Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » "Csúfolnak" a munkahelyen a...

"Csúfolnak" a munkahelyen a nevem miatt. Azt hittem, hogy ez csak oviban szokás, de tévedtem. Hogy reagáljam le?

Figyelt kérdés
2011. febr. 1. 10:54
1 2 3 4
 31/39 anonim ***** válasza:

Biztos látják hogy felidegesit,vagy nem tudom...

Tudom milyen rossz érzés tud lenni,engem gimibe végig Zsazsinak hivtak az osztálytársaim,pedig tudták,hogy utálom.Ezerszer megkértem őket,hogy hivjanak Zsaninak,de nem Zsazsi mert ez olyan vicces.Nem tudtam vele mit csinálni,de amúgy is rettentően jófej osztálytársak voltak,életem legszebb napja volt,amikor vége lett...

Pedig nincs gáz neved ahogy nekem se,de aki piszkálni akar az úgy is talál valamit amibe belekössön.=(

2011. febr. 1. 12:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 32/39 anonim ***** válasza:
83%

Szerintem hulye vagy,már bocs.Hogy lehet iloyeneken kiakadni?Azért csinálják mert igy reagálsz rá.Te vagy a gyerekes.


Te meg hülye vagy utolsó!

Mi az hogy miért akad ki?Talán azért mert dolgozni jár be és nem mások csufolódását hallgatni!Én is kiakadnék ezen!

Az egy munkahely és nem ovoda!

2011. febr. 1. 12:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 33/39 anonim ***** válasza:
75%
A kolléganőid irigyek rád, mert szebb, fiatalabb, okosabb vagy. A csúfolódók mindig a saját gyengeségeikről akarják elterelni a figyelmet. És ha valakinek érzékenyebb a lelke sokszor sikerrel járnak. Az ilyen alantas emberekre ne figyelj!
2011. febr. 1. 12:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 34/39 anonim ***** válasza:
52%

12:07

Szerinted az normális hogy felnőtt emberek a munkahelyen ilyenekkel szórakoznak?( főleg felső vezető) És az meg még rosszabb ha látják is hogy a másikat ezzel megbántják és mégsem kapnak a fejükhöz! Kíváncsi lennék ha TE lennél ilyen helyzetben minden nap ,akkor is ez lenne a véleményed?

2011. febr. 1. 13:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 35/39 anonim ***** válasza:
21%

Jaj, azt hittem, valami nagyobb gond van. Szerintem ennyitől semmi bajod nem lesz, nevess rajta egyet.

Például én ebben a helyzetben tuti hogy csináltam volna egy ormányt a kezemmel, és pózoltam volna egyet, hogy "na és cuki elefánt lennék?". Annak ellenére, hogy elég sok kiló a testsúlyom, sőt így még viccesebb.

Az ilyenekre ez a legtutibb megoldás - és elkönyvelnek, hogy milyen jó humorú, kedves csaj vagy.


De kiakadni?? Jesszus, miért? Szerintem te reagálod túl a dolgot. Meg mindenki, aki itt javasolja, hogy hogy vágj vissza. Pedig ezt a helyzetet jó poénnak ki lehet hozni, ha csak egy icipici humorod van...

2011. febr. 1. 13:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 36/39 anonim ***** válasza:

Becsomagolnék néhány szendvicset egy uzsonnás dobozba és letenném az asztalukra. "Ha már oviba járok akkor ügyelek arra hogy sok dedos rendesen egyen. Egyébként ha ilyen sok a szabad időtök akkor talán nem jól végzitek a munkátokat.

Á és még valami szánalmas az ha egy felnőtt ember dedós primitív módszerrel próbál felül kerekedni saját fusztráltásgán." Én nagyjából ezt tenném. Sose voltam a vissza fogottságomról vagy a félénkségemről híres.

2011. febr. 1. 14:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 37/39 anonim ***** válasza:

Szia!


Jesszus ilyen miatt cikizni valakit!! Egyik füleden be, a másikon ki. Szerintem már késő visszavágni, azt az első adandó alkalommal kell megtenni mert ha most kezded el szerintem még inkább rád szállnak.


Egyszerűen ne törödj velük! Annyit azért megkérdeznék, hogy nekik komolyan ilyenekből áll az életük, hogy van idejük ilyeneken gondolkodni, poénkodni mert elég szánalmas..és vetnék egy lesajnáló pillantást.


Gondolj arra, hogy ez van. Sajnos nem szeretnek de haza mész és otthon vár a párod/barátaid akik szeretnek!:)) Ha engem bánt valaki mindig arra gondolok, hogy sebaj nem szerethet mindenki de mennyi embernek fontos vagyok és rengeteg erőt ad!:)


Úgyhogy kitartás!


L/19

2011. febr. 1. 15:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 38/39 anonim ***** válasza:

Mi(k) a kollégád/kollégáid neve(i)?

Ha leirod tuti kitalálunk valami frappáns visszaszólást :)

2011. febr. 1. 18:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 39/39 anonim válasza:

Már ne haragudj kedves kérdező, de a Doloresben semmi sértő nincs(feltéve akkor, ha Te annak érzed), mert sokkal cifrább nevek is vannak akik elszenvedték és elszenvedi ezt, pláne vezetéknév/családnév tekintetében.

Pl Erdélyben elég gyakori név volt a 'BUZ!' vezetéknév ami a Búzai, Búzás megfelelője lehet, az már önmagában szörnyű, hogy később micsoda becsmérlő hangzású, ha egy férfi vezetékneve Köcsög, Bugyi. Sokszor az iskolai oktatás is rájátszhat erre, pl ének oktatás alsó osztályban:Éliás, Tóbiás nevűek kaptak belőle, mert ez a keresztnév a vezetéknevük, ők mit szóljanak?!

Szóvá tetted a munkahelyeden ezt, hogy zavar téged, ahogyan hívnak, vagy annyira bunkók, hogy nem érik fel ésszel?

2016. ápr. 10. 05:38
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!