Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Mit gondoltok erről a szituáci...

Mit gondoltok erről a szituációról? Étteremben kettesben vacsorázik egy pár, jön a "kosárban rózsát vivő" lány, felajánl egy virágot, . és ekkor?

Figyelt kérdés

Tehát: a fiúnak "kötelező" megvenni a rózsát, mert különben illetlennek tűnhet, vagy bátran visszautasíthatja anélkül, hogy a lányt "megbántaná"?

Lehet ez bárhol: étterem, teraszos cukrászda, szabadtéri koncert...



2009. okt. 19. 14:47
1 2 3 4
 1/37 anonim ***** válasza:
65%
Visszautasíthatja, és akkor a csaj látja, hogy a srácnak erre most nincs pénze.
2009. okt. 19. 14:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/37 anonim ***** válasza:
14%
szerintem kötelező megvennie a rózsát XD
2009. okt. 19. 14:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/37 anonim ***** válasza:
96%

Szia..

Az én véleményem az, hogy nem kell...

Vigyél neki máskor virágot.. Egy hétköznapon..

Mikor nincs semmi alkalom...

és mond neki, hogy megláttad a virágot, és eszedbe jutott...

Hidd el jobban fog neki örülni.

2009. okt. 19. 14:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/37 anonim ***** válasza:
88%

Nálunk volt rá példa, hogy a párom visszautasította a virágot és nem bántódtam meg. Nem azon a szál virágon fog múlni... Ha tudom, hogy egyébként szeret.

De persze, ez hozzáállás kérdése. Vannak lányok, akik ezen vérig sértődnek. Ismerni kell ilyen téren a kedves hölgyeményt, vagy az első egy-két randin vesz egy-egy szál rózsát. Vagy ha nem ismeri, megkockáztat egy sértődést.

2009. okt. 19. 14:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/37 anonim ***** válasza:
95%

Szerintem szituációtól függ,ha épp meghódítani akarod a csajt akkor nem árt:)

De ha a párommal,akivel már 4áve együtt vagyok,lenne a szitu,akkor nem is várnám el,h megvegye. Főleg gondolom sokkal drágább egy ilyen árusnál..

2009. okt. 19. 14:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/37 anonim ***** válasza:
95%
Én nő vagyok, de utálom az ilyen rózsavivő lányokat. Ha a párom virágot akar nekem venni, azt ne "külső kényszer" hatására tegye! Egyébként meg ha vacsorázunk, akkor ne jöjjön oda, mert pofátlanság megzavarni másokat. Szerintem.
2009. okt. 19. 14:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/37 anonim ***** válasza:
95%
én nem szeretem az ilyesmit mikor úgymond "rákényszerítik" az embert hogy vegyen rózsát. én nő vagyok és jólesik ha vesz virágot a párom, de ebben a szituációban nem esik rosszul ha nem vesz. Ez inkább akkor ciki ha az első randin történik és mondjuk a fiú esetleg nem vesz. De én nem hibáztatom a pasikat ha nem vesznek mert tényleg ez olyan belekényszerítős dolog, akkor hozzon virágot ha nem "kényszerből" teszi.
2009. okt. 19. 15:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/37 anonim ***** válasza:
78%

Szia, nalunk volt mar olyan, hogy a parom megkerdezte tolem, hogy kerek-e, vegyen-e? Ha igen, akkor vesz, ha epp nincs a voros rozsahoz kedvem, nem vesz. Ennyi.

Szoval semmi sem kotelezo, csak ezt akartam mondani.

Szerintem felesleges minden egyes alkalommal venni, amikor viragarus lanyba akadtok, nem? Akkor ennyi erobol minden egyes alkalommal, amikor elmentek a cukraszda elott, bemehettek, mert na, az ugy illik, hogy eszunk egy finom sutit. Meg egy csomo mas pl. lenne meg.

Szoval nem kotelezo! A lany ugyis erzi, ha a srac smucig, irigy.

2009. okt. 19. 15:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/37 anonim ***** válasza:
94%
Hát, ha a párom azt mondaná hogy igen, kér egy szálat, én magam mondanám azt hogy NEM, ugyanis nálunk Debrecenben a szende rózsás leánykák 3500 forintért adnak egyetlen csoffadt szálat. Nem vagyok se a saját, se más pénzének ellensége.
2009. okt. 19. 15:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/37 anonim ***** válasza:
65%
Bocs, de szerintem az nagyon béna, ha a pasi megkérdezi a nőt, hogy "kér-e" Mert akkor most mégis mit mondjon a nő? Ha kér, akkor ciki, ha tényleg olyan drága a rózsa - én is kellemetlenül érezném magam emiatt - ha nem kér, akkor meg a pasi megsértődhet, hogy nem fogadja el a nő a rózsát. A pasi döntse el, hogy vesz-e vagy nem, ne engem kérdezzen. Nem sértődök meg, ha nem vesz. Bár amikor kaptam ilyen helyzetben, örültem azért. De ugyanúgy örültem, ha a párom a vonatnál várt virággal. De szerintem is az ilyen virágos lányok ellenszenvesek, kellemetlen helyzetbe hozzák a párokat.
2009. okt. 19. 15:39
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!