Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Rajtam kívül van még valaki,...

Rajtam kívül van még valaki, akit nem az anyós idegesít, hanem a saját anyja?

Figyelt kérdés
Az idegeimre megy, nem fogadja el, ha nem egyezik a véleményünk, mindenbe belebeszél, irányítani akar, korlátolt, buta, rendezkedik a lakásban, amihez semmi köze. Anyósomra nem tudok rosszat mondani, látja, hogy a fia boldog, ennyi neki elég, nem beszél bele, nem jön ha nem kell, de itt van, ha szükség van rá.
2011. febr. 1. 17:19
 1/5 anonim ***** válasza:
100%

Az Én anyám is ilyen.Amikor csináltam fiatalabb koromban a sok hülyeséget rám se hederített,most amikor lenyugodtam,most kezd el nevel(30 vok).És bár anyósomjelölt jelenleg nincs,de mondhatom,hogy én is ebben a cipőben járok.

Kitartást!

2011. febr. 1. 17:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:

Van ám! De mondjuk ez nem új keletű probléma, hiszen már születésemtől fogva ilyen. Van jópár alapelve, amit meggyőződéssel hangoztat, és amivel nagyon nem tudok egyetérteni ("minek fürdesz annyit? elkopik a bőröd", "igenis várd el, hogy a párod nyalja ki a s.gged" és hasonlók - persze ő ezek szerint is él, ezért nincs is normális párkapcsolata, de mindenki hibás ebben, csak ő nem). Jó messzire elköltöztünk, de mégis időnként megjelenik és osztja az észt... szegény párom alapvetően itthon ülős típus, de ha jön anyám, mindig akad valami nagyon fontos és halaszthatatlan találkája valakivel :D

Vagyis igazából nem vicces, de mit csináljak, sírjak? Ez van.

2011. febr. 1. 17:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:

detto


de szerintem az enyém egy ideje azért ilyen,mert elszóltam magam,hogy leendő anyós és após egy nekem szimpatikus követendő példa (30 év házasság után is szerelmesnek tűnnek,felneveltek egy fiút,páromat, aki most hogy kirepült,élvezik a szabadságot,utazgatnak,nem zsörtölődnek)


anyámnak meg ez a második házassága,de már rég tönkrement csak öcsém és a pénz miatt nem válnak,állandóan valami nem tetszik neki (pedig nem lenne oka ha be tudná osztani azt a pénzt amiből máshol 3 család él),és csak okoskodik


és csodálkozik,h oda ritkábban megyünk...

2011. febr. 1. 17:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
Ugyanígy vagyok én is. Imádom az anyósomat, tényleg egy tüneményes asszony, anyukám a nyomába se érhet. Csúnya dolog lehet ilyet mondani, de már elegem van anyukámból. Az még hagyján, hogy mindenbe beleszól, de folyton jön pénzt kérni. Tudja nagyon jól, hogy kicsi gyerekeink vannak és nem olcsó mulatság a gyereknevelés és mégis minden hónapban eljátszuk azt, hogy ő akkor öngyilkos lesz, ha nem adok pénzt neki. Önmagában a pénz kérés még nem is volna baj, ha nem alkoholra költené. Ezt nyíltan meg is mondja, neki ez jár mert felnevelt. Igaz, hogy életében 5 percet nem dolgozott és folyton a nagymamám vigyázott rám (5 éves koromig őt hívtam anyának), de ő csak azt hangoztatja, hogy ő már tett le valamit az asztalra.
2011. febr. 1. 18:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:

Hát én is itt vagyok.


nálunk bonyolítja az a helyzetet, hogy anya velünk él.


Addig nem is volt semmi gond, míg külön laktunk, de mióta ideköltöztettük.


Rettenetes, hallgatózik mindig, a gyerekem ő akarja nevelni, a férjem már szinte utál hazajönni. Ha valamit meg akarok beszélni akkor el kell bujdokolni a ház másik végébe. És még sorolhatnám.


nem tudom mit tehetnék, ha megemlítek valamit akkor rögtön mártír lesz és elkezdi a sírást hogy most mi bajom vele.


Már bánom hogy anno idehoztam őt is de azt hittem jobb lesz mindenkinek.

2011. febr. 2. 09:17
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!