Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Ezt most nagyon megszívtam....

Ezt most nagyon megszívtam. Mit tegyek? Hogyan cselekednétek a helyemben?

Figyelt kérdés

26 éves vagyok és eléggé megszívtam. Művészettel foglalkozom és idén szeretnék a főiskolára jelentkezni. Viszont e közben eléggé kemény anyagi problémáim is vannak. E miatt jelentkeztem külföldi munkára (idény melóra: áprilistól novemberig), amelynek az interjúja hamarosan lesz. Nos...az önéletrajzomban nagyon jó referenciák vannak, így biztos vagyok benne, hogy fel fognak venni.


Kemény dilemmám van, mivel minden álmom az hogy végre felvegyenek az egyetemre és csinálhassam amit szeretek. Viszont ezzel most megint elcsúszna egy év. Ha most meg nem megyek, akkor az anyagi problémáim nem oldódnának meg. Az én városomban meg nem lehet találni munkát. Ha meg találok, akkor nem tudok eleget gyakorolni ahhoz hogy jó legyek.


Szóval...jelentkeztem. A munkára. Amikor ezt tettem, akkor még egyedül voltam. Viszont december elején megismertem egy férfit (41 éves) akit szeretek. Együtt vagyunk, de ő "nem ígér semmit". Mármint mondja akkor amikor valami messzi programot kérdezek tőle. Pl.: "Hú akkor nyáron elmegyünk lovagolni?" Ilyenekre nem ígér semmit.


Viszont ezt még nem tudja. Nem tudja, hogy jelentkeztem még anno a munkára. Viszont ha felvesznek, akkor áprilisban már repülök is ki.


Kicsit rossz ez így. Mindent egyformán akarok. Maradni a párommal, felvételizni az egyetemre, meg menni a munkára.


Félek, hogy nem fog megvárni a párom mivel "nem ígér semmit". Viszont látom, hogy szeret engem. Legalábbis érzem. Nekem ez elég.


Mit tegyek? Illetve nem. Ti mire gondolnátok a helyemben? mit éreznétek? Mit tennétek?


...


26 L


2011. jan. 31. 11:46
1 2 3
 1/28 anonim ***** válasza:
83%

Egy nálam 15 évvel idősebb, semmit sem ígérő pasi lenne az utolsó szempont ebben a döntésben :) Én mennék a helyedben a munkára :)


25/N

2011. jan. 31. 11:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/28 anonim ***** válasza:
100%

Oké, hogy bő egy hónapja ismered a fickót, de ez a "nem ígérek semmit" nekem sántít. Nem házasságról, közös életről és ilyenekről van szó, hanem pl. egy nyári közös élményről.

Én (függetlenül attól, hogy nem vagyok egy "menjünk külföldre dolgozni" típus) mennék. Egyrészt a sulin tudsz halasztani (ha felvesznek), másrészt pedig lesz pénzed, ami nélkül nehéz boldogulni.

2011. jan. 31. 11:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/28 anonim ***** válasza:
100%
Hogy mit gondolnék? Azt, hogy a férfinek van valakije, ezért nem ígér semmit. Ez esetben viszont elmennék áprilisban dolgozni. Már csak azért is, mert pénz nélkül nem fogsz tudni tanulni.
2011. jan. 31. 11:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/28 anonim ***** válasza:
100%
Én sem adnék a pasira, szerintem miatta ne add fel a korábbi álmaid. Én mennék innen el minél messzebb.
2011. jan. 31. 11:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/28 anonim ***** válasza:
100%

vetesd fel magad egyetemre,halassz fél évet,igy februárban kezded,igy tudsz menni melózni is


és közben keress egy korban jobban hozzád illő pasit,nem egy semmit nem igérőt...

2011. jan. 31. 11:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/28 anonim ***** válasza:
100%
Az a férfi, aki "nem ígér semmit", nem tervez veled komolyan. Természetes, hogy nem kérheti meg a kezed 1 hónap alatt, de az még nem bűn, ha a nyári programot közösen tervezgetitek. 26 éves vagy... mit akarsz egy 41 évestől? Nem a 15 év miatt. Te most kezded az életet, terveid vannak, külföld, egyetem... Ő 41 éves, képtelen volt magát elkötelezni... nyilván senkinek nem ígért semmit. (Vagy van valakije, aki mellett te csak ennyire vagy jó.) Megvárni biztosan nem fog. De ne ez alapján dönts, mert ha pár hónap múlva kidob (ami várható), bánni fogod, hogy mindent odadobtál érte - feleslegesen. Éld az életet, legyél vele, ameddig neked is jó, de többet ne várj tőle.
2011. jan. 31. 11:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/28 anonim ***** válasza:
100%
A férfi "felejtős". Jelentkezz a munkára és az iskolába is. Ponthúzás júliusban iskolakezdés még később lesz, ne várj tétlenül. Sok sikert kívánok.
2011. jan. 31. 11:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/28 anonim ***** válasza:
100%
mi a fontosabb neked? a pasinál vszeg csak olyan balkézről való csaj vagy.
2011. jan. 31. 11:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/28 anonim ***** válasza:
76%

Jard a magad utjat. Ennek a pasinak Te egyy kis kaland vagy csak. Axzt irod, Te ugy erzed, hogy szeret, es Neked ez eleg. Hat nem sokat varsz az elettol.

Mondjuk, en se koteleznem le magam, ha valaki megkerdezne januarban, hogy juniusban megyunk e lovagolni. Ki tudja, lehet, biztos, talan. Foleg ha nem is nagyon erdekel a lovaglas.

2011. jan. 31. 11:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/28 A kérdező kommentje:
Valakije nem lehet neki, mert kb. 2 percre nem tágít mellőlem. No meg hát ezeket azért érzi az ember. Csak azért tudjátok, hogy ilyenkor nagyon nehéz...
2011. jan. 31. 11:57
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!