Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Hogyan lehet eldönteni, hogy...

Hogyan lehet eldönteni, hogy melyik menyasszonyi ruhaszin áll jól?

Figyelt kérdés
Ekrü vagy fehér?inkább világosabb barna hajam van és kék szemem, nem vagyok kreolboru sem...mit tanácsoltok?
2011. febr. 2. 14:36
1 2
 11/15 anonim ***** válasza:

Na én meg fehéret nem tudtam volna elképzelni magamon! Pedig elég barna vagyok, és a szalonos csaj szerint, az is jól állt volna, de nem. Soha nem gondolkodtam fehérben!

De a szalonban, ha próbálsz egy párat már látni fogod!

2011. febr. 2. 15:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/15 anonim ***** válasza:
Próbáld fel mindkét színt, vagy tegyél az arcod mellé ilyen színű anyagokat, mert ennyiből nem lehet megmondani. Ha valamelyik nem áll jól, akkor rögtön látni fogod. Ha meg mindkettő jól áll, akkor válogathatsz nyugodtan! :)
2011. febr. 2. 15:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/15 anonim ***** válasza:
68%

A fehér egy nagyon fehér bőrű lányon kísértetiesen nézhet ki, szó szerint, magyarán elveszik a bőre benne, nekik inkább az ekrü a jobb választás, vagy a krémszín.

A mézszínű bőrön szintén gyönyörűen mutat az ekrü, mármint akinek természettől fogva olyan, szép kreolos, meleg, mézes árnyalatú.


Mindazonáltal a szép barna bőrön a fehér is csodásan mutat, pl ha alapból nem vagy annyira barna, hanem csak szolizol az esküvő előtt (amit ajánlok mert kihozza a ruhát!)


De valóban inkább a fazon a mérvadó, na meg a kiegészíző szín, azaz dekoráció. Pl. lilához, zöldhöz, pinkhez fehér, de akinek mondjuk arany vagy csokibarna a díszítése, netán sárga oda inkább az ekrü illik.

Persze sokan a tuhár választják ki előbb, na de azért vannak akiknek már a fejükben a ruha előtt megjelenik egy alap dekorációvilág :)

De persze az ízlések különbözőek!


(ezért is nem írom le hogy márpedig szerintem ez vagy az az igazi menyasszonyiruha szín, mert mindenkinek más. Fel kell ismerni hogy nem vagyunk egyformák!)

2011. febr. 2. 16:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/15 A kérdező kommentje:
nagyon jó dolgokat írtatok le!!
2011. febr. 2. 16:32
 15/15 anonim ***** válasza:
94%

Nem is tudom. Én az ekrüt mindenféle ruhán utálom. A párom fogalmazta meg igazán jól: olyan, mintha a ruhát bedugták volna évszázadokra egy cég dohányzó részlegébe, és hagyták volna ott porosodni és sárgulni a cigifüstben. Pont olyan a színe.

Én mindenképpen a fehérre szavazok, és az, akinek túl fehér a bőre, tehet rá valami nagyon erős színű díszítést (vörös/smaragdzöld), és akkor már nem is sápasztó.

Na de ez az én ízlésem, szóval csak szavaztam egyet :)

2011. febr. 2. 21:51
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!