Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Hogyan lehet eldönteni, hogy...

Hogyan lehet eldönteni, hogy melyik menyasszonyi ruhaszin áll jól?

Figyelt kérdés
Ekrü vagy fehér?inkább világosabb barna hajam van és kék szemem, nem vagyok kreolboru sem...mit tanácsoltok?
2011. febr. 2. 14:36
1 2
 1/15 anonim ***** válasza:
67%
Én mindenképp a fehéret választanám. Egyszer megyek (jó esetben) férjhez, akkor már adjuk meg a módját és hófehér ruha legyen az :)
2011. febr. 2. 14:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/15 anonim ***** válasza:
82%
Hát igen, nem lehet ezt leáltalánosítani. Viszont az ekrüt valahogy jobban el tudnám képzelni egy kreolbőrű, mediterrán típusú nőn vagy olyasvalakin, aki nem először házasodik. De ettől függetlenül mellé nem nyúlhatsz vele te sem, kedves kérdező, viszont én inkább egy szép hófehér ruhát javasolnék neked. :)
2011. febr. 2. 14:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/15 A kérdező kommentje:
köszönöm:-)
2011. febr. 2. 14:49
 4/15 anonim ***** válasza:
65%

Szia!


Mikor lesz az esküvő? Csak azért kérdem, mert hátha addig barnulsz vagy szolizol, és változik a bőröd színe.

Véleményem szerint nem a szín, hanem inkább a fazon dominál.

Fogg 2 barátnődet, (vagy anyukád, tesód stb) és velük együtt nézd meg a ruhát, és dönts(etek) úgy.


Üdv!

2011. febr. 2. 14:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/15 anonim ***** válasza:
63%
a menyasszonyi ruha legyen fehér. Ha minta van rajta nem gáz, de az alapszín fehér. Abban különben is mindenki szép. :DD
2011. febr. 2. 14:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/15 anonim ***** válasza:
87%
Zöldesbarna szemem van, szőkés hajam, világos bőröm, de nekem a fehér sehogysem állt jól. amikor felpróbáltam az első ekrü ruhát, ég és föld volt a kettő. Próbáld fel mindkettőt, egyből látod majd, melyik áll jobban.
2011. febr. 2. 14:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/15 anonim ***** válasza:
Fuggve a ruha fazonjatol, ekrut mashova is felveheted kesobb. Mndjuk egy balba, nagyobb formalis osszejovetelre. ha eskuvotok minden szinten tradcionalis, akkor tenyleg feher jobb lenne.
2011. febr. 2. 15:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/15 anonim ***** válasza:
Én barna hajú, nagyon fehér bőrű vagyok, és attól féltem, nem lehet fehér ruhám, mert a fehér pólók, felsők is baromira rosszul állnak. Ehhez képest a fehér nagyon jól állt, az ekrü pedig kifejezetten rosszul, a fehér bőröm sárgás-zöldes árnyalatot nyert, mikor felvettem. Mindenképpen próbáld fel.
2011. febr. 2. 15:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/15 anonim ***** válasza:

Nekem elég sápatag az arcom és hiába járok szoliba nem igazán barnulok (nyáron sem fog meg különösebben a nap).

A hófehér ruhák-különösen az optikai fehérek nagyon elütöttek a bőrömtől, de az ekrü (nem erősen bézs hanem inkább a meleg fehér-tört fehér jellegű meg pazarul áll.

Szóval szerintem próbáld fel mindkettőt, deigazából tényleg a fazon a lényeges, meg hogy melyiket látod magadon jobbnak! (fényképről is nézd vissza ha tudod, sokat segít)

2011. febr. 2. 15:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/15 anonim ***** válasza:
A hófehérrel az a baj, hogy fényképen nem látszanak ki a fodrok, hajtások szabás stb (mert vakít). csak egy nagy fehér körvonalas "paca". De ekrü sem jó sztem hanem egy árnyalattal "sötétebb" fehér
2011. febr. 2. 15:33
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!