Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Párom elhagyna, ha nem lennék...

Párom elhagyna, ha nem lennék kismama. Erőltessem a dolgot a baba miatt?

Figyelt kérdés

Mit tegyek?

Párom elhagyna, ha nem lennék kismama.

Ha nem hívom fel, Ő sem hív. Hát nagyon nem így gondoltam volna babát várni.

Amikor 1 hétig nem hívom vagy kórházba kerülök, olyan jó mint régen.

Nem tudom erőltessem -e még a dolgot a baba miatt vagy úgyis lesz majd másik apukája?

Ha volna alkalmunk találkozni tuti nincsen kedve hozzá.


2011. febr. 2. 18:02
1 2
 1/18 anonim ***** válasza:
87%

Lesz annak a picinek másik apukája, akivel majd legalább boldogan várhatjátok mindketten, és nem azért mert rákényszerítettek:)


22l

2011. febr. 2. 18:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/18 anonim ***** válasza:
100%
Gyerek miatt nem szabad együtt maradni szerintem. Nem értem, hogyan változhatott meg ilyen gyorsak köztetek a viszony, de ha menni akar, engedd. Gondolom érez elég felelősséget a baba miatt ahhoz, hogy ne lépjen ki teljesen az életéből.. De neked nagyon jó esélyed van később olyan férfit találni, aki tényleg melletted marad.
2011. febr. 2. 18:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/18 anonim ***** válasza:
93%

Mi az, hogy "a párom elhagyna ha nem leszek kismama"?

Ráadásul nem is éltek együtt.

Szerintem éretlen ez a kapcsolat ahhoz, hogy még egy gyerekkel is megtetézzétek.


A helyes sorrend (szvsz):

1. Meghitt, kölcsönösen bizalmas és őszinte kapcsolat.

2. Együtt élés egy ideje, ahol kiderül, hogy erős a kötelék.

3. Gyermekre várás. Mindkét fél egyformán, nem csak az egyik kedvéért.

4. Gyerekvállalás.

2011. febr. 2. 18:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/18 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem a baba miatt nem kéne erőltetni. Hidd el, hogy a muszájból sosem lesz jó. Ha szeretne, ha akarna benneteket, akkor hívna, keresné a lehetőséget az együttlétre. Nem akarásnak nyögés a vége.
2011. febr. 2. 18:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/18 anonim ***** válasza:
70%
Ugyanebben a helyzetben voltam,én se erre számítottam.Gyereket elvetettem,majd szakítottunk.
2011. febr. 2. 18:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/18 anonim ***** válasza:
49%
A gyerek miatt ne erőltesd a kapcsolatot,annak nem lesz jó vége.Majd ha megszületik a baba engedd neki megnézni és mindjárt beleszeret(ha van benne emberi érzés).Addig is tudom,hogy most elég nehéz helyzetben lehetsz:a teszvesz-en nagyon olcsón meg tudod vásárolni a babakelengyét...
2011. febr. 2. 18:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/18 anonim ***** válasza:
75%
utolsó vagyok:hány hetes terhes vagy?
2011. febr. 2. 18:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/18 A kérdező kommentje:

Sajnos másik apukával várni már nem tudom.

Párom elhagyna, ha nem lennék kismama!!!

Nem élünk együtt. Ennek többféle magyarázata van, de szerintem, ha nagyon akarta volna, biztosan együtt tudnánk élni. Éltünk együtt 2 hetet, egész jó volt, de 2 hét után számomra kezdett unalmas lenni.

Nem tudnám elvetetni, ezt már a párom is felajánlotta. Utána nem tudnék tükörbe nézni és vallásos is vagyok, így bevállaltam egyedül is. Egyébként nemrég futottam ki abból az időből, hogy el lehessen vetettni.

2011. febr. 2. 18:23
 9/18 anonim ***** válasza:
40%
Mondjuk én sem vetetném el a helyedbe...
2011. febr. 2. 18:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/18 anonim ***** válasza:
100%
hát ha 2 hét együttélés után neked kezdett unalmas lenni akkor te sem vagy éppen a legérettebb nő. párod el fogy hagyni, csak idő kérdése, a gyerek nem fog titeket összetartani. szóval ne erőltesd.
2011. febr. 2. 18:35
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!