Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Mit gondoltok a szituációról?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit gondoltok a szituációról?

Figyelt kérdés

Egy sráccal smároltunk egy házibulin (egyébként csak látásból ismerem), elég jól elvoltunk, aztán másnap reggel mintha életében nem látott volna. Amúgy nem jellemző rám, hogy csak úgy idegenekkel kavarok, sőt eddig soha nem is történt hasonló. Szóval nekem azóta tetszik a srác. Mit gondoltok van esélyem nála?

17l


2011. júl. 18. 19:02
 1/9 anonim ***** válasza:
Sajnálom, de nincs... ha lenne, akkor talán másnap is hozzád szólt volna.
2011. júl. 18. 19:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
100%

"aztán másnap reggel mintha életében nem látott volna."

Futó kaland...

2011. júl. 18. 19:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
Lehet, hogy olyan részeg volt, hogy tényleg nem emlékszik.
2011. júl. 18. 19:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 A kérdező kommentje:
elmondása szerint nem volt részeg, és ismerőseim is azt mondták, hogy józan volt
2011. júl. 18. 19:07
 5/9 anonim ***** válasza:
100%
Õ ismer téged làtàsból? Mondd el neki, hogy mi történt közöttetek és majd meg tudhatod a vàlaszt.
2011. júl. 18. 19:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
nem akar tőled semmit
2011. júl. 18. 19:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
71%
Komolyan nem értem mit nem értesz ezen? Nem volt részeg, másnap meg se ismer... Azért levághattad volna már, hogy mi a helyzet.
2011. júl. 18. 19:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 A kérdező kommentje:
mondjuk az is igaz, hogy én léptem le rögtön reggel
2011. júl. 18. 19:14
 9/9 anonim ***** válasza:
részeg volt, vagy csak a buli heve hajtotta, másnap ráeszmélt mit csinált és nem akarja hogy elbízd magad, mert nem akar tőled semmit.
2011. júl. 18. 19:17
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!