Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Hogyan mondjam el anyunak?

Hogyan mondjam el anyunak?

Figyelt kérdés

hogyan mondjam el anyunak hogy a barátomnál akarok aludni a hétvégén? 16 éves vagyok de anyunak nem nagyon merek semmit se mondani:S:S

A barátom azt mondta hogy ha nem enged csak jöjjek el úgyse tud semmit se csinálni!

léci segítsetek fontos lenne.

köszi


2011. febr. 3. 11:41
1 2
 11/18 anonim ***** válasza:

Hát igen, a srác nem tűnik túl megbízhatónak!

Te meg azt hiszed, szerelmes vagy, aztán majd kihasználja a naivitásod, és anyuddal is jól összeveszel...

Gondolkodj kicsit!!

2011. febr. 3. 12:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/18 anonim ***** válasza:

11:55-ös!


Na, ezt jól megmondtad...

2011. febr. 3. 12:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/18 anonim ***** válasza:

Így:

Anyu, a barátomnál akarok aludni hétvégén.

2011. febr. 3. 12:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/18 A kérdező kommentje:
8 hónapja vagyunk együtt. és már lefeküdtem vele, de ezt anya nem tudja. a fiú 17 éves és ismeri anyu
2011. febr. 3. 14:18
 15/18 anonim ***** válasza:

Eszedbe ne jusson ott aludni. Az a fiú le akar fektetni ez teljesen biztos. Másképp nem mondta volna azt amit mondott.

És mi van ha már ott vagy de meggondolod magad? Biztos vagy benne hogy bízhatsz benne és nem csak ki akar használni.

Nem szökhetsz meg anyukád biztos halálra aggódná magát és te is jó nagy büntetést kapnál jogosan. És mi lesz ha megbánod ha nem lesz elég jó. Az ilyesmit az ember alaposan átgondolja.

2011. febr. 3. 15:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/18 anonim ***** válasza:
Remélem azzal tisztában vagy hogy védekeznetek kell. (kellett.) Miért nem mondod el anyukádnak az igazat? Félsz hogy megszidna vagy eltiltana a barátodtól? A hazugság előbb utóbb kiderül és akkor rosszabb lesz. Ha felnőtt vagy a szexhez légy felnőtt ahhoz is hogy őszintén beszélj anyukáddal. S akármi is lesz vállald a következményeket.
2011. febr. 3. 15:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/18 anonim ***** válasza:
Téved a barátod, anyukád elég sok mindent tud csinálni, ha magadra haragítod, gondolom nem magadnak veszed a ruháidat, a kajádat, nem te fizeted a számlákat, az internetet, zsebpénzt se magadnak adsz... Szóval anyukád eszköztára végtelen, és még a rendőrökkel is hazahozathat. Egyszerűen kérdezd meg tőle, kedvesen, ha jó a kapcsolatotok és megbízható vagy, akkor elenged. Bár nekem az írásodból nem úgy tűnik mintha baromi felelősségteljes lennél. Én nem engedném, de szerencsére vagy nem szerencsére nem én vagyok az anyukád.:)
2011. febr. 3. 15:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/18 A kérdező kommentje:
a barátom elég sokszor mondta már hogy kérdezzem meg hogy ott aludhatok-e nála, de ezt én sose kérdeztem meg anyutól. szökni meg nem akarok mert nem akarom hogy anyuval rosszba legyünk:S
2011. febr. 3. 15:40
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!