Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Férfiak, mennyi idő után...

Férfiak, mennyi idő után tudtátok eldönteni, hogy megpróbáltok új életet kezdeni egy harmadikkal, vagy inkább választjátok a megszokott állóvizet (akár gyerek, akár közös vagyon miatt)?

Figyelt kérdés
Olyan férfiak válaszát várom, akik hosszú házasságban szerelmesek lettek egy másik nőbe (otthon sok gond, amit már nemcsak ti láttok, hanem a környezetetek is.)Arra lennék kíváncsi, hogy mennyi időnek kell ahhoz eltelnie, hogy a férfi el tudja dönteni, tényleg hajlandó új életet kezdeni, vagy inkább marad a megszokott dolgok mellett (hiába megromlott már a házasság). Férfiak válaszát várom, akik hasonló helyzetben vannak, voltak.
2011. ápr. 2. 19:36
1 2 3
 1/24 anonim ***** válasza:
100%

Szerintem ha a férjed már nem szeret, BÁRMIKOR elhatározhatja, hogy új életet kezd. Lehet, hogy az első felbukkanó nőnél még habozik és nem lép (le), de előbb-utóbb lesz olyan, akivel igen.

De én nő vagyok, remélem, nem baj, h mégis írtam.

2011. ápr. 2. 19:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/24 anonim ***** válasza:
93%
Ffi/ 18 évig éltem házasságban és abból az utolsó 1 év az, ami tarthatatlanná vált otthon. A feleségem erősen féltékenykedett és a rendszerváltással kapcsolatos zűrök is felgyorsították az eseményeket. A döntő elhatározást elősegítette a harmadik fél a munkahelyen. Itt is van család. Kegyetlenül megbántam a válást. Persze az idő mindent begyógyít, de a gyerekek miatt nem válok még egyszer. Majd bele haltam a válásba.
2011. ápr. 2. 19:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/24 anonim ***** válasza:
100%

Nem férfi vagyok, de az exem 3 és fél év után hagyta ott a feleségét. A kapcsolatuk már szexmentes és szar volt régóta.

Egyfolytában gyűlölködtek.De az emberek többsége gyáva!!! És csak akkor mer lépni, ha van valakije...holott akkor lenne felnőtt igazán, ha már tudja, hogy ez nem működik és nem még kivár, hogy találjon valakit.

Aztán mi is szétmentünk...és aztán fűnek-fának panaszkodik, hogy nem boldog az új nőjével, de egy csomó dologban passzolnak és ezért van vele! Nos, azt hiszem ennél megalázóbb szöveget nem szeretnék soha megtudni! Mert lehet sokáig próbálkozni és menteni a kapcsolatot, de ez....szégyen!!!! :(

2011. ápr. 2. 19:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/24 anonim ***** válasza:
90%
Azt nem mondanám, hogy csak akkor mertem lépni, amikor már be tudtam magam biztosítani. Szerintem egy férfi nem monogám típusú "faj" és szereti ha szeretik.Persze ez oda-vissza érvényes.
2011. ápr. 2. 20:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/24 A kérdező kommentje:
19.44. Miért bántad meg a válást? Mert úgy gondolod, helyre lehetett volna még hozni? Nem érte meg a másik nővel családot alapítani?
2011. ápr. 2. 20:04
 6/24 anonim ***** válasza:
91%
Mert majdnem minden tekintetben ideális feleség volt ,de leginkább a fiam nagyon hiányzott ill. ugy gondoltam mindíg, hogy hiányzok neki.
2011. ápr. 2. 20:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/24 anonim ***** válasza:
88%
A második kérdésre a válasz: hogy megérte vagy nem érte meg a második házasságom azt nem így fogom fel. Azt tudom, hogy számtalan általam nem elismert vagy elkövetett hibák okozója vagyok, ami miatt tapasztalom, hogy a feleségem nem szeret és így élni szerintem mind kettőnknek rossz. De amint mondtam a gyerekeket nem hagyom el.
2011. ápr. 2. 20:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/24 A kérdező kommentje:
Milyen hibákra gondolsz?
2011. ápr. 2. 20:39
 9/24 anonim ***** válasza:
93%
Bármit csinálok az rossz, bármit mondok az ellenségeskedés, nem dolgozom eleget a családomért,mert bezzeg a szomszédember bármit megtesz a feleségének pedig az stb, stb, és nekem is olyan nő kellene ,aki ki tudja hajtani a tehénből a borjút. Tehát ilyen gyomor összeszorító dolgok azok, amik elkeserítenek.
2011. ápr. 2. 20:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/24 anonim ***** válasza:
76%

Húsz évvel fiatalabb a barátnőm.

Annyira éretlen, hogy le fogom cserélni egy fiatalabbra... :)

2011. ápr. 17. 23:53
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!