Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Normális az anyám? Mit gondolt...

Normális az anyám? Mit gondoltok a következő szituációról?

Figyelt kérdés

Vettem egy autót. Anyum folyton kölcsön kéri, de lepadkázza, meghúzza, tilosban parkol, képtelen kikerülni a kátyúkat, szóval amit csak el tudtok képzelni...Jogosítványa van,de vezetni abszolút nem tud szegénykém.

Mondtam neki,hogy neki is van autója,használja azt, mert az enyémet már szinte teljesen tönkre vágta,ezért többet nem adom neki oda. Erre teljesen kikelt magából,hogy milyen hálatlan vagyok,mert amíg nem volt saját kocsim,addig én is mindig elkértem az övét. Ez tény és való. Sőt,egyszer össze is törtem. De,én álltam a javítás teljesen költségét. Viszont az "aprócska" sérülések,amik anyám miatt keletkeznek a mostani autómon,ezeket nem hajlandó kifizetni,és tegyük hozzá nem egy ezer éves suzukiról van szó,amin még elmegy 1-2 horpadás. Amikor mutatom neki a karcolásokat, meg a sérüléseket,akkor képes azt mondani,hogy azok már ott voltak,ő neki semmi köze hozzá. Ma is kérte az autót,mert a barátnőjével moziba mentek,de nem adtam oda, pont a fent leírtak miatt. Teljesen kikelt magából,megsértődött, elhordott mindenféle hálátlan dögnek,és azt mondta,hogy be ne tegyem a lábam a házába,amíg nem kérek bocsánatot és irigy vagyok. Vélemények?

N/24


2011. jan. 31. 20:28
1 2 3
 1/23 anonim ***** válasza:
32%
Van autótok, nincs szívetek.
2011. jan. 31. 20:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/23 anonim ***** válasza:
74%

De miért nem megy a sajátjával?


És ha kocsira van pénzed, akkor miért nem húzol el otthonról?

2011. jan. 31. 20:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/23 anonim ***** válasza:
100%

Igen, én sem értem, miért nem megy a sajátjával?


Amúgy második, szerintem nem otthon lakik a kérdező, csak valószínűleg napi kapcsolatban van az édesanyjával.

2011. jan. 31. 20:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/23 anonim ***** válasza:
40%
Mikor jön anyud a kocsiért mond azt neki szervízben van.Vagy kölcsönadtad a barátnődnek.
2011. jan. 31. 20:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/23 anonim ***** válasza:
100%
Én se értem, miért csap ekkora hisztit, amikor van sajátja. Eleve azt nem értem, miért kéri kölcsön. Oké, hogy amíg neked volt, te elkérted az övét (nem lett volna kötelező persze odaadnia), de most, hogy mindkettőtöknek van, miért nem jó neki, hogy mindenki használja a sajátját?
2011. jan. 31. 20:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/23 anonim ***** válasza:
64%
Elsőnél a pont! Nálatok egy főre jut egy autó és mégsem jó, ez így elég gáz. Mindkettőtöket a saját szemszögéből tutira igaza lehet, ettől függetlenül nem tudtok két autót megosztani...
2011. jan. 31. 20:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/23 anonim ***** válasza:
100%

a kéRdezönek elég lenne a sajàtja :)

a bolond anyuci akarja mindkettöt

2011. jan. 31. 20:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/23 anonim ***** válasza:
74%
A suzuki jó autó. Am milyened van ha már ennyire "lenézed" a suzukit?
2011. jan. 31. 20:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/23 anonim ***** válasza:
38%
Anyukádnak addig kellesz míg a kocsit megkapja?Ha nem akkor takarodj?...De hát a legtöbb család ilyen sajnos.
2011. jan. 31. 20:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/23 anonim ***** válasza:
38%
Össze ne fosd magad a problémáidtól kisanyám!Nem kell oda adni és kész.
2011. jan. 31. 20:58
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!