Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » A férfiak miért kérkednek a...

A férfiak miért kérkednek a pénzükkel, miért az autójukkal, házukkal csajoznak?

Figyelt kérdés
20 éves lány vagyok. A férfiak többsége legyen velem egykorú vagy tőlem 10-20 évvel idősebb mindig úgy közelednek hozzám hogy a pénzükkel, utazásaikkal kérkednek, ennyibe került a kocsijuk, ennyi volt a házuk, 3000 eurós a táskájuk, stb. Ennyi diplomájuk van. Így udvarolt nekem már nem egy. Pedig nem is vagyok cicababa(kinézetű) és felszínes sem. Egyszerűen nem tudom mire vélni, engem egyáltalán nem ez érdekel, engem a jókedv, a fesztelenség, és az őszinteség fog meg többnyire az emberekben. Volt olyan hogy egy nagyobb szórakozóhelyen voltunk és a kezembe nyomott valaki 20.000 forintot "taxira", máskor meg cigire kértem 200 forintot és 5000-t adtak helyette. Lehet hogy hülyeség amit írok, de én még megtartani se tartottam meg a 20.000-t, hanem odaadtam a taxisnak borravalónak, mert kiváncsi voltam milyen fejet vág majd erre, meg az amúgy is egy jóbuli volt. Engem egy férfiba nem tud megfogni a pénze, nem azt mondom hogy egy ebédet, virágot, vacsorát nem fogadok el, de volt olyan is, aki azt mondta, hogy "ez a mai a te napod és válassz bármit a főutcáról megveszem neked". Ilyenkor mindig az jut eszembe, hogy úristen ezek a pasik milyen nőkön szocializálódhattak. Én a középosztály közepébe tartozom.
2011. jan. 31. 17:40
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:
8%
Azért mert ezzel jól lehet csajozni, ilyen egyszerű:D
2011. jan. 31. 17:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 anonim ***** válasza:
73%
Azért mert ezzel kompenzálják a hiányos férfiasságukat.Szánalmas.
2011. jan. 31. 17:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 anonim ***** válasza:
70%
Merre is kell keresni ezeket a pasikat?? :DD
2011. jan. 31. 17:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 anonim ***** válasza:
5%
Egyébként mennyit cidáztál ezekért az összegekért?Nagy szám lehetsz...vagy inkább nagy rib@nc
2011. jan. 31. 17:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/14 anonim ***** válasza:
100%
Az előzőnek igaza van, DE sajnos sok olyan nő van akit csak ez érdekel! Meg persze sok férfi tényleg csak ezzel tud mindenhol menőzni, meg azt hiszik hogy így minden nőt megkapnak (és akinek nincs ennyi pénze azt lúzernek tartják). De nem minden férfi ilyen csak egy jó pár. Vannak rendesek is próbáj ilyet keresni (a szórakozó helyeken tényleg sok ilyen van sajnos).
2011. jan. 31. 17:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 anonim ***** válasza:
79%
az előzőt a 17:45 kor író-ra értetem. Az előzőnek meg özenem hogy nem ribanc csak annak tartják azok (ha ribanc lenne akkor elfogata volna és valahol még leszopta volna még 1-2 000 000 ért..)
2011. jan. 31. 17:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/14 anonim ***** válasza:
75%
Jó mert mind a kettőt egy és ugyanaz írta :D :D
2011. jan. 31. 18:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 anonim ***** válasza:
100%
En nokent azt gondolom, hogy ez abbol fakad, hogy sok not ezzel lehet levenni a labarol. Es ha belegondolsz, ez mas, mint egy no eseteben, mert a ferfinak a penz egy statusz-szimbolum, hisz ove a kereso, csaladfenntarto szerep. A ferfiak szamara meg fontosabb, hogy egy no jol nezzen ki, mint egy no szamara, hogy egy ferfi jol nezzen ki, mert az meg a no szerepkorehez tartozik.
2011. jan. 31. 18:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 anonim ***** válasza:
Ja akkor bocsi.
2011. jan. 31. 18:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 anonim ***** válasza:
91%

Itt egyrészt az a baj, hogy tényleg sok nő bukik a pénzes pasikra.

Másrészt az, hogy van egy pár sokat csalódott pasi, akik, hogy tompítsák a becsületükön esett csorbát, azzal magyarázzák, hogy nem tudnak csajozni, hogy az összes csaj csak a pénzre megy. Aztán köpködik is a női nemet rendesen.


Harmadrészt sok pasi egyszerűen szeret dicsekedni a vagyonával.

2011. jan. 31. 18:27
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!