Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » S. O. S. Másba szerelmes....

S. O. S. Másba szerelmes. Elhagyjam?

Figyelt kérdés
Majdnem 3éve vagyunk együtt. A munkahelyi haverjaitól tudom hogy mindig egy másik lányról áradozik neki, hogy milyen szerelmes belé stb.. Namost, ez miatt a lány miatt már elhagyott egyszer, akkor kb. 3hétig nem voltunk együtt. Azt is mondta egy haverjának hogy attól a csajtól egy éjszaka alatt többet kapott, mint tőlem az egész kapcsolatunk során. Most mit tegyek? Kérjem számon és lépjek tovább?
2011. szept. 15. 14:32
1 2 3
 1/27 anonim ***** válasza:
100%
Egyáltalán minek jöttetek újra össze? Ha valaki ilyen b.unkó mód megbántana, többet beszélni sem akarnék vele. Ha annyira jó a másik csajjal, akkor húzzon oda...
2011. szept. 15. 14:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/27 anonim ***** válasza:
100%
egyetértek.nem volt elég,hogy egyszer már megalázott és földbe tiport?????
2011. szept. 15. 14:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/27 anonim ***** válasza:
94%

NE KÉRD SZÁMON!!!

nehogy már tudja hogy büszkeségből hagyod el!! (merthogy nem kérdés, hogy semmibe vesz és el KELL hagynod)

ne add meg neki azt az örömet, hogy tudja miért..vagyis az igazi okát tuti ne!

Hagyd el, mert neked nem kell, és kész..

ne várd meg míg ismét megcsal vagy ő dob

Te amúgy miért vagy ilyen Butus libus??

2011. szept. 15. 14:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/27 anonim ***** válasza:
78%
Nem hiszem el, hogy nem kamu ez a kérdés :(
2011. szept. 15. 14:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/27 A kérdező kommentje:
Énsem értem mért békültem ki vele újra. Hát csak szerettem. De most teljesen bizonytalan vagyok. Tudom az volna a legjobb nekem ha megszabadulnék egy olyan embertől akitől csak bántást kapok. De félek egyedül lenni. És félek hogy rossz dolgokat fog tenni mert hajlamos rá...
2011. szept. 15. 14:38
 6/27 anonim ***** válasza:
92%

Akkor miért teszed fel a kérdést??? mindenki tudja mi a helyes lépés, meg is írjuk,,, erre te NEM akarod!!

akkro erre mit mondjunk???? megérdemled a sorsodat és ezért csalnak meg!!! csodálkozol??

félsz egyedül....pfff...fél ember vagy???

bocs de felhúztál..

2011. szept. 15. 14:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/27 anonim ***** válasza:
100%
Miféle rossz dolgokat?!Különben meg,nem hinném,hogy ha melletted marad nem tesz rossz dolgokat,mivel te nem motiválod a jóra(nem szerelmes beléd,ergo nem adsz neki erőt,reményt.)És valóban,meddig akarod még,hogy porig alázzon?Ennél még az egyedüllét is sokkal jobb!
2011. szept. 15. 14:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/27 anonim ***** válasza:
97%

meg mi az , hogy valaki inkább együtt marad a pasijával még ha csak rosszat is kap tőle, mint hogy egyedül maradjon!!! ez annyira gááz!!!!!!!!

azért idegesít ez ennyire, mert 2 db kolléganőm van , 2ből 2 csinálja azt mint te, a férjük lehordja őket mindnenféle szar szemét állat dögnek szó szerint, ők meg hagyják..pedig semmi nem köti össze őket..gyerekek is nagyok stb...

Istenem ilyenkor szégyenlem a női mivoltunkat!!!Lábtörlők!!

2011. szept. 15. 14:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/27 anonim ***** válasza:
100%
Figyi, ha a másiktól többet kapott egy este alatt, akkor minek jöttetek újra össze? mInek hagyod h hülyének nézzen? egy ilyen beszólás után biztos hogy a lába nem érte volna a földet, úgy elzavarom. menjen a másik lányhoz...vagy annak nem kell, és te vagy a szamár (ló helyett) ? ugyanmár. ne légy buta, hagyd ott az ilyen embert, majd találsz olyat akinek te leszel AZ a lány, mint most a pasidnak az a másik (tehát aki a leglegleg).
2011. szept. 15. 14:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/27 anonim ***** válasza:
100%

Igaza van a 91 %-osnak. Ennél már végképp betelt volna a pohár: egy éjszaka alatt többet kapott, mint tőlem az egész kapcsolatunk során

Más előtt (haverok) is aláz,akkor mi a fenének tűröd hogy ócsároljon?

2011. szept. 15. 14:46
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!