az adott szituáció nem tetszik.

2011. jan. 31. 17:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/28 anonim ***** válasza:
Hát én az elején azt javasoltam, hogy mentsd meg a házasságodat. De olvasva a kommentjeidet megváltozott a véleményem. Ne csak pakolj össze, hanem sürgősen költözz is. Vagy nagyon utálod a férjed, hogy csak ócsárolni tudod, vagy ha mindez igaz, akkor minek akarsz vele élni? Vagy egyáltalán minek mentél hozzá?
2011. jan. 31. 19:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/28 Hortobagyi ***** válasza:

Az előző kiegészítése.

"Miért mentél hozzá?"

Azért mert más kérője nem akadt.

Ezt érzi a férje is.

Magyarán, nem szereti.

Ez nagyon is lankaszt....

2011. febr. 1. 06:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/28 A kérdező kommentje:

Hülyeség,hogy más kérőm nem akadt. Sosem voltak pasi problémáim...

Egyébként köszönöm mindenkinek a válaszokat,tanulságos volt mindegyik.

Úgy néz ki adtunk magunknak még egy esélyt...:)

2011. febr. 2. 11:07
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!