Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Párom elhagyna, ha nem lennék...

Párom elhagyna, ha nem lennék kismama. Erőltessem a dolgot a baba miatt?

Figyelt kérdés

Mit tegyek?

Párom elhagyna, ha nem lennék kismama.

Ha nem hívom fel, Ő sem hív. Hát nagyon nem így gondoltam volna babát várni.

Amikor 1 hétig nem hívom vagy kórházba kerülök, olyan jó mint régen.

Nem tudom erőltessem -e még a dolgot a baba miatt vagy úgyis lesz majd másik apukája?

Ha volna alkalmunk találkozni tuti nincsen kedve hozzá.


2011. febr. 2. 18:02
1 2
 11/18 anonim ***** válasza:
100%
fiatal vagy, és kegyetlen felelőtlen. Nincs értelme már ezen bánkódni, és kijavítani sem lehet a dolgot. Sztem dobd ki a srácot, ilyenre kinek van szüksége?
2011. febr. 2. 19:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/18 anonim ***** válasza:
100%
Mindketten ugyanolyan felelőtlenek vagytok, egyrészt normális ember nem vállal azzal gyereket akivel együtt se él, bizonyos körökben még házasság nélkül sem. Ha pedig becsúszott, akkor miért nem védekeztetek, luxus? Ez a baj, hogy a társadalom intelligens része nem vállal gyereket, mert karrier meg mindig úgy érzi soha nincs elég pénze, bezzeg aki buta meg felelőtlen, azok egyből szülik egymás hegyére hátára a gyerekeket, sajnos ez a tendencia. Úgyhogy ha már terhes vagy próbálj meg felelősségteljesebb lenni és felnőni a feladathoz, amit azzal kezdesz, hogy link alakokkal nem állsz össze.
2011. febr. 2. 20:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/18 anonim ***** válasza:

Azért tartottad meg,hogy legyen mivel magadhoz láncolni?

Ő el akarta vetetni,veled pedig szakítani,de megtartottad,így ő is melletted marad.Mire jó ez neked? Ha tudod,hogy már nem kellesz valakinek,már lelépne,de a lelkiismerete még melletted tartja.Ez így szerinted normális és van értelme? Tudod ki fog oltári nagyot szívni? A gyereketek.Ez még a csonka családnál is rosszabb,mert van apa és anya,de őket csak a gyerek tartja össze.Tudod milyen lesz a gyereknek így felnőni? A vallásod az ilyet nem tiltja csak az abortuszt? A férfi élete pedig a kezedben van,hisz úgy tűnik ő nem fog elmenni,mert veled van a gyereke.

Ha 2 hét együttélés után meguntátok egymást,akkor mi a fenéért nem tudtatok védekezni?

2011. febr. 2. 20:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/18 anonim ***** válasza:
100%

Én elvetetném. Gratulálok. Minek vállaltál gyereket egy olyannak, aki sz...rik rád?


Ismét egy életét elcsesző nő...gratulálok...mindenki a maga sorsának a kovácsa...akkor meg ne rinyálj...

2011. febr. 3. 09:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/18 anonim ***** válasza:

A válasz írója 54%-ban hasznos válaszokat ad.

A válasz megírásának időpontja: ma 09:02

Privát e-mail a válasz írójának

Már nem lehet elvetetni...xD

2011. febr. 3. 11:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/18 A kérdező kommentje:
Köszönöm, hogy Te sem vetetnéd el a helyemben.
2011. febr. 4. 19:40
 17/18 A kérdező kommentje:

Az igaz, hogy nem akartam gyermeket vállalni, de ha egyszer összejött, akkor nem fogom megölni!

Egyszer nem védekeztünk, nem is gondoltam volna, hogy pont összejön. Utólag már én is tudom, hogy van esemény utáni tabletta, de késő bánat!

Nem akartam és nem is szeretném magamhoz láncolni. Vallási elvem és azmiatt tartottam meg, hogy utána hogyan néztem volna a tükörbe, mint gyilkos? Különben is imádom a gyermekeket és mindent meg tudok adni az én babámnak egyedül is. Rémálmomban sem gondoltam volna, hogy valaha így várok babyt.

A megunás nem akkor fogalmazodott meg bennem, azt éreztem 2 hét után, hogy valami nem okés Vele. De amikor az érzelmek elmúlóban voltak (pár napja), akkor jöttem rá, hogy az már nem volt jó. Még most sem tudom, hogy igazából unalmat éreztem e.

2011. febr. 4. 19:55
 18/18 anonim ***** válasza:

Azt nem tudom, milyen vallás ellenzi az abortuszt, de engedélyezi a házasságon kívüli gyereket.

A lényeg az, hogy butaságot csináltál, amiért nem védekeztél, amiért nem voltál elég tájékozott (eseményutáni) és amiért megtartottad a gyereket. Ez a kapcsolat sosem létezett, csupán a fejedben. Ha te úgy döntöttél, neked kell a gyerek, akkor neveld egészséggel, de a gyerek apjára ne erőltesd rá, ő sosem tartott igényt egyikőtökre sem.

Talán most még úgy néz ki, melletted áll, mivel megpróbál megfelelni a társadalmi elvárásoknak, és vállalja a felelősséget a gyerekért, de ez nem fog sokáig tartani. Hozzád egyáltalán nem kötődik, a gyerekhez talán fog, de ti már sosem lesztek család. Lépj tovább, és éljétek mindketten az életeteket, külön.

2011. febr. 4. 23:32
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!