Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » "Csúfolnak" a munkahelyen a...

"Csúfolnak" a munkahelyen a nevem miatt. Azt hittem, hogy ez csak oviban szokás, de tévedtem. Hogy reagáljam le?

Figyelt kérdés
2011. febr. 1. 10:54
1 2 3 4
 21/39 anonim ***** válasza:
78%

ház ez beteges...

Dóra=Doloresz?

pff

2011. febr. 1. 11:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/39 anonim ***** válasza:
100%
Hát ez szánalmas,még csak nem is vicces... Nekem egy olyan osztályom volt gimiben,akik tényleg csak piszkálni tudták a másikat,belekötöttek,ahol lehetett stb. De egyszer sem fordult elő ilyen,hogy valaki nevével ilyen idiótaságot játsszanak,pedig ők sem voltak valami magas színvonalon. Hát sajnálom,hogy ilyen debilek vesznek körül,próbáld meg figyelmen kívül hagyni,csak megunják..Azért biztató,hogy ezt megy a munkahelyeken...:D:S
2011. febr. 1. 11:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/39 anonim ***** válasza:
100%

A szögbelövős jó, tetszik.

Nekem a nővéremet csúfolták annak idején még általánosban, igaz nem a neve miatt, hanem a fogai kissé távol voltak egymástól és ezért. (Azóta megcsináltatta) Ő a srácnak körzőt tövig a hátába vágta. Az első tanítási nap lány léttére igazgatóival jött haza. És még csak meg sem szidták itthon, mert igazat adtak neki (csak kis dorga volt)

2011. febr. 1. 11:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/39 anonim ***** válasza:
77%
amúgy ha esetleg dundi vagy és így emlegetik az elefántot, akkor az meg felér egy sértéssel. Akkor keményebb visszaszólás kell.
2011. febr. 1. 11:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/39 anonim ***** válasza:
100%

gondolom azért csúfolnak mert látják, hogy hagyod és rosszul is esik. ilyenkor egy frappáns beszólás annak az illetőnek aki csúfol, lehetőleg jó hangosan hogy más is hallja.utána nem fog csúfolni.

velem is volt már ilyen az egyik nagypofájú munkatársam megpróbállt rámszállni, beszólogatott. egy elég kövér srácról van szó. velem rossz lóra tett mert kapásból hangosan lekezelően megkritizáltam a testsúlyát, na onnantól kezdve kussban volt. mindenkinek van gyenge pontja és általában a beszólogatósok takargatnak a legjobban valamit. ne hagyd magad.

2011. febr. 1. 11:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/39 anonim ***** válasza:
53%
Ezért kell elhúzni külföldre innen!Külföldön ezért,vagy ha akármilyen megjegyzész tesznek rád,akkor bepanaszolhatod a fönöknél,ami súlyos pénzbüntetéssel,vagy akár kirugással is járhat!Igen!Ez magyarország,itt mindent lehet és ráadásul lo@faszt pénzt kap az ember!Amúgy panaszold be szépen a főnöknek hogy a kollégáid a neveddel csufolnak mint az ovodások és téged ez akadályoz a munkád elvégzésében!
2011. febr. 1. 11:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/39 anonim ***** válasza:
100%
Hát elég dedós dolog szerintem. A nevedről nem te tehetsz. Mi a neved és minek csúfolnak? Szerintem lehet vissza vágnék flegmán, hogy te elmaradttál az óvodában? vagy valami hasonlót. Nálunk is volt ilyen felnőtt és amikor betelt a pohár, mondtam neki, hogy elég dedós vicc, ennyire unatkozól? Amúgy próbáld meg elengedni a füled mellett, ha visszavágsz neki és utána nem foglalkozol vele, akkor egy idő után megunja.
2011. febr. 1. 11:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/39 anonim ***** válasza:
Én is nő vagyok, de nekem szinte csak férfi kollégáim vannak. Ők is próbáltak szivatni, szekálni. Már egy csomó újoncot elüldöztek. De én átnézek ezeken a vicceken. Gondolhatod hogy a férfiak nem érik be ennyivel. Itt röpködnek a pajzán, sokszor obszcén viccek. Engem nem tudtak felidegesíteni. most már nem szívóznak velem, mondják is hogy engem nem lehet felidegesíteni így inkább nem mondanak semmit.
2011. febr. 1. 11:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 29/39 anonim ***** válasza:
78%

Se a Dóra, de a Dolores név nem vicces. Utóbbi azt jelenti, hogy bú, bánat.


Szóval engedd el a füled mellett.

Max a debellára gondolhatnak, ha már elefántot emlegetnek, akkor szólj vissza, de a Doloresben mi van? Egyszerű spanyol név...

2011. febr. 1. 11:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 30/39 anonim ***** válasza:
17%
Szerintem hulye vagy,már bocs.Hogy lehet iloyeneken kiakadni?Azért csinálják mert igy reagálsz rá.Te vagy a gyerekes.
2011. febr. 1. 12:07
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!