Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Hogy mondjam meg anyunak,...

Hogy mondjam meg anyunak, hogy elakarok költözni?

Figyelt kérdés

Az a helyzet, hogy szüleim elválltak és most anyukámmal élek. A házunkat eladtuk, eközben apu épített magának. Anyu is elkezdte de nem haladunk már 2 éve. Még a tető sincs rajta. Most egy három szobás lakásban lakunk. A testvéremmek egy szobában vagyok. Nagyon nem bírom már. Nem hívhatom egyik barátomat se fel. Apánál van saját szobánk és ő mondta, hogy oda bárkit hívhatok és hogy ha van kedvem nyugodtan leköltözhetek. Mondjuk én is szeretnék többet lenni vele, mert ez a két hetente két nap nekem nagyon kevés.

Annyira szeretnék saját szobát, de nem hiszem, hogy az épülő házunk erre az évre kész lesz. Nem bírom ki ebben a kicsi lakásban.

Tudom, hogy gyámügy stb. de apu mondta, hogy ha leakarok menni hozzá akkor ő elintézi. Szerintem anyu nem csinálna semmit, mivel tudja, hogy nekünk is jobb lenne ott.

Hogy mondjam meg neki, hogy leszeretnék menni? Félek, hogy kiborulna és csak veszekedés lenne belőle.

13/L


2010. máj. 26. 16:12
1 2 3
 1/26 anonim ***** válasza:
76%

miért hagyod ott anyukád a bajban?ráadásul a tesód is menne veled apukádhoz? szegény anyukád..egyedül építkezik,és akkor a gyermeikei és elköltöznek tőle..hát..csak azért hogy neked legyen egy külön szobád..ne csak magadra gondolj picilány:/:)

L

2010. máj. 26. 16:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/26 anonim ***** válasza:
75%
3 szobás lakás kicsi????
2010. máj. 26. 16:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/26 anonim ***** válasza:
75%
Hányan éltek a 3 szobás "pici lakásban"?
2010. máj. 26. 16:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/26 anonim ***** válasza:
66%
Jajj mások meg 10-en nönek fel 3 szobában most ezen miért kell annyira rágodnod?? Én még a mai napig egy szobába vagyok anyámmal.Idövel elmúlik .
2010. máj. 26. 16:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/26 anonim ***** válasza:
85%

Szép, önző ember lett belőled.

Ha csak arra gondolnék, hogy anyukám szíve megszakadna, ha otthagynám, máris kiverném ezt a gondolatot a fejemből. De persze ha a saját kecó kell... biztos fontosabb, mint a nő, aki szült téged.

2010. máj. 26. 16:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/26 anonim ***** válasza:
100%

Három szobás lakásban laktok hárman? Nem lehetne kicsit megvariálni mindent és akkor lenne mindenkinek saját szobája? Nem hiszem, hogy a költözés a legjobb megoldás.


Apukáddal lehetsz többet anélkül is, csak beszéld meg Anyuddal is. Nem hiszem, hogy nem engedne több napot.

2010. máj. 26. 16:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/26 A kérdező kommentje:

Nem csak magamra gondolok és a tesóm se jönne velem. Itt most végülis apura gondolok, mert 8 éve már, hogy csak 2 hetente hétvégére látom és lehet, hogy itt van nekem anyu élettársam de ő nem az apám, nem tudja őt helyettesíteni. Amúgy anyunak segít az élettársa.

Amúgy igen, nekem kicsi, mert megszoktam, hogy nagy házban lakok és azt csinálok amit akarok. Itt még zenét se hallgathatok hangosan, mert túl vékonyak a falak.

2010. máj. 26. 16:24
 8/26 A kérdező kommentje:
Nem tehetek róla, hogy önzö lettem. Kicsi korom óta mindent megkaptam és valószínüleg emiatt lettem ilyen.
2010. máj. 26. 16:26
 9/26 anonim ***** válasza:
100%
Isten hozott a való világban :D
2010. máj. 26. 16:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/26 anonim ***** válasza:
86%
Szerintem nem vagy önző, a gyereknek joga van mindkét szülőt akkor látni amikor akarja. Úgy értettem édesapád egyedül él, biztos jó lenne neki is ha a lánya hozzáköltözne.
2010. máj. 26. 16:28
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!