Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Véleményre lenne szükségem,...

Véleményre lenne szükségem, hogy mások "Ti" hogyan látnátok, mit cselekednétek a helyemben a barátnőmmel kapcsolatban?

Figyelt kérdés

Sziasztok! Kb. 4 hónapja vagyunk együtt, az a problémám, hogy a barátnőm, nem tud elszakadni a régi kapcsolata kötelékeitől. Most jelenleg majdnem napi szinten beszél a volt barátjával, a srác hívja, de csak haverok, engem szeret a lány.. A minap megkérte a volt barátja anyja, hogy néha vigyázzon a 4 éves kislányukra a barátnőm, mert máshogy nem tudják megoldani. Beleegyezett , az én nemtetszésem ellenére. Szeretem őt, de zavar a dolog. Mit tegyek ?

Üdv.: G (25)


2011. ápr. 12. 15:23
 1/2 anonim ***** válasza:
én a helyedbe már rég felrobbantam volna a düh-től... de én nő vagyok... az is biztos hogy én személy szerint akkor csinálnék ilyet ha tojnék a fejedre magas ivből... egyébként jobban féltenélek annál minthogy az exemmel beszélgessek, valamiért ő az EX... csak nem tudni miért és ki akarta
2011. ápr. 12. 15:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
Háát,,én sem díjaznám az ötletet!Én is szoktam néha (kb 3 hónapban 1x) beszélgetni exem anyukájával egy keveset, de csak ennyi.Exemhez a büdös életbe többet nem szólok egy szót sem!
2011. ápr. 12. 16:00
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!